Recenzje - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.pl Skip to main content

100% Whey Gold Standard jest synonimem jakości i niezawodności. To wieloskładnikowe białko łączy w sobie trzy doskonałe źródła białka w postaci izolatu, koncentratu i hydrolizatu serwatki. Ma również niską zawartość cukrów oraz szczyci się doskonale zbalansowanym smakiem i kremową konsystencją. Dzięki zawartości białka jest to również produkt przyjazny dla GLP-1.

83,90 zł(186,44 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Recenzje

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Średnia z 1774 recenzje
(1486 recenzji)
(178 recenzji)
(33 recenzje)
(27 recenzji)
(44 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Większość opinii jest bardzo pozytywna na temat Optimum Nutrition Whey Gold Standard. Klienci wielokrotnie chwalą jego świetny smak w szerokiej gamie smaków, doskonałą rozpuszczalność w wodzie lub mleku oraz gładką konsystencję z minimalną pianą. Wiele osób wspomina też o dobrej tolerancji trawiennej, braku wzdęć oraz lepszym uczuciu sytości, a część z nich dostrzega widoczne efekty w zakresie budowy masy mięśniowej lub kontroli masy ciała.

  • Bardzo dobra rozpuszczalność
    |
  • Doskonałe czekoladowe smaki
    |
  • Łatwa trawienność
    |
  • Brak wzdęć
    |
  • Dobra sytość
    |
  • Widoczne efekty

Wygenerowano przez AI z 1774 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Георги П

Zweryfikowany zakup
Brałem to wcześniej i teraz. Jest to najwyższej jakości białko na rynku i dlatego najpopularniejsze. Nie mam drugiego zdania! Cena tutaj jest trochę lepsza, ale dostawa trwa 2-3 dni.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Sami

Zweryfikowany zakup
Po przybyciu okazało się, że produkty są otwarte, bez plomby. Nie ufajcie mi. Nawet nie ma możliwości zwrotu. Złe doświadczenia. Nie zamawiajcie, jeśli nie chcecie zostać oszukani.
Według smaku

Polskie recenzje (36)
Zweryfikowane zakupy (1253)
Pozytywnie (1680)
Negatywnie (75)
Recenzje w innych krajach (1738)
  • Игорь

    Zweryfikowany zakup

    7.07.2019

    Smak: mleczna czekolada extreme
    Doskonałe białko w odpowiedniej cenie, zawsze biorę od razu największe opakowanie. Jak dla mnie najlepszy smak to „ekstremalna mleczna czekolada”
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Patrik

    Zweryfikowany zakup

    6.07.2019

    Smak: czekolada orzech laskowy, truskawka
    Polecam ????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jakub

    Zweryfikowany zakup

    22.06.2019

    Smak: podwójna czekolada, lody waniliowe
    Lubię się zmieniać i zawsze próbować czegoś nowego, ale ten jest moim ulubionym i nie może go zabraknąć w domu. Moim ulubionym jest podwójnie bogata czekolada, ale lody waniliowe też są doskonałe. Czasami chcę spróbować też innych rzeczy.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Levi

    Zweryfikowany zakup

    22.06.2019

    Być może najlepiej sprzedający się produkt ON i nie przez przypadek. Łatwo się rozpuszcza, nie pęcznieje i podoba mi się szeroka gama smaków.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Iulian

    Zweryfikowany zakup

    21.06.2019

    Smak: miętowa czekolada, podwójna czekolada, mleczna czekolada extreme
    Polecam ze względu na fakt, że jest to produkt w 100% oryginalny.Najlepszy smak to podwójnie bogata czekolada, jest naprawdę bardzo bogata:))
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mihai

    Zweryfikowany zakup

    18.04.2019

    Przecenione jak cholera za tę samą cenę, którą dostajesz w Decathlonie bez rabatu, kretyni
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kataaa2007

    Zweryfikowany zakup

    5.03.2019

    Bardzo dobry produkt
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Andra

    Zweryfikowany zakup

    21.01.2019

    Smak: mleczna czekolada extreme
    Bardzo dobrze się komponuje, smakiem przypomina mleko z czekoladą (tak samo smakuje po zmieszaniu z wodą), świetnie nadaje się na kolację w połączeniu z owocami.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Adam B.

    Zweryfikowany zakup

    21.11.2018

    Smak: krówka karmelowa toffi, lody waniliowe
    Proszę potraktować tę recenzję jako nieprofesjonalną z amatorskiego (laika) punktu widzenia. Nie wiedziałam czego się po nim spodziewać, opinie były dobre, więc spróbowałam go kupić i już wtedy wiedziałam, że nie będę żałować, to białko topowe, wysoka zawartość białka, dobra rozpuszczalność, O smaku nawet nie mówię, wcale mnie nie zawiódł i to białko będzie mi towarzyszyć przez dłuższy czas.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Miklós

    Zweryfikowany zakup

    20.06.2018

    Wiele osób narzeka na cenę, ale na białku nie należy oszczędzać. Bardzo mi się podobało, tylko to zamawiam. Dobrze smakują i nie zbijają się w shakerze. Mogę tylko polecić!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również