Recenzje - 100% Monohydrat Kreatyny - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

100% Monohydrat Kreatyny to suplement zweryfikowany przez tysiące badań, który jest podstawą w świecie odżywek sportowych. Zwiększa wydajność podczas krótkoterminowych, następujących po sobie interwałów intensywnych ćwiczeń. Z tego powodu jest ceniony przez sportowców wszystkich kategorii.

46,90 zł(46,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjne
Recenzje

100% Monohydrat Kreatyny - GymBeam

4.8
Średnia z 6096 recenzji
(5237 recenzji)
(524 recenzje)
(155 recenzji)
(67 recenzji)
(98 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Recenzje głównie opisują to jako czysty i niezawodny monohydrat kreatyny, który zapewnia zauważalne zwiększenie siły oraz przyrost masy mięśniowej. Wielu klientów podaje, że łatwo się miesza, ma dobrą rozpuszczalność oraz wygodne dawkowanie 5 g, a przy prawidłowym stosowaniu wywołuje niewiele lub wcale dolegliwości żołądkowych. Wersje smakowe są zazwyczaj dobrze oceniane, choć niektórzy użytkownicy wspominają o różnicach w preferencjach smakowych oraz sporadycznych problemach z prawidłowym zamknięciem worka.

  • Jakość czystego monohydratu
    |
  • Skuteczne przyrosty siły
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Łatwe dawkowanie 5 g
    |
  • Lubiany smak w wersjach smakowych
    |
  • Zwykle dobra trawienność

Wygenerowano przez AI z 6096 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Кънчо Кънев

Zweryfikowany zakup
Kreatyna jest świetna, działa, szczególnie po fazie oczekiwania, efekt jest bardzo trwały. Dobrze się rozpuszcza i piję go do wszystkiego. Wspaniale
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Markus

Zweryfikowany zakup
Zamówiłam produkt, dotarł dość szybko, mogę powiedzieć, że kreatyna jest bardzo dobra, niestety opakowanie pozostawia wiele do życzenia, jest torebeczka zapinana na zamek. Nie uszczelniło się
Według smaku

Polskie recenzje (243)
Zweryfikowane zakupy (5594)
Pozytywnie (5824)
Negatywnie (179)
Recenzje w innych krajach (5853)
  • Helen

    Niezweryfikowany zakup

    2.07.2019

    Smak: limonka cytryna
    Zamówiłam wersję cytrynowo-limonkową. Ona jest genialna. Miesza się rewelacyjnie. Wskazówki: spróbuj z zimną wodą mineralną, przed treningiem????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Петър

    Zweryfikowany zakup

    22.06.2019

    Smak: bez smaku
    Piję go od tygodnia i jest nieźle napompowany, nawet wzrósł przy treningu podstawowym! Wow!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Андрей

    Zweryfikowany zakup

    21.06.2019

    Dobra kreatyna w dobrej cenie!!!Biorę 5g dziennie przez 2 miesiące. Mięśnie stały się większe, było to zauważalne już w drugim tygodniu)))) Polecam każdemu!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • S

    Niezweryfikowany zakup

    21.06.2019

    Smak: zielone jabłko
    Najlepsze, jakie kiedykolwiek jadłem! !
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Vojtech

    Zweryfikowany zakup

    19.06.2019

    Smak: zielone jabłko, limonka cytryna
    - doskonała rozpuszczalność, bardzo dobra wchłanialność, odpowiedni także dla wegetarian,
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tomi

    Zweryfikowany zakup

    17.06.2019

    Smak: zielone jabłko, limonka cytryna, bez smaku
    Kreatyna, która naprawdę działa. Po tygodniu miałem więcej siły, mięśnie były pełniejsze. Nie przeszkadzało mi to... Wymieszałem to z sokiem. Spróbowałam też wersji smakowej - jabłko i smak jest rewelacyjny :) Na pewno jeszcze nie raz zamówię....
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Michal

    Zweryfikowany zakup

    17.06.2019

    Super produkt.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Bogdan Pop

    Niezweryfikowany zakup

    13.06.2019

    Wziąłem zielone jabłko i jest bardzo dobre! Mam 2 pytania: 1) czy kubek jest w środku 5g? 2) z czym to pijecie (woda czy mleko) Ja zrobiłam na wodzie i jest dobre!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Silviano

    Zweryfikowany zakup

    11.05.2019

    Smak: bez smaku
    Kupiłem tę kreatynę i nie mogę powiedzieć, że jest tak dobra, jak o niej mówią. Prawie w ogóle się nie rozpuszcza. Na dnie shakera pozostają jedynie nierozpuszczone granulki kreatyny. Połowa rozpuszcza się, a połowa pozostaje granulkami.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Frank Zane

    Zweryfikowany zakup

    30.04.2019

    Smak: limonka cytryna
    Polecam kupić wersję „bezsmakową”, ta o smaku cytrynowo-limonkowym ma nieprzyjemny smak
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również