Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Megabol Spalacze tłuszczu

Megabol Spalacze tłuszczu

Megabol Spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu od producenta Megabol to suplementy diety, które aktywnie wspomagają utratę i spalanie tłuszczu. Istnieje kilka rodzajów palników, które są podzielone ze względu na ich zasady spalania i formę. Do najczęściej stosowanych spalaczy tłuszczu należą L-karnityna, kompleksowe spalacze tłuszczu, termogeniczne spalacze tłuszczu, płynne spalacze tłuszczu, kofeina, CLA i HCA oraz lecytyna.

Zobacz więcej

 

 

Kompleksowe spalacze tłuszczu zawierają kilka pobudzających oraz nie pobudzających substancji sprzyjających spalaniu tłuszczu. Substancje niestymulujące obejmują, na przykład, CLA, chrom oraz L-karnitynę. Stymulanty obejmują kofeinę, zieloną herbatę oraz synefrynę. Zawierają one często witaminy i minerały, lub inne skuteczne substancje, o dowiedzionym wpływie na spalanie tłuszczu i kształtowanie sylwetki. 

 

L-karnityna jest naturalną substancją syntezowaną w organizmie z aminokwasów - lizyna i metionina. Jest ona uważana za jeden z najskuteczniejszych, naturalnych spalaczy, które na dodatek wpływają na ogólną kondycję, dostarczają energii i regeneruje mięśnie. Jednocześnie, L-karnityna jest kluczową substancja zaangażowaną w tak zwany "wahadłowy system transportowy" organizmu. System ten transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów komórkowych, w których są one spalane. Kwasy tłuszczowe są przekształcane w energię podczas ich spalania, co możemy efektywnie wykorzystać na treningu. Najbardziej skuteczne jest stosowanie tego suplementu żywieniowego podczas ćwiczeń, które jeszcze bardziej wzmagają jego działanie i sprzyjają spalaniu tłuszczu, zmniejszając jednocześnie głód. Jednakże, można z niego korzystać także wieczorem, jako iż nie jest stymulantem. 

 

Termogeniczne spalacze tłuszczu działają na zasadzie szybszego rozgrzewania organizmu w trakcie aktywności fizycznej, co skutkuje wykorzystaniem energii z zapasów tłuszczu , a w następstwie redukcją tłuszczu. Spalacze termogeniczne są uważane za najskuteczniejsze spalacze tłuszczu. Jest to dowiedzione na podstawie faktu, iż są one spalać tłuszcz bez aktywności fizycznej, lecz regularne ćwiczenie pomaga osiągnąć jeszcze lepszy, wymarzony efekt. Jednocześnie, wzrost temperatury aktywnie sprzyja przemianie materii, jako iż zmiany metaboliczne pojawiają się szybciej przy podwyższonej temperaturze ciała. 

 

Kofeina jest silnym stymulantem, który jest wykorzystywany do polepszenia wydajności i podnosi poziom energii. To właśnie z powodu tych właściwości jest ona często składnikiem spalaczy tłuszczu, umożliwiając zwiększenie wydatkowania energii i mobilizując do lepszej wydajności. Oprócz sprzyjania spalaniu tłuszczu, kofeina zwiększa wydajność, wzmacnia koncentrację i uwagę, a także ma świetny wpływ na metabolizm. Zwłaszcza sportowcy będący na diecie lub na etapie budowania swej sylwetki, co wymaga wiele energii, docenią jej energetyzujące działanie. Najnowsze badania pokazują również, że średnia dawka kofeiny zwiększa wydatkowanie energii zmniejszając jednocześnie odczuwanie bólu przez użytkownika. Jednocześnie, zwiększa gromadzenie się wapnia w komórkach mięśniowych, co zwiększa wydajność siłową.

 

CLA (sprzężony kwas linolowy) jest kwasem tłuszczowym, który korzystnie wpływa na zwiększenie masy mięśniowej oraz utratę wagi. CLA działa jak zapora - zapobiega dostawaniu się tłuszczu do komórek tłuszczowych. Jest magazynowany bezpośrednio w komórkach mięśniowych, gdzie jest spalany w procesie wytwarzania energii. Jeśli Twoim celem jest utrata nadmiaru kilogramów, CLA pomoże Ci osiągnąć wagę jaką pragniesz.

 

HCA (kwas hydroksycytrynowy) hamuje powstawanie wyższych kwasów tłuszczowych i cholesterolu, zapobiegając przemianie cukrów w zapasy tłuszczu. Chroni masę mięśniową przed zanikaniem w fazie kształtowania sylwetki. Zaletą HCA jest także hamowanie apetytu, a tym samym zwiększanie prawdopodobieństwa osiągnięcia Twoich celów odnośnie utraty masy ciała. 

 

Lecytyna to wyciąg z nasion soi i unikalny suplement żywieniowy, który obniża cholesterol w organizmie i pomaga rozkładać tłuszcz. Na dodatek, ma pozytywny wpływ na łagodzenia napięcia (stresu) oraz polepszenie pamięci. Głównymi składnikami lecytyny są kwasy tłuszczowe i cholina, która jest jedną z witamin B i przyczynia się do polepszenia funkcjonowania mózgu oraz pamięci. Lecytyna zapobiega odkładaniu się tłuszczu w wątrobie, tym samym chroniąc tkankę wątrobową przed stłuszczeniem.

 

 

Klasyfikacja spalaczy tłuszczu ze względu na formę:

 

Płynne spalacze tłuszczu stały się ostatnio bardzo popularne. Spalacze tłuszczu w formie płynnej są łatwe do dozowania, a ich największą zaletą jest bardzo szybkie przyswajanie, które jest bardzo ważne zwłaszcza przed treningiem.

Spalacze tłuszczu w kapsułkach i tabletkach są jednymi z najczęściej używanych form spalaczy tłuszczu. W porównaniu do form płynnych i sproszkowanych, forma ta wymaga nieco mniej czasu dla przyswojenia, ale z drugiej strony jej skutki są dłużej odczuwalne.

Spalacze tłuszczu w proszku sa łatwe do dozowania, zaś niektóre z nich są także wzbogacone aminokwasami, które chronią mięśnie podczas utraty wagi. Ich zaletą jest także to, iż są przyswajane szybciej niż spalacze w kapsułkach i tabletkach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać skuteczny spalacz tłuszczu, nie możesz przegapić artykułu Jak wybrać najskuteczniejszy spalacz tłuszczu i jak go stosować


 

megabol

 

Zaawansowani sportowcy skupiają się głównie na produktach wspierających testosteron, zmuszający mięśnie do szybszego wzrostu. Takie produkty mogą być stosowane przez początkujących, ale zalecamy je osobom po 18 roku życia. To jednak nie zmienia faktu, iż Megabol oferuje szeroką gamę suplementów diety, wliczając białka, gainery, stymulanty testosteronu i kreatynę. Produkty Megabol są prezentowane przez kulturystów i sportowców na całym świecie. Zarówno w kategoriach naturalnych, jak i wielu innych.

 

Źródła

 

ukryj opis
Opcje zakupów
Kategoria
  Producent
  Smak
  Opakowanie (ml)
  Forma
  Mieszanka
  Filter by
   • Wegetariański (1)
   • Wegański (1)
   • Bezglutenowy (1)
   • Bez laktozy (1)
   • BIO (1)
   • Bez GMO (1)
   • Bez sztucznego słodzika (1)
   • Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
   • Bez aspartamu (1)

  Pozycja 1

  Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.