Białko IsoFue - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content
Nowe outfity na trening - w najlepszych cenach, do 60% taniej!

Białko IsoFue to najwyższej jakości izolat serwatki zawierający do 83% białka, wzbogacony o mieszankę enzymów trawiennych DigeZyme® i witaminą D. Bazą tego białka jest unikalny izolat serwatki Volactive® przetworzony delikatną ultrafiltracją. Dzięki temu ma niską zawartość tłuszczu i cukru. 

375,00 zł(187,50 zł/ kg)
Darmowa dostawa
Szczegóły

Białko IsoFue - izolat serwatki premium o niskiej zawartości tłuszczu i cukru, szybkim wchłanianiu, witaminą D i enzymach trawiennych DigeZyme®

Białko IsoFue zawiera jedno z najczystszych i najłatwiej przyswajalnych białek w postaci izolatu białka serwatkowego, zawierającego aż 83% zawartości białka wysokiej jakości. Dzięki łagodnemu przetwarzaniu serwatki w niskiej temperaturze produkt zachowuje naturalną zawartość bioaktywnych frakcji białkowych, takich jak laktoferyna, beta-laktoglobulina, alfa-laktoalbumina i immunoglobuliny. Bazą tego białko jest unikalny izolat białka serwatkowego Volactive®, przetwarzany przy użyciu delikatnej ultrafiltracji. Dzięki zastosowanej technologii filtracji, Volactive® ma niską zawartość tłuszczu i cukru. Ponadto jest źródłem wapnia i witaminy D oraz zawiera mieszankę enzymów trawiennych Digezyme, w tym laktazę.

 

Ten izolat białka serwatkowego premium charakteryzuje się wyjątkowo wysokim stopniem filtracji. W porównaniu do koncentratu serwatki, jest on zazwyczaj czystszym i bardziej skoncentrowanym źródłem białka, przyczyniającym się do wzrostu i utrzymania mięśni, co jest szczególnie cenione przez sportowców siłowych na diecie redukcyjnej. Ponadto przyczynia się również do utrzymania prawidłowych kości i funkcji mięśni, dzięki wspomnianej witaminie D i wapniu. Sama witamina D wspiera również funkcjonowanie układu odpornościowego. Ponadto jest to produkt przyjazny dla GLP-1.

 

Dzięki swoim właściwościom, IsoFue jest idealny do uzupełniania białka przed lub po treningu. Jednak białko może być spożywane w dowolnym momencie w ciągu dnia w postaci pysznego napoju z wodą lub mlekiem. Świetnie nadaje się również do dodawania wysokiej jakości białka do deserów fitness, płatków śniadaniowych lub koktajli. IsoFue jest idealny dla każdego, kto szuka wysokiej jakości, czystego źródła białka bez dodatkowych kalorii.

 

Białko IsoFue & jego zalety

  • białko serwatkowe klasy premium
  • rdzeniem białka jest unikalny izolat serwatki Volactive®
  • naturalnie zawiera frakcje białek serwatkowych (alfa-laktoalbuminę, beta-laktoglobulinę, laktoferynę i immunoglobuliny)
  • wyprodukowany w procesie ultrafiltracji
  • zawiera do 83% białka
  • z niską zawartością laktozy
  • wzbogacony kompleksem enzymów trawiennych DigeZyme® i witaminą D
  • jedno z szybko wchłaniających się białek
  • zawiera maksymalnie 105 kcal w porcji
  • dzięki białku przyczynia się do wzrostu i utrzymania mięśni
  • ponadto białko wspiera również utrzymanie prawidłowego stanu kości
  • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni dzięki witaminie D i wapniowi
  • dzięki witaminie D wspomaga również funkcjonowanie układu odpornościowego
  • produkt przyjazny dla GLP-1
  • zapewnia szybkie dostarczanie białka do organizmu
  • odpowiedni dla szerokiego grona sportowców 

 

Profil aminokwasowy na 100 g
Kwas asparaginowy + asparagina 9.7 g
Kwas glutaminowy + glutamina 14.9 g
Alanina 4.4 g
Arginina 1.4 g
Cysteina 1.9 g
Glicyna 1.4 g
Histydyna 1.3 g
Izoleucyna 4.5 g
Leucyna 8.0 g
Lizyna 8.1 g
Metionina 1.9 g
Fenyloalanina 2.3 g
Prolina 5.3 g
Seryna 4.4 g
Treonina 5.8 g
Tyrozyna 2.1 g
Tryptofan 1.5 g
Walina 3.9 g

Ostrzeżenie

Suplement diety. Zawiera słodzik. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie zastępuje zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Nieodpowiedni dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w temperaturze pokojowej.


Czy udało Ci się już przetestować Białko IsoFue - GymBeam? Podziel się swoimi wrażeniami z nami i naszą społecznością i opublikuj recenzję Białko IsoFue - GymBeam.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego produktu, możesz zadać je tutaj.

Odkryj pozostałe produkty najczęściej recenzowane przez klientów w kategorii najlepsze z kategorii Białko serwatkowe. Nie przegap najczęściej ocenianych produktów z kategorii najlepsze z kategorii Izolat białka lub najlepsze z kategorii Białko

Skład i dawkowanie

Skład

Izolat białka serwatkowego Volactive® 93%, aromat, mleczan wapnia, substancja słodząca (sukraloza), barwnik (kurkumina), enzymy trawienne DigeZyme® (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), LactoSpore® (Bacillus coagulans), witamina D (cholekalcyferol).

Dawkowanie

Wymieszaj 1 porcję (30 g) z 200–300 ml wody. Przyjmuj 1–2 razy dziennie.
Wartości odżywcze
Wartość energetyczna1485 kJ / 350 kcal
Tłuszcze0.5 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe0.3 g
Węglowodany0.5 g
- w tym cukry0.5 g
Białko83 g
Sól0.36 g
Witamina D8.37 μg
Wapń400 mg
DigeZym®267 mg
Lactospore® (Bacillus coagulans)2.34 CFU

*Wartość referencyjna spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).

Profil aminokwasowy
Kwas asparaginowy + asparagina9.7 g
Kwas glutaminowy + glutamina14.9 g
Alanina4.4 g
Arginina1.4 g
Cysteina1.9 g
Glicyna1.4 g
Histydyna1.3 g
Izoleucyna4.5 g
Leucyna8 g
Lizyna8.1 g
Metionina1.9 g
Fenyloalanina2.3 g
Prolina5.3 g
Seryna4.4 g
Treonina5.8 g
Tyrozyna2.1 g
Tryptofan1.5 g
Walina3.9 g

Opatentowane technologie

DigeZyme®
LactoSpore®

Ostrzeżenie

Suplement diety. Zawiera słodzik. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie zastępuje zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Nieodpowiedni dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w temperaturze pokojowej.

Produkt zawiera: mleko.

Więcej informacji

Opis produktu

Główna kategoria :
Producent:
Kategoria prawna produktu:
suplement diety
Forma:
proszek
Mieszanka:
mieszanka
Smak:
waniliowy
Wielkość dawki:
30 g
Źródło białka:
serwatka
Metoda przetwarzania białka:
izolat
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.:
Tak
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem.:
Tak
Przebadano laboratoryjnie:
Tak
Nadaje się do łączenia z:
fiber, Kreatyna, Omega-3
Zawiera stymulanty:
Nie
Cukier na porcję (g):
0.500000
Białko na porcję (g):
24.9
Standaryzowany ekstrakt:
Tak
Pochodzenie składnika aktywnego:
combination
Rodzaj badania laboratoryjnego:
Mikrobiologia, Metale ciężkie
Niezależnie zweryfikowane:
Tak
Kraj testowania:
Germany
Warunki przechowywania:
Skladujte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Główny cel:
Budowanie masy mięśniowej
Odpowiedni w podróży:
Nie
Rodzaj sportu / aktywności:
Trening siłowy
Grupa docelowa produktu:
Unisex
Zalecana liczba porcji dziennie:
1–2
Na ile dni wystarcza opakowanie:
33-66
Bez cukru:
Nie
Nie zawiera:
gluten_free, no_added_sugar, aspartame_free, Bezkofeinowy, stimulant_free, gelatin_free, palm_oil_free, egg_free, peanut_free, nut_free, Bez soi
Wymiary produktu:
20.3 × 20.3 × 25.4 cm
Przedział wiekowy:
Not for children
Metoda przygotowania:
Mieszać z wodą, Wymieszać
Maksymalna dawka dzienna:
60 g
Typ białka:
Izolat serwatkowy
Składnik bazowy:
Serwatka
Forma substancji aktywnej:
Izolat
Kiedy używać:
O każdej porze
Forma produktu:
Proszek
Inne kategorie :

Recenzje

Popularność

Ranking w kategorii#6 w kategorii Białko na utratę wagi#7 w kategorii Izolat białka#18 w kategorii Białko do Twoich potrzeb#25 w kategorii Białko serwatkowe#52 w kategorii Białko

Skład

Izolat białka serwatkowego Volactive® 93%, aromat, mleczan wapnia, substancja słodząca (sukraloza), barwnik (kurkumina), enzymy trawienne DigeZyme® (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), LactoSpore® (Bacillus coagulans), witamina D (cholekalcyferol).
Wegański:
Wegetariański:
Bez glutenu:
Bez laktozy:
BIO:
Bez GMO:
Bez sztucznego słodzika:

Informacje o alergenach

Produkt zawiera: mleko.

Opakowanie

Ilość sztuk w opakowaniu:
4 szt.
Ilość sztuk na palecie:
120 szt.

Logistyka

HS kod:
21061080: -- Ostatné
EAN:
8586022215414
Waga netto:
2.00 kg
Waga brutto:
2.30 kg
Długość:
20.32 cm
Szerokość:
20.32 cm
Wysokość:
25.40 cm
Bez opakowania z tworzywa sztucznego:
nie
Testy laboratoryjne
Recenzje

Białko IsoFue - GymBeam

4.7
Średnia z 54 recenzje
(44 recenzje)
(6 recenzji)
(0 recenzji)
(2 recenzje)
(1 recenzja)
Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Влади

Zweryfikowany zakup
Białko to mocna praca. Trenuję bardzo ciężko, a dobre białka natychmiast na mnie wpływają. Nieczęsto kupuję izolaty, bo jestem trójboistą i stać mnie na białka o wyższej zawartości węglowodanów, a w
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Honestly

Zweryfikowany zakup
Białko ma intensywny smak wanilii i nie rozpuszcza się całkowicie. Przy każdym użyciu, bez względu na to, jak mocno wstrząsałem napój, pozostawały kawałki, jak małe kamienie (nie mówię o proszku,
Według smaku

Wszystkie recenzje (54)
Polskie recenzje (3)
Zweryfikowane zakupy (49)
Pozytywnie (50)
Negatywnie (4)
  • Zweryfikowany zakup

    29.08.2026

    UA
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Salvatore Aiello

    Zweryfikowany zakup

    28.08.2026

    Smak: czekolada
    Świetne białko, przyjmowane bez żadnych problemów dzięki doskonałej rozpuszczalności. Również smak jest dobry i wcale nie odpycha.
    ITPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Andrei Lup

    Zweryfikowany zakup

    20.08.2026

    Smak: truskawka
    Nie zwróciłem uwagi podczas składania zamówienia. Ma za dużo cukru...
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • V.V.

    Zweryfikowany zakup

    11.08.2026

    Wybrałem wanilię, a jej smak i zapach są okropne.
    ITPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Annie L

    Zweryfikowany zakup

    7.08.2026

    Smak: truskawka
    W przeciwnym razie z trudem znajduję dobry izolat, który nie powoduje dolegliwości żołądkowych, lecz używam tego od 6 miesięcy, warianty waniliowy i truskawkowy – jestem naprawdę zachwycona wynikami.
    HRPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • M. Š.

    Zweryfikowany zakup

    31.07.2026

    Smak: czekolada
    Bardzo dobry smak. Łatwostrawny. Nie pieniący.
    SKPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Andrei V.

    Zweryfikowany zakup

    17.07.2026

    wspaniale
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tttt V.

    Zweryfikowany zakup

    16.07.2026

    Smak: czekolada
    dobry
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ant V.

    Zweryfikowany zakup

    14.07.2026

    Smak: czekolada
    dobry
    ROPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mirco M.

    Zweryfikowany zakup

    13.07.2026

    Smak: czekolada
    ????
    ITPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania

FAQ

Twoje pytania o produkt
Monika|20.09.2022
Przyjmuję lek GLP-1, taki jak Tirzepatide, w celu utraty wagi. Czy dodanie IsoFue do mojej diety jest bezpieczne?
Sylwia K.|22.07.2026
Moim głównym celem jest utrata wagi i ujędrnienie ciała, a nie budowanie masy. Czy przyjmowanie IsoFue spowoduje niechciany przyrost wagi?
Anonim|2.07.2024
Miałem wzdęcia po innych białkach serwatkowych. Czy DigeZyme® w IsoFue faktycznie pomoże temu zapobiec?
M. S.|8.12.2021
Zalecenie to 1-2 porcje dziennie. Czy w dni ciężkiego treningu mogę przyjąć trzecią miarkę?
Małgorzata|2.05.2023
Widzę, że IsoFue zawiera witaminę D i wapń, ale już przyjmuję osobne suplementy z tymi składnikami. Czy można je przedawkować?
Warianty produktu
Smak
Ocena
Opakowanie
czekolada
(12)
2000 g
truskawka
(6)
2000 g
wanilia
(9)
2000 g
Blog

Jak wybrać białko? Porównanie True Whey, Just Whey i innych bestsellerów GymBeam

Jak wybrać białko? Porównanie True Whey, Just Whey i innych bestsellerów GymBeam

Nie wiesz, które białko wybrać? W tym artykule porównujemy wszystkie białka z oferty GymBeam, wyjaśniamy różnice między poszczególnymi typami i doradzamy, jak wybrać to właściwe!

Czytaj więcej

Clear whey: białko o smaku orzeźwiającej lemoniady i jego zalety

Clear whey: białko o smaku orzeźwiającej lemoniady i jego zalety

Wyobraź sobie białko, które jest lekkie i doskonale orzeźwiające. To właśnie Clear Whey, innowacyjny izolat serwatki, który zmienia reguły gry. W tym artykule dowiesz się o jego głównych zaletach i jak przygotować z niego proteinową lemoniadę lub lody na patyku.

Czytaj więcej

Jaka jest różnica między serwatką a białkiem serwatkowym?

Jaka jest różnica między serwatką a białkiem serwatkowym?

Serwatka i białko serwatkowe to nie to samo. W tym artykule dowiesz się, jakie są kluczowe różnice między nimi, jakie mają zalety i które z nich jest lepsze dla kogo.

Czytaj więcej

Przewodnik po wyborze odżywki białkowej: Jak wybrać białko w proszku dla sportowców, kobiet, studentów i wegan?

Przewodnik po wyborze odżywki białkowej: Jak wybrać białko w proszku dla sportowców, kobiet, studentów i wegan?

Wegańskie, dla kobiet, na dietę, dla wzrostu mięśni, do gotowania lub pieczenia. W tym artykule damy ci wskazówki, jakiego białka używać w zależności od twoich konkretnych potrzeb, bez względu na to, czy chcesz stracić na wadze, zwiększyć mięśnie, jesteś początkującym czy należysz do jakiejkolwiek innej konkretnej grupy.

Czytaj więcej

9 Najlepszych ćwiczeń na barki

9 Najlepszych ćwiczeń na barki

Jak zbudować szerokie i krągłe barki? Wypróbuj te 9 skutecznych ćwiczeń i ich wariacje z wykorzystaniem hantli, sztangi i innych narzędzi dostępnych na każdej komercyjnej siłowni.

Czytaj więcej

Inni wybierają również