Recenzje - ReCharge Gel - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

ReCharge Gel to żel energetyczny w wygodnym opakowaniu dla sportowców wytrzymałościowych. Jego bazą jest izomaltuloza, disacharyd składający się z glukozy i fruktozy. Ponadto zawiera taurynę, która jest powszechnym składnikiem napojów energetycznych. Jest idealny dla biegaczy, rowerzystów i innych sportowców wytrzymałościowych.

5,99 zł(79,87 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

ReCharge Gel - GymBeam

4.6
Średnia z 271 recenzji
(203 recenzje)
(37 recenzji)
(19 recenzji)
(8 recenzji)
(4 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Klienci głównie chwalą żel energetyczny GymBeam Recharge za dostarczanie szybkiej, stabilnej energii, która utrzymuje się przez wiele godzin podczas długich biegów, jazdy na rowerze i wymagających treningów. Większość recenzentów uznaje go za łagodny dla układu trawiennego i odpowiedni nawet w trakcie treningu. Smak jest wielokrotnie opisywany jako przyjemny i owocowy, o konsystencji przypominającej żel, a ponownie zamykane, odporne na wycieki opakowanie wyróżnia się jako praktyczne podczas podróży.

  • Szybka, stabilna energia
    |
  • Łagodny dla trawienia
    |
  • Świetki owocowy smak
    |
  • Przyjemna konsystencja żelu
    |
  • Ponownie zamykane, odporne na wycieki
    |
  • Przydatne dla wytrzymałości

Wygenerowano przez AI z 271 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Ladislav

Zweryfikowany zakup
Miałam okazję degustować podobne żele firmy Nutrend, która ma je w ofercie już od dłuższego czasu. Byłem zadowolony, że GymBeam wypuścił podobny produkt. Nie korzystam z niego często, ale jest to
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Peter

Zweryfikowany zakup
nie nadaje się do użytku podczas uprawiania sportu, okropna pokrywa, której nie da się otworzyć spoconymi rękami
Według smaku

Polskie recenzje (15)
Zweryfikowane zakupy (250)
Pozytywnie (255)
Negatywnie (12)
Recenzje w innych krajach (256)
  • Marco Tomasin

    Zweryfikowany zakup

    16.01.2026

    Żele są doskonałe, zarówno pod względem smaku, jak i wydajności. Zwykle używam ich podczas moich długich biegów (ponad 60 minut) i nigdy mnie nie zawodzą. Mój ulubiony smak to jeżyna.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Vik

    Zweryfikowany zakup

    11.01.2026

    Używam tego do odświeżenia podczas długodystansowego biegania, wypróbowałem wiele, ale to pozostało moim ulubionym. Nie ma brutalnie słodkiego smaku, jest trochę kwaśny, dlatego mi to odpowiada.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Rar

    Zweryfikowany zakup

    9.09.2025

    Wziąłem go na bieganie. Nic nie poczułem, nie polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dominik

    Zweryfikowany zakup

    18.06.2025

    Przesyłka dotarła uszkodzona, natychmiast wysłana do wsparcia, absolutny brak zainteresowania, pozostało bez reakcji… zdecydowanie nie polecam, dotrze do Ciebie rozlana wewnątrz pudełka na inne produkty.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mária

    Zweryfikowany zakup

    10.05.2025

    Zapewnia energię
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Xristos

    Niezweryfikowany zakup

    14.04.2025

    Smak: zielone jabłko, jeżyna
    Nie zawierają resztek cukru, są to galaretki owocowe, a ja wolę smak jabłkowy, warto
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ada

    Zweryfikowany zakup

    2.04.2025

    Dobry
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ferenc

    Zweryfikowany zakup

    13.02.2025

    Zamówiłem już wcześniej, więc byłem na tyle odważny, żeby złożyć zamówienie ponownie. Zamówiłem dwa smaki: jabłkowy i jeżynowy. W jabłku było kilka kawałków cukru, ale nie przeszkadzało mi to, nie umierałam z tego powodu. Ale tym razem jeżyna była pełna nierozpuszczonego cukru. Żułam więcej cukru, niż zjadłabym galaretki. Nadal smakuje pysznie, ale to zamówienie nie zrobiło na mnie aż takiego wrażenia.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Hanna

    Zweryfikowany zakup

    12.02.2025

    Opakowanie jest bardzo praktyczne i napój smakuje bardzo dobrze, ale nie mogłam go wypić, bo były w nim wielkie grudki cukru. Niestety, nie zadziałało.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marťa

    Zweryfikowany zakup

    19.12.2024

    Smak: jeżyna
    Coś rewelacyjnego w smaku i bardzo mi smakowało :) Polecam! Na pewno kupię ponownie.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również