Monohydrat Kreatyny - Redcon1

0%
0% (0)
Producent: Redcon1

Monohydrat Kreatyny zawiera łatwo przyswajalną formę kreatyny, która zwiększa wydajność fizyczną podczas bardzo intensywnych ćwiczeń. Dzięki silniejszemu impulsowi treningowemu możesz wspomóc wzrost i siłę mięśni. Jedna porcja zawiera 5 g monohydratu kreatyny, co zostało potwierdzone badaniami i funkcjonalną dawkę. Pod względem skuteczności i bezpieczeństwa kreatyna jest jednym z najlepiej przebadanych suplementów diety.

Długoterminowo niedostępny
Szacowana cena 43,90zł

Monohydrat Kreatyny - popularna forma kreatyny zwiększająca wydajność podczas bardzo intensywnych aktywności sportowych

Monohydrat kreatyny zawiera funkcjonalne 5 g tego dobrze przebadanego suplementu diety w jednej miarce. Kreatyna jest naturalnie występującą w organizmie substancją, która znajduje się głównie w komórkach mięśniowych. Do naturalnych źródeł kreatyny należą różne rodzaje mięsa, gdzie jej stężenie jest znacznie niższe niż w suplementach diety. Przykładowo, aby przyjąć 5 gram kreatyny, należałoby zjeść około 1 kilograma wołowiny.

      

Jej zadaniem jest zwiększenie dostawy energii w postaci ATP podczas wysiłku fizycznego. Dzięki temu możesz trenować lepiej, pracować intensywniej, wykonywać więcej powtórzeń czy podnosić większe ciężary, co przełoży się na wzrost siły, masy mięśniowej i ogólnej wydolności organizmu. Aby osiągnąć te efekty, zaleca się przyjmowanie 3-5 gram kreatyny dziennie, co możesz bez problemu osiągnąć stosując ten produkt.

      

Z korzyści kreatyny mogą skorzystać zarówno sportowcy dyscyplin siłowych, jak i wytrzymałościowych. Suplementacja kreatyny jest również polecana wegetarianom, którzy zazwyczaj mają jej mniej w diecie. Preparat jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy wymieszać go z wodą. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przyjmuj kreatynę przed lub po ćwiczeniach, dodając ją do potreningowego napoju białkowego. Dzięki swojemu działaniu, kreatyna jest zazwyczaj stosowana codziennie przez dłuższy okres czasu w dni treningowe i nietreningowe.

        

Monohydrat Kreatyny & jego zalety

  • 100% monohydrat kreatyny
  • niearomatyzowany proszek
  • zwiększa stężenie ATP w mięśniach, szybko dostępną energię dla aktywności mięśniowej
  • poprawia wydajność podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności
  • może mieć wpływ na zwiększenie siły
  • nadaje się do poprawy wydajności wytrzymałościowej
  • łatwy w użyciu
              

Składniki

Kreatyna - monohydrat kreatyny.

             

Zalecane spożycie

Wymieszaj 1 miarkę (5g) z 250-300 ml wody lub ulubionego napoju w szejkerze i spożywaj bezpośrednio po treningu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zadbaj o odpowiednią dużą ilość wody przed i po treningu.    

     

Informacje żywieniowe

Informacje żywieniowe  1 miarka (5 g) 
Kreatyna 5 g
       

Uwaga

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25 °C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Więcej informacji
Główna kategoria Monohydrat kreatyny
Wyprodukowany w Stany Zjednoczone
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu suplement diety
Forma proszek
Mieszanka czysty
Wegański nie
Wegetariański nie
Bez laktozy tak
Bezglutenowy tak
BIO nie
Bez GMO tak
Bez sztucznego słodzika nie
Bez opakowania z tworzywa sztucznego nie
Recenzje klientów Monohydrat Kreatyny - Redcon1
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Monohydrat Kreatyny - Redcon1
Twoja ocena
Opakowanie (g) Cena Cena promocyjna W magazynie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź