Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sportowa torba na żywność 6 Meal Cooler Bag - Performa

Producent: Performa

Sportowa torba na żywność 6 Meal Cooler Bag to przestronna torba na żywność z 6 wytrzymałymi pojemnikami o pojemności 700 ml do przechowywania twoich ulubionych posiłków fitness. Torba jest doskonale wyizolowana dzięki połączeniu pianki i folii termicznej. Jednocześnie znajdują się w niej 2 wkładki żelu chłodzącego, który zmienia torbę w opakowanie chłodzące. Torba ma regulowany pas, który można odczepić.

Długoterminowo niedostępny
Szacowana cena 309,00 zł

Sportowa torba na żywność 6 Meal Cooler Bag - przestronna torba na żywność z 6 przenośnymi pojemnikami, które utrzymają twoje jedzenie w odpowiedniej temperaturze

Sportowa torba na żywność 6 Meal Cooler Bag to przestronna torba na żywność, która zawiera 6 szczelnie zamykane pojemniki na żywność o pojemności 700 ml. Są one wykonane z bezpiecznego plastiku niezawierającego BPA, są odpowiednie do podgrzewania w mikrofalówce i mogą być myte w zmywarce. Temperatura jedzenia jest zachowana przez tę torbę sportową dzięki nadzwyczajnej izolacji wykonanej z 8 mm pianki i folii termicznej. Jednocześnie w torbie znajdują się również 2 wkładki żelu chłodzącego, który jeśli konieczne, zamienia torbę w opakowanie chłodzące. Z przodu torby znajduje się przestronna kieszeń, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania. Tylna boczna część torby jest wyposażona w kieszeń na shaker lub butelkę sportową. Torba ma odczepiany, regulowany pasek na ramię.

Wymiary

Wymiary DługośćSzerokośćWysokość
Rozmiar (cm) 30,5 22,8 30,5

     

Recenzje klientów

Sportowa torba na żywność 6 Meal Cooler Bag - Performa

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Sportowa torba na żywność 6 Meal Cooler Bag - Performa
Twoja ocena
Wyprodukowany w
Stany Zjednoczone
Dystrybutor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
672683001416
Ilość sztuk w opakowaniu
1 szt.
Waga brutto
1.73 kg
Długość
29.00 cm
Szerokość
20.00 cm
Wysokość
24.00 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Sportowa torba na żywność 6 Meal Cooler Bag - Performa

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź