Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1333 recenzje
(1081 recenzji)
(161 recenzji)
(45 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1333 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1303)
  • mark

    Zweryfikowany zakup

    17.03.2026

    świetny produkt
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • tommy

    Zweryfikowany zakup

    17.03.2026

    Satysfakcja jak zawsze Topka
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jarek

    Zweryfikowany zakup

    17.03.2026

    Tak to jest w porządku, osobiście wolę to oddzielnie, ale to zależy od indywidualnych preferencji...
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • denny

    Zweryfikowany zakup

    16.03.2026

    polecam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • whey

    Zweryfikowany zakup

    16.03.2026

    Smak: wanilia
    Najlepsza z mojego punktu widzenia
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Robi

    Zweryfikowany zakup

    16.03.2026

    natychmiastowy efekt
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • whey

    Zweryfikowany zakup

    16.03.2026

    bardzo dobry i jakościowy
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marko

    Zweryfikowany zakup

    15.03.2026

    polecam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • palino

    Zweryfikowany zakup

    15.03.2026

    jest tam kreatynowa bomba
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • kao

    Zweryfikowany zakup

    20.02.2026

    Smak: truskawka
    całkowity skład tego produktu jest w porządku, ale jak na produkt profesjonalny, ma mało białka na 1 porcję (tylko 19g). Znam produkty, które mają 25-30g na porcję. Ale największym ALE jest cukier. 18g cukru na 100g?!?! To już zbliża się do koli czy fanty... to w ogóle nie jest w porządku! Nawet gdyby to zmniejszyli o połowę, to byłoby dużo. Ja po prostu nie chcę dostarczać 20g cukru przez napój białkowy. dzięki
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również