Chiba Trening w domu inne

Trening w domu inne od producenta Chiba to kategoria obejmująca różne akcesoria do ćwiczenia umożliwiająca ci wygodne ćwiczenie w domu. Jeśli masz podstawy takie jak taśmy oporowe, obciążenie, maty, poręcze treningowe i pasy do podnoszenia ciężarów lub rękawiczki, to ta sekcja oferuje opcje smart, które jeszcze bardziej rozbudują twoją siłownię. Te wybrane przyrządy mogą zostać docenione przez początkujących z ambitnymi celami oraz zaawansowanych sportowców, którzy chcą mieć pod ręką wszystkie rzeczy niezbędne do zrobienia kompleksowego treningu całego ciała. 

 Pokaż więcej

W kategorii pozostałe sprzęty do ćwiczenia w domu znajdziesz:

  • Urządzenia do domowej siłowni, które mogą wynieść twoją domową siłownię na nowy poziom. Zaliczają się do nich wioślarz, rower powietrzny czy trampoliny, które są idealne do efektywnych treningów cardio. Pomogą ci budować wytrzymałość i wytrwałość, są też idealne podczas redukcji wagi, umożliwiając ci spalanie kalorii. 
  • Sprzęt do ćwiczeń, który doskonale uzupełni twoją domową siłownię. Są to na przykład dyski poślizgowe do ćwiczeń, czyli innowacyjne akcesorium do fitnessu i rozwijania i wzmacniania całych mięśni “core”. Pomocny może być także grip ring, który dodatkowo pomaga zwalczać stres. Interesującym sposobem na zróżnicowanie dynamicznego treningu może być skrzynia plyometryczna, która może wspierać rozwój eksplozywności.
  • Sprzęt do treningu szybkościowego, doceniany przez biegaczy zawodowych, zespołowych i amatorów, którzy chcą zwiększyć swoją szybkość. Jeśli jesteś jednym z nich, to nie powinieneś przegapić drabinek treningowych, które są idealne także do poprawiania koordynacji. Z pewnością zostaną docenione przez piłkarzy, zawodników MMA, hokeistów i innych sportowców uprawiających sporty zespołowe.  Spadochron oporowy do biegania może być doskonałym kompanem do zwiększania intensywności treningu biegowego. Ponadto może pomagać w poprawianiu eksplozywności, dynamiki i szybkości. 

Jeśli nie jesteś pewien, co będzie dla ciebie odpowiednim wyborem, to zdecydowanie przeczytaj nasz artykuł: Niezbędne akcesoria do twojej domowej siłowni.

 Pokaż mniej

Produkty 2

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
  1. GymBeam (22)
  2. CHIBA (2)
  3. Spokey (1)
  4. Climaqx (1)
Kolor
  1. Czarny (2)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
  1. Barbell bar pad - Chiba
  2. Neck Trainer - Chiba

Produkty 2