Recenzje - Protein Milkshake - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Milkshake białkowy MoiMüv to pyszny gotowy do spożycia napój, który może pochwalić się 25 g białka w jednej porcji. Charakteryzuje się również niską zawartością tłuszczu. Możesz cieszyć się nim jako przekąską lub o każdej porze dnia, aby uzupełnić zapasy białka.

4,90 zł(19,60 zł/ l)
7,90 zł
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Protein Milkshake - GymBeam

4.7
Średnia z 411 recenzji
(333 recenzje)
(47 recenzji)
(20 recenzji)
(4 recenzje)
(6 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Klienci w przeważającej mierze chwalą ten gotowy do picia shake białkowy za deserowy charakter oraz autentyczne smaki wanilii i czekolady — często opisywane jako kremowe i niezbyt słodkie. Wielu osób mówi, że przygotowanie nie sprawia żadnego wysiłku, ponieważ napój jest gotowy w butelce, łatwo zabrać go ze sobą, a także że pomaga utrzymać sytość i stanowi prosty, codzienny rytuał. Nieliczni zauważają, że preferencje smakowe różnią się, a niektórzy wspominają o wielkości opakowania lub sporadycznych obawach dotyczących terminu przydatności do spożycia.

  • Jakościowo deserowy smak
    |
  • Niezbyt słodki
    |
  • Bardzo sycący
    |
  • Gotowy do picia
    |
  • Wygoda podczas podróży
    |
  • Lekki dla żołądka

Wygenerowano przez AI z 411 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Kika

Zweryfikowany zakup
Prawdopodobnie nie powinnam była tego próbować.. po 1. całkowicie brutalny smak, w ogóle nie wiedziała, jak to zrobić.. wanilia trochę słodsza, ale wciąż znakomita.. i po 2. szkoda, że to tylko to
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Bartek

Zweryfikowany zakup
Kiedyś te milkshake były całkiem dobre, jednak rezygnacja z plastikowych butelek na rzecz kartoników to krok wstecz, teraz trzeba przelewać do szklanki. Ponadto spadła jakość, zawartość potrafi zepsuć
Według smaku

Polskie recenzje (20)
Zweryfikowane zakupy (367)
Pozytywnie (398)
Negatywnie (11)
Recenzje w innych krajach (391)
  • Simona

    Zweryfikowany zakup

    30.04.2020

    Smak: wanilia
    Smakuje dobrze, jak roztopione lody waniliowe. Kompaktowy, idealny do torebki lub do podróży w samochodzie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tami

    Zweryfikowany zakup

    24.04.2020

    Smak: czekolada, wanilia
    Pyszne! Brakowało mi już czegoś podobnego z oferty GymBeam. Zawsze z niecierpliwością czekam na wypróbowanie nowego produktu, gdy zostanie on wprowadzony na rynek.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Petronela

    Zweryfikowany zakup

    19.04.2020

    Smak: czekolada
    świetny smak, skład nie mógł być lepszy, syci i już po pierwszym razie można się od niego uzależnić :) Zdecydowanie polecam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Елисавета

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2020

    Smak: czekolada, wanilia
    Jestem bardzo zadowolona - spożywamy z mężem wcześnie rano na pusty żołądek i w zasadzie nie potrzebujemy śniadania. Polecam obiema rękami
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Сиси

    Niezweryfikowany zakup

    11.03.2020

    Smak: czekolada
    Spróbowałam nowego koktajlu mlecznego i jestem pod wrażeniem, na pewno skorzystam jeszcze nie raz!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Bea

    Zweryfikowany zakup

    7.03.2020

    więc to mleko udane, niech cała konkurencja się ukryje, nawet cały Mullermilch, to smak bombowy!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kika

    Zweryfikowany zakup

    28.02.2020

    Prawdopodobnie nie powinnam była tego próbować.. po 1. całkowicie brutalny smak, w ogóle nie wiedziała, jak to zrobić.. wanilia trochę słodsza, ale wciąż znakomita.. i po 2. szkoda, że to tylko to samo opakowanie. nawet pół litra by wystarczyło, ale oczywiście rozumiem, że to jedna dawka białka.. przy takim poczęstunku zapominam o zalecanym dawkowaniu.. nie ma tu pomyłki..
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Adri

    Zweryfikowany zakup

    28.02.2020

    Smak: czekolada, wanilia
    Obydwa są boskie. Mógłbym pić od rana do wieczora. Niesamowicie pyszne. :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mirela

    Zweryfikowany zakup

    27.02.2020

    Smak: czekolada, wanilia
    jest super pyszne! w obu wersjach uwielbiam też miękkie batony muv!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również