Recenzje - Mutant Mass - PVL | GymBeam.pl Skip to main content

Mutant Mass to kompleksowa mieszanka węglowodanów, minerałów i białka. Zawiera również wszystkie EAA, w tym BCAA, czyli leucynę, walinę i izoleucynę. Oferuje skuteczny sposób na zwiększenie spożycia kalorii. Dzięki wysokiej zawartości białka, wspiera wzrost i utrzymanie mięśni.

91,90 zł(40,48 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Recenzje

Mutant Mass - PVL

4.3
Średnia z 534 recenzje
(360 recenzji)
(74 recenzje)
(44 recenzje)
(14 recenzji)
(41 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Recenzje głównie wskazują na wysoce skuteczny mas gainer do zwiększania masy ciała w okresach budowania masy, przy czym wielu użytkowników donosi o wyraźnym wzroście masy ciała, energii, a czasem także siły. Klienci często chwalą smak, zwłaszcza czekoladowy, oraz dobrą rozpuszczalność w wodzie lub mleku. Wiele osób zauważa również, że pomaga w dostarczaniu odpowiedniej ilości kalorii, gdy nie mogą jeść regularnie, choć może być bardzo słodki i czasami bardzo sycący.

  • Skuteczność przyrostu masy
    |
  • Świetny czekoladowy smak
    |
  • Łatwe do wymieszania
    |
  • Pomaga osiągnąć dzienne zapotrzebowanie na kalorie
    |
  • Dobre na okres budowania masy
    |
  • Wielu zgłasza większą energię

Wygenerowano przez AI z 534 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Евгений

Zweryfikowany zakup
smak nie jest zły, ale szybko się je zjada, w ostatnich dniach skończyłem pić z powodu sił. Piłam 280 gramów dziennie, dzięki czemu w niecały miesiąc przytyłam 6,5 kg
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Pavan

Zweryfikowany zakup
Mam 22 lata, chudy Azjata, któremu trudno jest jeść odpowiednio wysokokaloryczne jedzenie, aby utrzymać wagę. Mój organizm ma szybki metabolizm, co 2 godziny odczuwam głód i nie mam nic do jedzenia.
Według smaku

Polskie recenzje (34)
Zweryfikowane zakupy (270)
Pozytywnie (470)
Negatywnie (55)
Recenzje w innych krajach (500)
  • Branislav

    Niezweryfikowany zakup

    10.11.2016

    Wtedy pełna satysfakcja z produktu, efekty działania preparatu będą widoczne dopiero po długotrwałym stosowaniu. Wtedy absolutnie nie ma problemu.
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • mario

    Niezweryfikowany zakup

    7.11.2016

    bardzo smaczny i nabieram czystej masy mięśniowej, dokładnie tego szukałem, dobry przyrost w dobrej cenie
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Roman

    Niezweryfikowany zakup

    5.11.2016

    smaczny, dobry na regenerację
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Patrik Kniš

    Niezweryfikowany zakup

    2.11.2016

    Bardzo dobrze się rozpuszcza, jest całkiem smaczny (potrójna czekolada), efektu jeszcze nie jestem w stanie ocenić, bo mam go tydzień, rozcieńczam wodą i jest ok, z mlekiem wydawał mi się strasznie gęsty i dałabym się strawić to wolniej. Nie miałam żadnych problemów z trawieniem, nie przeszkadzało mi to... jest w porządku. Jumbo od Scitec było porównywalnie dobre, obydwa wymienione przeze mnie są dużo smaczniejsze od np. 737 czy mega mas (Scitec), zapłaćcie za jakość i nie pożałujecie :)
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Adam

    Niezweryfikowany zakup

    4.10.2016

    Polecam na podstawie informacji od znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni z tego produktu. Dopiero następnym razem pewnie wybiorę inny smak niż Lody Waniliowe. Uważam, że to bardzo słodkie. Z wodą jest obrzydliwe, ale z mlekiem jest dużo lepsze, ale i słodkie.
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Roman

    Niezweryfikowany zakup

    24.09.2016

    Wzrost siły i masy mięśniowej wraz z dietą. Jedyną wadą dla mnie jest słaba strawność, ale Gainer jest znakomity.
    CZPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • fifoo

    Niezweryfikowany zakup

    6.09.2016

    Mam smak ciasteczek i jest całkiem smaczny
    SKPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • AntiPro

    Niezweryfikowany zakup

    4.09.2016

    mój pierwszy Gainer, zamówiłam o smaku ciasteczek kremowych, smakuje wyśmienicie, rozpuszczalność jest znakomita, jedyny minus to ogromne gazowanie, ale co do efektu to przytyłam 7KG w 30 dni, więc mogę go tylko polecić
    SKPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • MRK

    Niezweryfikowany zakup

    30.08.2016

    Tak więc, po przeczytaniu doskonałych recenzji ekspertów, chciałbym odpowiedzieć na kilka z nich. USA wyprodukowały kukurydzę GMO, która pamięta... Mega Mass od Weidera jest lepsza... A więc PVL jest w końcu kanadyjską firmą, kukurydza GMO prawdopodobnie będzie używana w tym Weidr, ponieważ Weider jest oryginalnym amerykańskim producentem suplementów diety od samego początku. Dalej... Opinie w stylu, że to obrzydliwe, byłam chora, miałam gazy i siedziałam na sedesie... No to panowie, kiedy już ważycie 62 kg i w końcu czujecie, że organizm zyskuje i nagle zamiast 1500 kcal , w końcu dostajesz porządną ilość białka i cukrów dziennie, dzięki Bogu.. No więc wzdęcia oczywiście się pojawią, bo do tej pory nie byłaś przyzwyczajona do niczego... Chleb Babci... I jeszcze dodam, że 99% z Was więcej wysiłku wkłada w naukę i zakup tego Gainera niż w prawidłowy skład swojej diety... Więc nie dziw się, że masz gówno... Koniec dissu i opinii o Mutant Mass... Doskonały Gainer, który w końcu zawiera coś innego niż glukozę i maltodekstrynę... Nawet jeśli może to być kukurydza GMO, to jednak nie ma nic gorszego niż kawa w Starbucks lub lunch w McDonald's. Efekty działania tego Gainera są widoczne jeśli dodamy tylko 100 g do 3 dcl wody w ciągu dnia lub jakieś 40 minut po treningu... Żadnego mleka... Woda!!! Pij mleko o dowolnej porze dnia, nie mieszaj protasów i dodaj je do mleka
    SKPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Rudy

    Niezweryfikowany zakup

    17.08.2016

    W smaku jest super.. nie rewelacyjnie. Da się wypić i to jest najważniejsze :D Dzięki dobrej jakości potrawom i stosowaniu tego Gainera przytyłem kilka kilogramów, więc jestem zadowolony. Na pewno do niego wrócę jak skończę to gówno, które teraz kupiłam :D
    SKPrzetłumaczone przez Google
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również