Activlab Spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu od producenta Activlab to kategoria suplementów diety zawierających składniki aktywne, które wpływają na spalanie tłuszczu i utratę wagi. Z tego powodu cieszą się szczególną popularnością wśród osób, które chcą schudnąć, wzmocnić ciało lub uzyskać jeszcze lepsze efekty, które mogą być nieosiągalne przy zastosowaniu jedynie zmodyfikowanej diety i ćwiczeń. Ich możliwości są wynikiem zawartych składników aktywnych, takich jak synefryna, kofeina, EGCG (galusan epigallokatechiny), CLA, L-karnityna i inne popularne spalacze tłuszczu. Najczęściej są one związane z wpływem na przyspieszenie metabolizmu i efektywniejsze wykorzystanie tłuszczu jako źródła energii. Cenione są jednak również za działanie pobudzające. Mogą więc pomóc w utrzymaniu diety czy harmonogramu treningów i w efekcie końcowym doprowadzić do skuteczniejszej utraty wagi

 Pokaż więcej

Jak działają spalacze tłuszczu i co zawierają?

Do wyboru masz wiele spalaczy tłuszczu. Możesz zdecydować się na suplementy jednoskładnikowe lub spróbować kompleksowych produktów, w których działanie poszczególnych składników wzajemnie się uzupełnia. W obu przypadkach możesz znaleźć spalacze tłuszczu z efektem termogenicznym lub bez niego. Ten ostatni opiera się na zasadzie rozgrzewania organizmu, co może skutkować większą ilością spalanych kalorii w czasie spoczynku lub podczas treningu

Synefryna zalicza się do najpopularniejszych jednoskładnikowych termogenicznych spalaczy tłuszczu. Związek ten pochodzi z owoców drzewa gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) i ma zdolność do zwiększenia rozkładu tłuszczów na energię. Następnie organizm może wykorzystać tę energię do uprawiania sportu lub innych aktywności fizycznych. Ekstrakt z zielonej herbaty (EGCG) wyróżnia się podobnymi efektami i działa najlepiej w połączeniu z aktywnością fizyczną. Suplementy z zieloną herbatą zawierają również bonus w postaci korzystnych antyoksydantów

Kolejnym popularnym termogenicznym spalaczem tłuszczu jest kofeina, która działa synergicznie w połączeniu z synefryną i EGCG. Jest to najpopularniejszy na świecie stymulant, ponieważ ma również wpływ na adrenalinę i noradrenalinę. Hormony te (katecholaminy) sprzyjają spalaniu tłuszczu, który następnie może być wykorzystany jako źródło energii. Ponadto kofeina jest świetnym sposobem na zwiększenie energii przed ćwiczeniami lub o każdej porze dnia. Dzięki temu będziesz w stanie zapewnić sobie bardziej skoncentrowaną wydajność podczas ćwiczeń, co z kolei może pomóc spalić nieco więcej dodatkowych kalorii i zmaksymalizować efekt spalacza tłuszczu. Kapsaicyna działa również na zasadzie rozgrzewania organizmu i jest głównym składnikiem (alkaloidem) papryczek chili. To właśnie ona sprawia, że podczas jedzenia pikantnych potraw nadmiernie się pocimy.

Spalacze tłuszczu bez efektu termogenicznego często zawierają sprzężony kwas linolowy (CLA). Pomaga on w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a dodatkowo poprawia metabolizm, przez co wpływa na procesy spalania i magazynowania tłuszczu. Funkcjonuje zatem jak transporter tłuszczu do komórek, gdzie jest on następnie spalany na energię. Co więcej, cieszy się również popularnością wśród kulturystów, którzy chcą mieć umięśnioną sylwetkę i sportowców sylwetkowych, którzy dążą do utrzymania jak największej masy mięśniowej. 

Suplementom spalającym tłuszcz często towarzyszy też kwas hydroksycytrynowy (HCA). Ten ostatni pochodzi z ekstraktu z Garcinia cambogia i jest ceniony za wpływ na zwiększenie uczucia sytości i satysfakcji z jedzenia. Może to ułatwić utrzymanie deficytu kalorycznego i spożywanie mniejszych porcji posiłków. Dodatkowo suplementy z tymi składnikami są również odpowiednie dla osób wrażliwych na kofeinę lub szukających spalacza tłuszczu bez działania pobudzającego. 

L-karnityna to kolejny znany nietermogeniczny spalacz tłuszczu. Jest to najczęściej wykorzystywana forma karnityny, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Uczestniczy ona w przenoszeniu kwasów tłuszczowych (tłuszczów) do mitochondriów, gdzie są przekształcane w energię. Energia ta jest następnie dostępna dla każdego rodzaju aktywności lub ruchu. Dlatego efekt ten działa najlepiej w połączeniu ze sportem lub ćwiczeniami. Możesz przyjmować ją w postaci rozpuszczalnego proszku, skoncentrowanego napoju lub praktycznych kapsułek.

W kategorii Inne spalacze tłuszczu znajduje się także coraz bardziej popularny ekstrakt z pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohlii), który zawiera forskolinę. Ma ona zdolność do zwiększania aktywności cyklicznego adenozyno-monofosforanu (cAMP) w organizmie, co wiąże się z większym spalaniem tłuszczu. Jednak popularnością cieszą się również ketony malinowe, głównie dlatego, że są one związane z szybszym spalaniem tłuszczu i zmniejszeniem apetytu. Na samym szczycie znajduje się chitosan, który także jest częstym składnikiem suplementów odchudzających. Jest to rodzaj błonnika, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a także wpływa na obniżenie tempa wchłaniania tłuszczów w organizmie.

Możesz przyjmować wszystkie te składniki osobno lub spróbować produktów wieloskładnikowych, które w swoim profilu składników mają zarówno składniki termogeniczne, jak i nietermogeniczne.

Jakie składniki zawierają kompleksowe spalacze tłuszczu?

 • Nero zawiera połączenie kofeiny, ekstraktu z herbaty, zielonej kawy, L-karnityny, chitosanu i innych aktywnych składników. Na dodatek jest wzbogacony o enzym trawienny bromelainę.
 • FueBurn wyróżnia się wysokiej jakości mieszanką termogeniczną z kofeiną, EGCG, synefryną, kapsaicyną i innymi biologicznie aktywnymi składnikami. Został zaprojektowany dla maksymalnego wsparcia spalania tłuszczu i utraty wagi.  
 • Beast Burn został zaprojektowany specjalnie dla kobiet, które chcą maksymalnie wspierać swoje wysiłki związane z utratą wagi. Zawiera szeroką gamę składników aktywnych, w tym L-karnitynę, kofeinę, synefrynę, różne ekstrakty roślinne i chrom, który najczęściej jest związany z ograniczeniem apetytu na słodycze.
 • Night Burn zawiera mieszankę 5 aktywnych składników, nie zawiera kofeiny ani innych stymulantów. Dzięki temu nadaje się do stosowania nawet wieczorem i nie wpływa negatywnie na jakość snu. Jest to kompleksowy wieloskładnikowy spalacz tłuszczu bez efektu termogenicznego.

Podczas odchudzania zawsze należy pamiętać, że podstawą sukcesu jest utrzymanie deficytu kalorycznego, który występuje wtedy, gdy spalamy więcej kalorii niż przyjmujemy w ciągu dnia lub dłuższego okresu czasu. Możesz to osiągnąć głównie poprzez zmianę diety, a także poprzez aktywność fizyczną. Gdy dodasz do równania odpowiednio dobrany spalacz tłuszczu, sprawisz, że Twoje wysiłki w zakresie odchudzania będą znacznie skuteczniejsze i przyspieszysz cały proces.  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać skuteczny spalacz tłuszczu, koniecznie sprawdź nasz artykuł: Jak wybrać najskuteczniejszy spalacz tłuszczu i jak go stosować?

 Pokaż mniej

Produkty 9

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Kategoria
 • Kompleksowe spalacze tłuszczu (3)
 • L-Karnityna (4)
 • Termogeniki (3)
Producent
 1. GymBeam (17)
 2. ActivLab (9)
 3. OstroVit (5)
 4. NOW Foods (4)
 5. Stacker2 (4)
 6. BeastPink (3)
 7. Nutrend (3)
 8. The Protein Works (3)
 9. Nutrex (3)
 10. Mammut Nutrition (2)
 11. Universal Nutrition (2)
 12. Applied Nutrition (2)
 13. Purasana (1)
 14. Amix (1)
 15. VemoHerb (1)
 16. ProSupps (1)
 17. Cellucor (1)
 18. MuscleTech (1)
 19. Goldfield (1)
 20. Megabol (1)
 21. JNX (1)
Smak
 1. bez smaku (5)
 2. mix owoców (1)
Opakowanie (ml)
 1. 100 ml (1)
 2. 12 x 100 ml (1)
Kolor
 1. shadow (6)
 2. ivory (2)
 3. violet (1)
Kapsułki
 1. 60 kaps (3)
 2. 90 kaps (2)
 3. 120 kaps (1)
 4. 180 kaps (1)
 5. 50 kaps (1)
 6. 135 kaps (1)
Forma
 1. kapsułka (8)
 2. płyn (1)
Mieszanka
 1. mieszanka (7)
 2. czysty (2)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (9)
Bez glutenu (9)
Bez laktozy (9)
BIO (9)
Bez GMO (3)
Bez sztucznego słodzika (8)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (9)
Bez aspartamu (9)
 1. Spalacz tłuszczu L-Carnitine Shot - ActivLab
  Spalacz tłuszczu L-Carnitine Shot - ActivLab
  91%
  91 % (22)
  Od 5,90zł
 2. L-Carnitine HCA Plus 50 kaps - ActivLab
  L-Karnityna HCA Plus - ActivLab
  89%
  89 % (20)
  31,90zł
 3. Spaľovač tukov Thermo Shape Pro - ActivLab
  Thermo Shape Pro - ActivLab
  100%
  100 % (7)
  26,90zł
 4. Spalacz tłuszczu Green Coffee 90 kaps - Activlab
  Green Coffee - Activlab
  90%
  90 % (4)
  33,90zł
 5. Activlab Spalacz tłuszczu Machine Man Burner 120 caps
  Machine Man Burner - ActivLab
  91%
  91 % (20)
  49,90zł
 6. ActivLab Spalacz tłuszczu Thermo Shape 2.0
  Thermo Shape 2.0 - Activlab
  87%
  87 % (61)
  Od 29,90zł
 7. L-Carnitine + Green Tea 60 kaps - ActivLab
  L-Carnitine + Green Tea - ActivLab
  80%
  80 % (4)
  32,90zł
 8. Fat burner Thermo Shape Hydro Off - Activlab
  Thermo Shape Hydro Off - ActivLab
  87%
  87 % (3)
  32,90zł
 9. L-Carnitine 600 - ActivLab
  L-Karnityna 600 - ActivLab
  0%
  0% (0)
  69,90zł

Produkty 9