Recenzje - L-glutamina - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

L-glutamina jest warunkowo niezbędnym aminokwasem w postaci rozpuszczalnego proszku. Występuje naturalnie w żywności białkowej, takiej jak mięso, mleko czy jaja. W formie suplementu przyjmuje się go zgodnie z indywidualnymi preferencjami po treningu siłowym lub wytrzymałościowym lub o dowolnej porze dnia.

45,90 zł(91,80 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

L-glutamina - GymBeam

4.8
Średnia z 710 recenzji
(610 recenzji)
(70 recenzji)
(16 recenzji)
(6 recenzji)
(7 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Recenzje tego bezsmakowego proszku L-glutaminy są w przeważającej większości bardzo pozytywne. Wielu klientów zgłasza lepsze trawienie oraz ulgę w przypadku IBS lub wrażliwego żołądka, a także szybszą regenerację po treningu z mniejszym bólem mięśni, mniejszym wzdęciem i poprawą samopoczucia. Użytkownicy chwalą także płynne mieszanie, brak grudek lub piany oraz czysty, prosty skład. Niektórzy wspominają sporadyczny dziwny zapach lub opakowanie, które trudniej ponownie szczelnie zamknąć, ale większość jest zadowolona.

  • Poprawia trawienie
    |
  • Wspiera regenerację po treningu
    |
  • Łatwe do wymieszania
    |
  • Bez grudek i piany
    |
  • Czysta, prosta formuła
    |
  • Pomaga zmniejszyć wzdęcia

Wygenerowano przez AI z 710 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

sportmen

Zweryfikowany zakup
Spożywam 3 x 10 gramów niesmakowanych produktów dziennie, 365 dni w roku, o każdej porze roku (1 kg miesięcznie). Rano, bezpośrednio przed treningiem i bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Csaba

Zweryfikowany zakup
Zamówiłem już stąd glutaminę. Nie było z nim nic złego. Jednak przy moim obecnym zamówieniu, kiedy otworzyłem torbę, wydobywał się z niej obrzydliwy zapach. Nie odważyłem się nawet tego wymieszać,
Według smaku

Polskie recenzje (21)
Zweryfikowane zakupy (638)
Pozytywnie (694)
Negatywnie (13)
Recenzje w innych krajach (689)
  • zoli

    Niezweryfikowany zakup

    9.04.2017

    jakość za rozsądną cenę.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ľubo

    Niezweryfikowany zakup

    21.02.2017

    Świetnie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Deme

    Niezweryfikowany zakup

    26.01.2017

    Bezsmakowe można również pić samodzielnie. Zacząłem go stosować po 1 roku treningów, nic nie zmieniłem w swojej diecie i treningu, ale nadal na mnie działał. Wypiłem więcej niż przepisane. Nie ma potrzeby płacić więcej za glutaminę, to najlepsza cena/wartość, jaką do tej pory widziałem.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Hanka

    Niezweryfikowany zakup

    11.01.2017

    Świetna cena za wysokiej jakości glutaminę. Nie mam na co narzekać. Gdy tylko użyłam jednego, miałam już w domu drugi
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mészàros

    Niezweryfikowany zakup

    3.01.2017

    Spisał się bardzo dobrze, jak wszystkie produkty Gym Beam. Inni producenci nie są lepsi, tylko drożsi. Gym Beam dziękuję, że jesteś ze mną. Zamówię też kolejną dawkę.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • BigBoy

    Niezweryfikowany zakup

    9.12.2016

    Świetny produkt, bez smaku, bez kalorii, prosta czysta glutamina za kilka forintów. Z jego działania będziesz mogła skorzystać zwłaszcza podczas diety, kiedy mięśnie muszą być zabezpieczone przed utratą masy mięśniowej. Stosuję 5g na treningu i w trasie, podczas diety dodaję kolejne 5g do białka kazeinowego przed pójściem spać. Polecam tę kombinację.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mészáros

    Niezweryfikowany zakup

    15.11.2016

    Dobra glutamina. Wie co glutamina powinna wiedzieć. Ulubiona. Z łatwością konkuruje z glutaminą dowolnego producenta.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Varga

    Niezweryfikowany zakup

    1.11.2016

    najlepsza cena!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lacass

    Niezweryfikowany zakup

    13.10.2016

    Myślę, że nie warto wspominać o zwykłej L-glutaminie, trzeba wybrać tę, która ma najniższą cenę za gram i ten produkt wygrywa. W przypadku tych droższych tak naprawdę trzeba dopłacić jedynie za opakowanie i koszty marketingu.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Andy

    Niezweryfikowany zakup

    30.09.2016

    Dużą popularnością cieszą się także wersje bez smaku i cytrynowo-limonkowe. oba rozpuszczają się po kilku wstrząśnięciach, w przeciwieństwie do pani glutaminy, po otwarciu nie śmierdzą. W tej cenie to bardzo dobry zakup. Będę kupować tylko od Was i bardzo się cieszę, że znalazłem tę stronę.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również