Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pistolet do Masażu VI Black - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
94 %

Pistolet do Masażu VI Black to innowacyjny przyrząd regeneracyjny dla sportowców o szerokim zakresie. Dzięki swojej zaawansowanej technologi oraz prostemu zastosowaniu może pomagać redukować sztywność, oraz napięcie mięśni, poprawiać krążenie krwi w masowanych mięśniach, wskutek czego ogólna regeneracja i rehabilitacja stają się jeszcze efektywniejsze.

Brak w magazynie
Szacowana cena 329,00 zł

Pistolet do Masażu VI Black - Przełomowe narzędzie dla sportowców przyspieszające regenerację i przynoszące ulgę w zesztywnieniu mięśni

Pistolet do Masażu VI Black to rewolucyjne narzędzie dla sportowców, masażystów i fizjoterapeutów, które przyspiesza regenerację i zwiększa jej efektywność. Dzięki mocnemu silnikowi może osiągać prędkość do 3,200 obrotów na minutę, co pomoże ci zredukować zesztywnienie mięśni, ich napięcie oraz poprawić krążenie krwi w masowanym obszarze. To zapewni bardziej wydajny proces „oczyszczenia metabolicznego” w formie usuwania różnych produktów ubocznych powstających w procesie produkcji energii metabolicznej oraz zwiększone zapasy tlenu i innych składników odżywczych niezbędnych do szybkiej i skutecznej regeneracji tkanki mięśniowej. W wielu przypadkach jego wysoka wydajność pozwala na dotarcie do „Punktów Aktywacji”, dużych na 2-6 mm, wyczuwalnych zgrubień, które są bolesne i ich aktywacja może w wielu wypadkach znacznie zmniejszyć ból, zesztywnienie i napięcie mięśni. Dobrze sprawdzi się także w masażu powięzi.

Pistolet do Masażu VI Black jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD i ma 30 poziomów intensywności. Jego mała waga (1,200 gramów) i antypoślizgowa rączka zapewniają wygodny chwyt, abyś mógł zapewnić sobie doskonały masaż. Stylowy futerał ma 6 wymiennych końcówek, dzięki którym możesz masować mięśnie z różną intensywnością. Pakiet zawiera również ładowarkę do baterii o pojemności 2500 mAh, która zapewnia 4-6 godzin bezprzewodowej pracy. Docenisz go szczególnie po wymagającej wycieczce pieszej lub przejażdżce rowerowej na łonie natury oraz po trudnej sesji treningowej.

     

Massage Gun VI Black - GymBeam

    

Pistolet do Masażu VI Black i jego zalety

 • pistolet do masażu z 30 poziomami intensywności i 3,200 obrotami na minutę
 • bezprzewodowe zasilanie działające przez 4-6 godzin
 • dotykowy ekran LCD
 • mała waga - 1,200 gramów i ergonomiczny kształt
 • jeden pakiet zawiera 6 wymiennych końcówek
 • stylowy futerał
 • przynosi ulgę przy zesztywnieniu i napięciu mięśniowym
 • może poprawić przepływ krwi w masowanym obszarze i ulżyć w bólu
 • innowacyjne narzędzie do regeneracji dla sportowców
                  

                

Specyfikacja techniczna
Wyświetlacz LCD ekran dotykowy
Bateria do ładowania, 24V Li-Ion 2500mAh
Czas trwania na baterii 4-6 godzin. (w zależności od trybu prędkości)
Czas ładowowania 2 godziny.
Prędkość 30 poziomów 
Główki masujące 6 wymiennych nasadek
Częstotliwość 3200 rpm
Zakres 10 mm
Poziom hałasu do 45db
Waga 1,2 kg

      

Jak używać pistolet do masażu?

Ładowanie:

 • Przed użyciem produktu po raz pierwszy powinieneś naładować baterię do maksimum, co zajmuje około 6 godzin. Po prostu podłącz ładowarkę do zwykłego gniazdka i następnie podłącz wtyczkę do wejścia ładowania baterii w dolnej części rączki pistoletu do ładowania, gdzie możesz również włączyć i wyłączyć produkt.
 • Po wykonaniu poprzednich instrukcji pasek LED na rączce zacznie świecić się na zielono, co wskazuje na to, że bateria się ładuje. Kiedy tylko pasek LED przestanie się świecić i pozostanie zielony, bateria jest w pełni naładowana.
 • Bateria może być ponownie ładowana w każdej chwili i przy każdym poziomie naładowania baterii (wykluczając pełne naładowanie).
 • Średnia długość życia baterii to mniej więcej 4-6 godzin w zależności od wybranej prędkości programu do masowania i zastosowanego nacisku podczas używania.
 • Odłącz ładowarkę od gniazdka po każdym ładowaniu.
 • Aby wyciągnąć baterię, naciśnij plastikowy przycisk znajdujący się na osi rączki (bateria) i chłodzących otworach wentylacyjnych pistoletu, następnie wyciągnij uchwyt baterii z ostrożnością i umiarkowaną siłą. Podłącz uchwyt baterii do pistoletu do masażu po prostu poprzez wsunięcie uchwytu z powrotem w takim samym ustawieniu w stosunku do pistoletu, jak kiedy wyciągałeś uchwyt.

Użytkowanie:

 • Wybierz głowicę masującą i wsuń ją. Upewnij się, że głowica masująca jest umieszczona poprawnie.
 • Na spodzie rączki znajdziesz przycisk "WŁĄCZ" i "WYŁĄCZ", który musisz umieścić w pozycji "WŁĄCZ".
 • Kiedy urządzenie będzie włączone, pasek LED na rączce zapali się na zielono i włączy się wyświetlacz LCD na urządzeniu.
 • Aby pistolet do masażu zaczął pracować, wciśnij środkowy czerwony przycisk na wyświetlaczu LCD.
 • Użyj przycisków + i - na wyświetlaczu LCD, aby wybrać pożądaną intensywność (prędkość) spośród 30 dostępnych poziomów prędkości.
 • W prawej części wyświetlacza użyj skali numerycznej w zakresie do 100, aby poznać poziom baterii, gdzie 100 oznacza pełne naładowanie baterii.
 • Używaj pistoletu do masażu wyłącznie na suchych obszarach ciała z pożądanym naciskiem i intensywnością. Masuj wybrany obszar przez około 60 sekund i następnie przejdź delikatnie do kolejnej części ciała.
 • Kiedy będziesz chciał przestać i zakończyć masaż, ponownie wciśnij środkowy czerwony przycisk na wyświetlaczu LCD.
 • W dolnej części rączki znajdziesz przycisk "WŁĄCZ" i "WYŁĄCZ", ustaw go w pozycji "WYŁĄCZ", przez co produkt całkowicie się wyłączy.
 • Następnie delikatnie wysuń głowicę do masowania.
 • Po użyciu pistoletu do masażu przetrzyj powierzchnię urządzenia i używaną głowicę do masowania lekko wilgotnym ręcznikiem i suchą, miękką ściereczką.

Instrukcja użytkowania głowic masujących:

 • Głowica Masująca Fork: Zwykle używana do relaksowania i masowania podłużnych i wąskich mięśni, które znajdują się na przykład w obszarze kręgosłupa - mięśni kręgosłupa. Ostrożnie i powoli masuj obszar szyi, ścięgno Achillesa, można również masować goleń.
 • Głowica Masująca Bullet: Zaokrąglona głowica pomaga w intensywniejszym i głębiej docierającym masażem. Głowica masująca nadaje się do masowania i aktywowania Punktów Spustowych.
 • Głowica Masująca Round: Jest to najbardziej uniwersalna przystawka o zróżnicowanym zastosowaniu dla większych grup mięśni i masowania ich ze średnią intensywnością. Docenisz ją szczególnie, masując na przykład plecy, ramiona, ręce, biodra, pośladki, mięśnie czworogłowe, ścięgna udowe oraz łydki.
 • Głowica Masująca Flat: Jest idealna do masowania całego ciała, szczególnie w obszarach z płaskimi mięśniami oraz wokół wrażliwych i kościstych miejsc. Jest odpowiednia do masowania mięśni pleców i przedramion.
 • Głowica Masująca Golden Finger: Możesz używać jej jako delikatniejszej alternatywy dla głowicy masującej bullet, aby aktywować i odblokować Punkty Spustowe, co może złagodzić ich zesztywnienie, ból i napięcie. Ta głowica masująca jest również używana do masowania szczególnie tkanek miękkich i mniejszych części ciała, odwzorowując ruchy dłoni i stóp.
 • Głowica Masująca Adze: Dzięki mniejszej powierzchni oddziaływania głowicy masującej, dociera ona nawet do trudno dostępnych obszarów i skutecznie masuje na przykład obszar kręgosłupa szyjnego, dłoni lub stóp. Jest również idealna do masowania mięśni pleców. W obszarze kręgosłupa szyjnego wymagana jest większa ostrożność, delikatność oraz użycie mniejszej intensywności.

Gwarancja

Gwarancja obejmuje 2 lata od daty zakupu i wygasa w następujących przypadkach:

 • Uszkodzenie spowodowane wypadkiem, niedozwolonym traktowaniem, niewłaściwym używaniem lub transportowaniem.
 • Produkt został poddany nieautoryzowanej naprawie lub nieautoryzowanemu użytkowaniu.
 • Produkt nie był użytkowany zgodnie z zaleceniami.
 • Wartość uszkodzenia przekracza wartość produktu.
 • Zniszczenie dostarczonego produktu będące rezultatem niepoprawnego przechowywania, użytkowania lub czyszczenia.
 • Brak przedstawienia datowanego dowodu zakupu.

       

Ostrzeżenie

Skonsultuj się ze swoim lekarzem przez użyciem produktu, szczególnie jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, cierpisz na trwającą chorobę o ostrym przebiegu lub na chorobę chroniczną, jesteś w ciąży lub miałeś zmiany zwyrodnieniowe stawów. Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Nie używać pistoletu do masażu na stawach, głowie lub jakichkolwiek innych kościstych częściach ciała. Po użytkowaniu mogą pojawić się siniaki. Kiedy tylko poczujesz jakikolwiek dyskomfort lub ból w masowanym obszarze, natychmiast zaprzestań użytkowania produktu. Utrzymuj włosy i inne części twojego ciała z dala od ruchomych części urządzenia oraz od chłodzących otworów wentylacyjnych w tylnej części urządzenia, aby zapobiec ich przyskrzynieniu. Nie umieszczać żadnych przedmiotów w chłodzących otworach wentylacyjnych w tylnej części silnika. Urządzenie nie jest przeznaczone do używania pod wodą, nawet w niebezpiecznych warunkach, kiedy istnieje ryzyko, że woda mogłaby dostać się do systemu wewnętrznego, na przykład poprzez otwory chłodzące silnika. Zawsze unikaj jakichkolwiek możliwości dostania się wody do wewnątrz urządzenia. Przechowuj i używaj produkt z dala od jakichkolwiek płynów oraz źródeł ciepła. Używaj wyłącznie ładowarki dołączonej do produktu. Sprawdź urządzenie dokładnie przed każdym użyciem. Nie zakłócaj działania produktu w żaden sposób. Nie włączaj ani nie ładuj urządzenia bez nadzoru. Nie obsługuj produktu w niebezpieczny sposób, który mógłby uszkodzić produkt lub zranić użytkownika. Nie usuwaj śrub ani nie podejmuj prób rozmontowania produktu. Po użytkowaniu przez pełną godzinę wyłącz urządzenie i pozostaw je wyłączone na pół godziny przed ponownym użyciem. Przechowuj produkt w suchym miejscu, chroń przed ciepłem, wilgotnością i bezpośrednim światłem słonecznym.

Recenzje klientów

Pistolet do Masażu VI Black - GymBeam

Recenzja produktu

94%
94%
Średnia z 21 recenzji
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Ocena całkowita

klienta zweryfikowanego

98.3 %

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Lista opinii Pistolet do Masażu VI Black - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Pistolet do Masażu VI Black - GymBeam
Twoja ocena
Wyprodukowany w
Chiny
Dystrybutor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
8586022212864
Ilość sztuk na palecie
200 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu
50 szt.
Waga brutto
1.52 kg
Długość
23.50 cm
Szerokość
11.00 cm
Wysokość
29.00 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Pistolet do Masażu VI Black - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź

Alexandra Bring: Jak modelka fitness stała się odnoszącą sukcesy mamą blogerką?

Alexandra Bring doświadczyła co to oznacza być modelką fitness, przedsiębiorcą, ale także pełnoetatową mamą. W tej chwili jej treści lifestylowe są naprawdę popularne. Odkryjmy inne ciekawe aspekty jej życia.

Co robić w przypadku naciągnięcia lub naderwania mięśnia i jak je od siebie odróżnić?

Kontuzja mięśnia może przydarzyć się każdemu sportowcowi. Co robić w ramach pierwszej pomocy i jak rozpoznać, czy mięsień jest naciągnięty czy naderwany?

Floyd Mayweather: Fenomen z wynikiem 50:0 w boksie zawodowym, który nigdy nie przegrał walki

Floyd Mayweather lub mistrz z rekordem 50: 0 nie wie, czym jest przegrana. Sprawdźmy przepis Floyda na sukces.

Jak wspomagać regenerację przy użyciu pistoletu do masażu lub innych urządzeń?

Jak przyspieszyć regenerację twojego ciała? Doskonałym rozwiązaniem może być domowy masaż przy użyciu skutecznych urządzeń. Poznaj ich zalety w dzisiejszym artykule.

Łączna liczba pozycji 1, 7, 7

Strona