Universal Nutrition Kompleksowe spalacze tłuszczu

Kompleksowe spalacze tłuszczu od producenta Universal Nutrition to kategoria produktów, które mają profil składników zaprojektowany, aby wspomagać spalanie tłuszczu oraz utratę wagi. Zaliczają się do niej wieloskładnikowe spalacze tłuszczu z lub bez działania termogenicznego (stymulującego). W związku z tym w ich skład wchodzą związki takie jak synefryna, kofeina czy ekstrakt z zielonej herbaty (EGCG). Jednakże jeśli szukasz spalacza tłuszczu bez działania stymulującego, możesz wypróbować na przykład suplementy z L-karnityną lub CLA. Te kompleksowe suplementy zostaną szczególnie docenione przez osoby, które chcą stracić na wadze, wyrzeźbić swoją sylwetkę oraz starają się zmniejszyć swoje spożycie kaloryczne.

 Pokaż więcej

Jakie efekty mają kompleksowe spalacze tłuszczu i co zawierają?

Główną zaletą kompleksowych spalaczy tłuszczu jest ich profil składników, który łączy działanie poszczególnych składników, które się dopełniają. Dzięki temu nie musisz już kompletować zestawów jednoskładnikowych produktów. Wszystko, czego potrzebujesz, to jeden kompleksowy suplement i możesz działać. Wybierz taki, który najlepiej podpasuje ci pod kątem profilu składników. 

 • FueBurn to suplement premium, który wyróżnia się pełnym spektrum aktywnych składników w swoim składzie. Opiera się na trzech składnikach o udowodnionym działaniu w postaci wyciągu z zielonej herbaty (EGCG), kofeiny i synefryny. Te związki mają właściwości termogeniczne, co umożliwia im ogrzewanie organizmu, przez co wspomagają rozkładanie tłuszczu na energię. W związku z tym w połączeniu z aktywnością fizyczną możesz spalić dużo więcej energii, niż bez spalacza tłuszczu. Ponadto doda ci on również energii przed ćwiczeniem, dzięki czemu będziesz w stanie dać z siebie jeszcze więcej. Ten produkt zawiera również inne składniki aktywne, które jeszcze bardziej wspierają spalanie tłuszczu. 
 • Nero zawiera połączenie składników, które są popularne podczas redukcji wagi. Poza kofeiną w jego składzie znajdziesz także ekstrakty z zielonej kawy oraz kilka rodzajów herbaty, które są znanymi naturalnymi źródłami antyoksydantów. Ponadto zawiera również L-karnitynę, która bierze udział w transferze kwasów tłuszczowych (tłuszczy) do mitochondriów, gdzie są zamieniane w energię. Ten produkt może być stosowany przy każdym rodzaju aktywności lub ruchu.
 • Beast Burn został zaprojektowany ze szczególną myślą o kobietach, które chcą stracić na wadze. Zawiera wiele aktywnych składników, włączając L-karnitynę, kofeinę, synefrynę oraz różne wyciągi roślinne. Ponadto zawiera chrom, który pomaga zachować normalny poziom glukozy we krwi (cukier we krwi). Dzięki temu jest często łączony ze zmniejszeniem apetytu na słodycze.
 • Night Burn zawiera mieszankę aktywnych składników bez kofeiny oraz innych stymulantów. W związku z tym nie ma działania stymulującego, więc jest odpowiedni nawet wieczorem bez wpływania negatywnie na twój sen. Co więcej, zostanie na pewno doceniony przez osoby, które są bardziej wrażliwe na kofeinę. Oprócz L-kanityny zawiera sprzężony kwas linolowy (CLA). Pomaga on zachować normalny poziom cholesterolu we krwi oraz dodatkowo poprawia metabolizm, przez co wpływa na procesy spalania oraz magazynowania tłuszczu. 

Obojętnie, jaki spalacz tłuszczu wybierzesz, zawsze pamiętaj, że podstawą udanej redukcji wagi jest deficyt kaloryczny. Występuje on, kiedy spalasz więcej energii, niż przyjmujesz w danym dniu lub przez dłuższy okres. Może on zostać osiągnięty głównie przez zmiany dietetyczne, jak i również aktywność fizyczną. Ponadto kiedy do tego równania dodasz odpowiednio dobrany spalacz tłuszczu, to sprawisz, że utrata wagi będzie dużo skuteczniejsza i przyspieszysz cały proces. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wybrać skuteczny spalacz tłuszczu, to zdecydowanie powinieneś sprawdzić nasz artykuł: Jak wybrać najskuteczniejszy spalacz tłuszczu i jak go stosować? 

 Pokaż mniej

Produkty 2

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. Nutrex (3)
 2. GymBeam (3)
 3. ActivLab (3)
 4. Universal Nutrition (2)
 5. BeastPink (2)
 6. Stacker2 (2)
 7. Amix (1)
 8. Goldfield (1)
 9. MuscleTech (1)
 10. Cellucor (1)
 11. JNX (1)
 12. Applied Nutrition (1)
 13. VemoHerb (1)
 14. OstroVit (1)
 15. Mammut Nutrition (1)
Smak
 1. blue ice pop (1)
 2. pomarańcza mango (1)
Opakowanie (g)
 1. 265 g (1)
 2. 235 g (1)
Tabs
 1. 42 pkgs (1)
Kolor
 1. violet (1)
Forma
 1. proszek (1)
 2. tabletka (1)
Mieszanka
 1. mieszanka (2)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (2)
Bez glutenu (1)
Bez laktozy (2)
BIO (2)
Bez GMO (1)
Bez sztucznego słodzika (2)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (2)
Bez aspartamu (2)
 1. Fatburner Animal Cuts 42 sachets - Universal Nutrition
  Animal Cuts - Universal Nutrition
  81%
  81 % (71)
  239,90zł
 2. Animal Cuts Powder - Universal Nutrition
  Animal Cuts Powder - Universal Nutrition
  100%
  100 % (2)
  224,90zł

Produkty 2