Pistolet do Masażu Czarny - Climaqx

Ocena:
100 % of 100
100 % (6)
Producent: Climaqx

Czarny Pistolet do Masażu to jeden z innowacyjnych narzędzi fitness do regeneracji. Wysokowydajny silnik pistoletu pozwala na rozluźnienie napięcia mięśniowego i jednocześnie przyczynia się do lepszego przepływu krwi w mięśniach. Pistolet do masażu zawiera 4 głowice masujące, które pomogą Ci idealnie wymasować poszczególne partie mięśni. Dzięki 20 poziomom prędkości, możesz dostosować masaż do swoich potrzeb i tym samym regulować proces regeneracji mięśni.

Brak w magazynie
Przewidywana dostawa: 2 cze 2024
Szacowana cena 609,00zł

Pistolet do Masażu - innowacyjne narzędzie fitness dla doskonałej regeneracji mięśni i relaksu

Pistolet do Masażu to innowacyjne narzędzie fitness do wysokiej jakości masażu mięśni w zaciszu własnego domu. Pistolet do masazu jest napędzany wysokowydajnym silnikiem o prędkości 3200 rpm, co gwarantuje maksymalną skuteczność w eliminowaniu napięcia mięśni. Zawiera również 4 unikalne głowice masujące, które będą masować poszczególne partie mięśni i przyczynią się do lepszego przepływu krwi w mięśniach.

        


Dzięki 20 poziomom prędkości możesz łatwo dostosować intensywność masażu. W zależności od wybranej prędkości, czas pracy baterii wynosi do 5 godzin. Dodatkowo pistolet do masażu posiada bardzo prostą obsługę oraz praktyczny wyświetlacz LED. Antypoślizgowa rączka zapewni maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas masażu. Pistolet do masażu zapakowany jest w praktyczny futerał, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. W opakowaniu znajduje się ładowarka.

                            

Specyfikacja techniczna
Maksymalna prędkość: 3200 rpm
Bateria ładowalna
Żywotność baterii do 5 godzin (w zależności od wybranej intensywności)
Funkcje 20 poziomów prędkości
Akcesoria 4 różne głowice masujące, ładowarka, praktyczne opakowanie
Poziom hałasu 44-65 dcb  (w zależności od wybranej intensywności)
Waga 1,2 kg

                                            

Jak używać pistoletu do masażu?

Ładowanie:

 • Przed pierwszym użyciem produktu należy całkowicie naładować baterię, co zajmuje do 6 godzin. Wystarczy podłączyć ładowarkę do standardowego gniazdka elektrycznego, a następnie podłączyć wtyczkę do portu ładowania baterii na spodzie rękojeści pistoletu do masażu, gdzie możesz również włączać i wyłączać produkt.
 • Po wykonaniu poprzednich instrukcji pasek LED na uchwycie zacznie migać na zielono, co oznacza, że bateria się ładuje. Gdy pasek LED przestanie migać i pozostanie zielony, oznacza to, że bateria jest w pełni naładowana.
 • Baterię można naładować w dowolnym momencie i przy dowolnym poziomie naładowania baterii (jeśli nie jest w pełni naładowana). 
 • Średni czas pracy baterii wynosi około 4-6 godzin w zależności od wybranej prędkości programu masażu i stosowanego nacisku podczas użytkowania.
 • Po każdym ładowaniu należy odłączyć ładowarkę od gniazdka elektrycznego. 
 • W celu wyjęcia baterii należy nacisnąć plastikowy przycisk znajdujący się na wysokości rączki (bateria) i chłodzących otworów wentylacyjnych pistoletu, a następnie ostrożnie i z umiarkowaną siłą wyjąć uchwyt baterii. Podłącz uchwyt baterii do pistoletu do masażu poprzez proste wsunięcie uchwytu z powrotem w takim samym ustawieniu w stosunku do pistoletu, jak po wyciągnięciu uchwytu.

                        

Użytkowanie:

 • Wybierz głowicę masującą i wsuń ją do środka. Upewnij się, że głowica masująca jest prawidłowo umieszczona.
 • Na spodzie uchwytu znajduje się przycisk "ON" i "OFF", który należy ustawić w pozycji "ON". 
 • Gdy urządzenie jest włączone, pasek LED na uchwycie zaświeci się na zielono i włączy się wyświetlacz LCD na urządzeniu. 
 • Aby uruchomić pistolet do masażu, należy nacisnąć środkowy czerwony przycisk na wyświetlaczu LCD.
 • Użyj przycisków + i - na wyświetlaczu LCD, aby wybrać pożądaną intensywność (prędkość) z zakresu 1-20 poziomów prędkości.
 • W prawej części wyświetlacza, użyj skali numerycznej do 99, aby sprawdzić poziom naładowania baterii, gdzie 99 oznacza w pełni naładowaną baterię.
 • Używaj pistoletu do masażu tylko na suchych obszarach ciała w zakresie wymaganego nacisku i intensywności. Masuj pożądany obszar przez około 60 sekund, a następnie płynnie przejdź do następnej części ciała.
 • Gdy chcesz przestać i zakończyć masaż, ponownie naciśnij środkowy czerwony przycisk na wyświetlaczu LCD.
 • W dolnej części uchwytu znajduje się przycisk "ON" i "OFF", ustaw go w pozycji "OFF", a produkt całkowicie się wyłączy.
 • Następnie delikatnie wyjmij głowicę masującą.
 • Po użyciu pistoletu do masażu należy delikatnie wytrzeć powierzchnię urządzenia i używaną głowicę masującą wilgotnym ręcznikiem, a następnie osuszyć miękką ściereczką. 

                           

Głowice masujące:

 • Głowica Masująca Fork: Zwykle stosowana do rozluźniania i masażu mięśni długich i wąskich, które znajdują się na przykład w okolicy kręgosłupa - mięśnie kręgosłupa. Umożliwia również ostrożny i powolny masaż okolic szyi, ścięgna Achillesa lub podudzia.
 • Głowica Masująca Bullet: Zaokrąglona głowica pomaga w intensywniejszym i głębszym masażu mięśni. Głowica masująca nadaje się do masażu i aktywacji Punktów Spustowych.
 • Głowica Masująca Flat: Nadaje się do masażu całego ciała, szczególnie w obszarach z mięśniami płaskimi i wokół wrażliwych i kościstych miejsc. Jest odpowiednia do masażu mięśni pleców lub ramion.
 • Głowica Masująca Adze (nasadka klinowa): Dzięki mniejszemu obszarowi uderzenia nasadka dociera do trudno dostępnych miejsc i z jej pomocą skutecznie masujesz np. okolice kręgosłupa szyjnego, dłoni czy stóp. Nadaje się również do masowania mięśni pleców. Jednak w okolicy odcinka szyjnego kręgosłupa konieczna jest zwiększona ostrożność, delikatne leczenie i stosowanie mniejszej intensywności.

                                 

Gwarancja

Gwarancja obejmuje 2 lata od daty zakupu i wygasa w następujących przypadkach:

 • Uszkodzenia spowodowane wypadkiem, niewłaściwą obsługą, niewłaściwym użytkowaniem lub transportem.
 • Produkt został poddany nieautoryzowanej naprawie lub nieautoryzowanej obsłudze.
 • Produkt nie był używany zgodnie z zaleceniami.
 • Uszkodzenia przekraczają wartość produktu.
 • Uszkodzenia dostarczonego produktu wskutek niewłaściwego przechowywania, użytkowania lub czyszczenia.
 • Brak przedstawienia dowodu zakupu.

                                     

Uwaga

W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych, ostrych lub przewlekłych chorób, ciąży lub zmian w obrębie stawów należy skonsultować się z lekarzem przez użyciem produktu. Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Nie należy używać pistoletu do masażu na stawach, głowie lub innych kościstych częściach ciała. Po użyciu mogą pojawić się siniaki. Gdy tylko poczujesz dyskomfort lub ból w masowanym miejscu, natychmiast zaprzestań używania produktu. Trzymaj włosy i inne część ciała z dala od ruchomej części urządzenia i chłodzących otworów wentylacyjnych z tyłu silnika, aby zapobiec ich wciągnięciu. Nie umieszczaj żadnych przedmiotów w chłodzących otworach wentylacyjnych znajdujących się z tyłu silnika. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku pod wodą, nawet w niebezpiecznych warunkach, gdzie istnieje ryzyko, że woda może dostać się do systemu wewnętrznego, na przykład przez otwory chłodzące silnika. Należy zawsze unikać możliwości przedostania się wody do wnętrza urządzenia. Produkt należy przechowywać i używać z dala od płynów i źródeł ciepła. Używaj wyłącznie ładowarki dołączonej do opakowania produktu. Sprawdź dokładnie urządzenie przed każdym użyciem. Nie należy w żaden sposób ingerować w działanie produktu. Nie uruchamiaj ani nie ładuj urządzenia bez nadzoru. Nie należy obsługiwać produktu w sposób niebezpieczny, który mógłby uszkodzić urządzenie lub zranić użytkownika. Nie należy wykręcać śrub ani podejmować prób demontażu produktu. Po godzinie stosowania, należy wyłączyć urządzenie i pozostawić go w stanie wyłączonym przez pół godziny przed ponownym użyciem. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem, wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Więcej informacji
EAN 4260558434092
HS kod 90191010: -- Elektrické vibračné masážne prístroje
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Waga netto 1.37 kg
Ilość sztuk na palecie 1 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu 1 szt.
Waga brutto 1.37 kg
Długość 33.00 cm
Szerokość 22.00 cm
Wysokość 10.00 cm
Wyprodukowany w EU
Etykiety produktów PRISLUSENSTVO20
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Pistolety do masażu
Inne kategorie Akcesoria
Sprzęt rehabilitacyjny

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Pistolet do Masażu Czarny - Climaqx
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Pistolet do Masażu Czarny - Climaqx
Twoja ocena

Recenzja produktu

100 %
100 %
Średnia z 6 recenzji
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Ogólna ocena zweryfikowanych zakupów

100 %

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

100 %
Jako biegacz amator jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia! Rolowanie łydek klasycznym wałkiem do tej pory było dla mnie tragedią, dzięki pistoletowi rozmasowuje sobie swoje nogi podczas oglądania telewizji, co jest bardzo przyjemne :) Polecam każdemu kto zmaga się z ciągłymi napięciami mięśniowymi.

Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?

Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
pojedynczy wariant 959,00zł 609,00zł
brak na stanie
Przewidywana dostawa 2 cze 2024
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź