Omega 3 Test - Cerascreen

Ocena:
100 % of 100
100 % (1)
Producent: Cerascreen

Omega 3 Test to prosty test diagnostyczny do wykonania w domu, który wykrywa ilość zdrowych tłuszczów w organizmie. Pomoże Ci on zmierzyć zawartość kwasów tłuszczowych omega 3 obecnych w Twoim organizmie, a także ich stosunek do kwasów tłuszczowych omega 6. Analiza obejmuje również spersonalizowane zalecenia żywieniowe.

Na stanie
599,00zł

Omega 3 Test - prosty, domowy test diagnostyczny do pomiaru ilości zdrowych tłuszczów w organizmie 

Omega 3 Test to praktyczne narzędzie diagnostyczne, które pomoże Ci określić poziom kwasów tłuszczowych omega 3 w Twoim organizmie. Te kwasy tłuszczowe są szczególnie ważne dla prawidłowego funkcjonowania serca i naczyń krwionośnych, a także dla odporności, mózgu i wzroku. Utrzymanie zdrowego poziomu kwasów tłuszczowych omega 3 jest zatem absolutnie niezbędne dla ogólnego stanu zdrowia. Wegetarianieweganie i osoby starsze są szczególnie narażone na niedobór tego ważnego składnika odżywczego. Niedobór kwasów tłuszczowych omega 3 może również wystąpić u osób, które wykluczają z codziennej diety ryby.  

             

Analiza testu określa wskaźnik omega 3, który składa się z procentowego stosunku zdrowych tłuszczów EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Są to najważniejsze kwasy tłuszczowe omega 3, które są ściśle związane z korzyściami zdrowotnymi wynikającymi z ogólnego spożycia kwasów omega 3. Ponadto dowiesz się, jaki jest stosunek kwasów tłuszczowych omega 3 do omega 6 obecnych w Twoim organizmie. Zdrowy stosunek kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 ma kluczowe znaczenie dla utrzymania dobrego samopoczucia. Optymalna zalecana proporcja wynosi 1:5 (omega 3 do omega 6).

           

Wyniki testu zawierają spersonalizowane zalecenia obejmujące indywidualne porady, jak utrzymać idealny stosunek kwasów tłuszczowych omega 3 do omega 6 w organizmie. Ponadto, dowiesz się również, jakie produkty spożywcze i suplementy diety możesz włączyć do swojej regularnej diety, aby zwiększyć spożycie EPA i DHA

              

Domowe testy diagnostyczne są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą lepiej kontrolować swoje zdrowie, i jak najlepiej o nie zadbać. Na podstawie zindywidualizowanych zaleceń będziesz w stanie dostosować swoje spożycie tak niezbędnych składników odżywczych, jak kwasy tłuszczowe omega 3. Opakowanie testu oraz dołączona do niego instrukcja obsługi są dostępne wyłącznie w języku angielskim.  

                

Zalety Omega 3 Test

 • test diagnostyczny do stosowania w domu, pozwalający określić poziom kwasów tłuszczowych omega 3
 • zawiera zestaw testowy do pobrania próbki w domu
 • przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu
 • określa wartości procentowe udziału EPA i DHA w organizmie 
 • ocenia stosunek kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 w organizmie
 • umożliwia wykrycie niedoboru kwasów tłuszczowych omega 3
 • może pomóc w poprawie stylu życia
 • zapewnia spersonalizowane porady żywieniowe
 • obejmuje zalecenia dotyczące żywności i suplementów diety, które należy stosować w celu utrzymania prawidłowego poziomu kwasów tłuszczowych omega 3 w organizmie  
 • pomaga dostosować codzienną dietę do optymalnego stosowania kwasów tłuszczowych omega 3
 • obejmuje porady dotyczące zmiany i dostosowania stylu życia
 • doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce jak najlepiej zadbać o swoje zdrowie

             

Jak to działa?

 1. Po otrzymaniu testu utwórz konto użytkownika w aplikacji My Cerascreen lub na stronie internetowej Cerascreen. Następnie zarejestruj się, używając identyfikatora podanego przy karcie aktywacyjnej. Po zalogowaniu się odpowiedz na kilka krótkich pytań niezbędnych do późniejszego dostosowania wyników do Twoich spersonalizowanych rekomendacji.    
 2. Postępując zgodnie z instrukcjami dołączonymi do zestawu testowego, pobierz niewielką próbkę krwi z opuszki palca. Po pobraniu próbki włóż ją do załączonej koperty zwrotnej, którą należy przesłać na wskazany adres laboratorium bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Prosimy nie odsyłać koperty do nas.
 3. Akredytowane laboratorium przeprowadzi fachową analizę próbki krwi. 
 4. Po dokonaniu oceny próbki otrzymasz wyniki za pośrednictwem aplikacji My Cerascreen lub po zalogowaniu się na swoje konto klienta na stronie internetowej producenta. Przegląd Twoich spersonalizowanych zaleceń będzie dostępny na Twoim smartfonie lub komputerze osobistym, z poziomu których możesz go również wydrukować.  
Więcej informacji
EAN 4251620709118
HS kod 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Ilość sztuk na palecie 9856 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu 10 szt.
Waga brutto 0.07 kg
Długość 2.50 cm
Szerokość 11.40 cm
Wysokość 18.30 cm
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Inne testy
Inne kategorie Prezenty
Pozostałe kategorie
Prezenty dla niej
Prezenty dla niego
Testy diagnostyczne
Prezenty dla rodziny

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Omega 3 Test - Cerascreen
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Omega 3 Test - Cerascreen
Twoja ocena
Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
pojedynczy wariant 779,00zł 599,00zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź