Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

DAA - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
84 %

Kwas DAA lub kwas asparaginowy to D-aminokwas, który aktywuje naturalną produkcję i wydzielanie się hormonu wzrostu i testosteronu, tym samym wspierając przyrost masy mięśniowej, zwiększenie siły, energii i wydolności. Znacząco redukuje czas regeneracji i ma pozytywny wpływ na płodność, liczebność i jakość plemników i poprawia libido. 100% DAA w formie proszku, który łatwo się rozpuszcza.

Na stanie
Cena promocyjna   33,00 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

DAA - wspomagacz, który naturalnie wzmaga sekrecję testosteronu i hormonu wzrostu, aby wspierać rozwój mięśni i poprawić siłę.

DAA lub D-kwas asparaginowy to endogenny aminokwas (ciało nie produkuje go samo i musi być przejmowany w diecie lub formie suplementów), który jest wykorzystywany do aktywacji naturalnego formowania hormonów - testosteronu i hormonu wzrostu [1], aby wspierać rozwój mięśni, obniżać poziom tkanki tłuszczowej i wspierać siłę oraz energię. To legalna alternatywa dla dopingu, która egzogenne dostarcza testosteronu i działa pośrednio na jego wydzielanie. DAA ma podobny mechanizm działania do hormonu luteinowego, który stymuluje ciało bezpośrednio do sekrecji testosteronu, co sprawia, że sportowcy uzyskują szybszy przyrost masy mięśniowej, a czas regeneracji skraca się znacząco, co przekłada się na poprawę wyników.

 

DAA cieszy się popularnością wśród kulturystów i sportowców, którzy nie stosują sterydów. D-kwas asparaginowy jest doskonały do przyspieszenia wzrostu mięśni, zwłaszcza u mężczyzn stosujących wymagający trening i zaawansowanych sportowców, niezależnie od dyscypliny. 

 

DAA - GymBeam

 

Testosteron jest kluczowy we wzroście masy mięśniowej, więc sportowcy starają się wpłynąć na jego poziom za pomocą DAA, które występuje naturalnie w przysadce, podwzgórzu i jądrach. Wydzielanie testosteronu zależy od serii procesów, które są kontrolowane przez oś złożoną z podwzgórza - przysadki -jąder (podwzgórze wydziela hormony, które wpływają na wydzielanie hormonu luteinizującego przez przysadkę, który jest dostarczany do krwi i po „przebyciu” drogi z mózgu do jąder, po przyłączeniu do odpowiednich receptorów, stymuluje jądra do sekrecji testosteronu), a zdolność do zwiększenia sekrecji hormonu luteinizującego jest automatycznie związana ze zwiększeniem sekrecji testosteronu. Im więcej testosteronu, tym większa stymulacja do rozwoju mięśni. [2]

 

DAA to suplement, który może znacząco stymulować sekrecję hormonu luteinizującego (co skutkuje 33-40% wzrostem poziomu testosteronu) [1], więc szybko znalazł zastosowanie w planach suplementacji wszystkich poważnych sportowców.

 

DAA - GymBeam

 

DAA i jego zalety

  • bezpieczny i efektywny wspomagacz testosteronu
  • zwiększa poziom testosteronu w organizmie
  • przyspiesza okres regeneracji
  • zwiększa objętość mięśni
  • wspiera wydolność i poprawia kondycję
  • wspiera wydzielanie hormonu wzrostu
  • poprawia libido i aktywność seksualną
  • pozytywnie wpływa na jakość i ilość plemników

 

Składniki

100% D-kwas asparaginowy

 

Dawkowanie

Zalecamy mieszanie 3 g DAA z 200 ml wody lub soku raz dziennie.

 

Wartości odżywcze

Wartości odżywczew 100 g
D- Kwas asparaginowy100 g
Recenzje klientów

DAA - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:DAA - GymBeam
Zapytania od klientów

DAA - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź