Recenzje - Probiotyki Yummies - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Producent: GymBeam

Probiotyki Yummies to wyjątkowe owocowe żelki z bakteriami probiotycznymi. Forma słodkiego przysmaku oferuje nie tylko maksymalną łatwość użycia, ale także zachwyca każdego wielbiciela słodkości.

Na stanie
40,90 zł
(0,68 zł/ kap)

Inni wybierają również

Szczegóły
Więcej informacji
Recenzje65

Recenzja produktu

4.9
Średnia z 65 recenzji
(1 recenzja)
(1 recenzja)
(0 recenzji)
(0 recenzji)
(1 recenzja)

Ogólna ocena zweryfikowanych zakupów

4.9

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Probiotyk Bacilicus coagulans jest unikalny w swoim rodzaju i dzięki odpornemu pH w żołądku rozmnaża się i tworzy kolonię pożytecznych bakterii. Przy niezrównoważonym i wrażliwym żołądku, takim jak mój, od jedzenia poza domem i jedzenia smażonych potraw, pączków i tym podobnych, chroni mnie to przed biegunką i napina luźne stolce. Polecam spróbować większej liczbie osób z dolegliwościami żołądkowymi, nie ma skutków ubocznych, a bardzo dobrze wpływa na żołądek. Mam nadzieję, że zatrzymają go na stałe w asortymencie, ja zdecydowanie i regularnie z niego korzystam

Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?

Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Kupując je byłem trochę podejrzliwy co do takiej ceny. Ale powiedziałam, że spróbuję, kiedy przeczytam tutaj tyle pochwał. I to był błąd. To najgorsze probiotyki jakie kiedykolwiek jadłam. Miałem ich dość... i uświadomiłem sobie to dopiero, kiedy je podrzuciłem. Żołądek wzdęty, miałem ochotę wymiotować. I tak na własnej skórze przekonałam się, że na pewno nie znajdę i nie będę szukać tutaj wysokiej jakości suplementów diety. I naprawdę sprawdzę skład i pochodzenie składników odżywczych.

Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?

Zapytanie odnośnie produktu
Warianty produktu
Blog