Recenzje - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.pl Skip to main content

100% Whey Gold Standard jest synonimem jakości i niezawodności. To wieloskładnikowe białko łączy w sobie trzy doskonałe źródła białka w postaci izolatu, koncentratu i hydrolizatu serwatki. Ma również niską zawartość cukrów oraz szczyci się doskonale zbalansowanym smakiem i kremową konsystencją. Dzięki zawartości białka jest to również produkt przyjazny dla GLP-1.

83,90 zł(186,44 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Recenzje

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Średnia z 1758 recenzji
(1473 recenzje)
(176 recenzji)
(33 recenzje)
(26 recenzji)
(44 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Większość opinii jest bardzo pozytywna na temat Optimum Nutrition Whey Gold Standard. Klienci wielokrotnie chwalą jego świetny smak w szerokiej gamie smaków, doskonałą rozpuszczalność w wodzie lub mleku oraz gładką konsystencję z minimalną pianą. Wiele osób wspomina też o dobrej tolerancji trawiennej, braku wzdęć oraz lepszym uczuciu sytości, a część z nich dostrzega widoczne efekty w zakresie budowy masy mięśniowej lub kontroli masy ciała.

  • Bardzo dobra rozpuszczalność
    |
  • Doskonałe czekoladowe smaki
    |
  • Łatwa trawienność
    |
  • Brak wzdęć
    |
  • Dobra sytość
    |
  • Widoczne efekty

Wygenerowano przez AI z 1758 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Георги П

Zweryfikowany zakup
Brałem to wcześniej i teraz. Jest to najwyższej jakości białko na rynku i dlatego najpopularniejsze. Nie mam drugiego zdania! Cena tutaj jest trochę lepsza, ale dostawa trwa 2-3 dni.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Sami

Zweryfikowany zakup
Po przybyciu okazało się, że produkty są otwarte, bez plomby. Nie ufajcie mi. Nawet nie ma możliwości zwrotu. Złe doświadczenia. Nie zamawiajcie, jeśli nie chcecie zostać oszukani.
Według smaku

Polskie recenzje (35)
Zweryfikowane zakupy (1253)
Pozytywnie (1680)
Negatywnie (75)
Recenzje w innych krajach (1723)
  • Daniel

    Zweryfikowany zakup

    17.02.2022

    Smak: czekolada orzech laskowy
    Zgodnie z oczekiwaniami
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Talian

    Zweryfikowany zakup

    17.02.2022

    Smak: banan śmietana, krówka karmelowa toffi, czekolada orzech laskowy, miętowa czekolada, truskawka
    Wypróbowałem kilka stron i różne białka, ale tego właśnie potrzebuję! Nie mam nic do powiedzenia, ale wow. i polecam!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Spagi

    Zweryfikowany zakup

    15.02.2022

    Smak: mleczna czekolada extreme
    Polecam "mleczną czekolade extreme" smakuje cudnie, z wodą normalnie jak gorąca czekolada (tyle że na zimno) Miałem wcześniej "podwójną czekolade" ale z wodą jest bardzo średnia także jakieś porównanie jest
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Alexandru

    Zweryfikowany zakup

    10.02.2022

    Smak: lody waniliowe, biała czekolada
    Wypróbowałem kilka wariantów na rynku i z całą pewnością mogę powiedzieć, że ten jest moim ulubionym. Szczególnie polecam lody o smaku waniliowym. Świetnie komponuje się w połączeniu z bananem i masłem orzechowym. Świetny smak, bardzo dobrze się miesza (w shakerze nie pozostają grudki), nie ma posmaku ani uczucia ciężkości w żołądku (jak to miałem w przeszłości po innych produktach). Klasa 10*.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Draxler

    Zweryfikowany zakup

    1.02.2022

    Smak: pyszne truskawki
    To torebka i nie da się jej zamknąć, więc jeśli nie macie pojemnika z mniejszego opakowania, to się zepsuje :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • László

    Zweryfikowany zakup

    27.01.2022

    Smak: cynamon, podwójna czekolada, pyszne truskawki, rocky road
    Jestem bardzo zadowolony z tego białka. Dla mnie szczególnie dużą zaletą jest to, że szybko się rozpuszcza i nie trzeba później zmywać naczyń przez „godziny”.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Richard

    Zweryfikowany zakup

    21.01.2022

    Smak: banan śmietana
    zarówno smak, jak i zawartość są świetne
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • PeterG

    Zweryfikowany zakup

    19.01.2022

    Smak: krówka karmelowa toffi, cookies & cream, podwójna czekolada, mleczna czekolada extreme
    Po wielu innych markach zapragnąłem ponownie wrócić do ON. Wszystko w porządku, znam ich białko i podoba mi się jego rozpuszczalność, wchłanialność i dobry smak. Po białku innej marki, które jak na mój gust było za słodkie, tym razem zapragnęłam spróbować fondantu karmelowego firmy ON. Wiedziałem, że nie słodzą i będzie OK. Cóż, po otwarciu i degustacji (1 miarka w 300ml) jestem trochę zawiedziony. Trawienie w porządku, wszystko w porządku, jednak smak i zapach mi nie odpowiadał.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • cristina

    Zweryfikowany zakup

    19.01.2022

    dobry produkt i wydajność, ale wersja waniliowa nie przypadła mi do gustu (zbyt sztuczna) i też słabo się komponuje
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Patrícia

    Zweryfikowany zakup

    7.01.2022

    Smak: cookies & cream, podwójna czekolada, mleczna czekolada extreme
    Najlepsze białko jakie kiedykolwiek jadłem. Smak jest doskonały i łatwo się rozpuszcza.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również