Zielony Bloczek do Jogi - GAIAM

0%
0% (0)
Producent: GAIAM

Zielony Bloczek do Jogi to praktyczne akcesorium do jogi, rehabilitacji oraz rozciągania. Ten wytrzymały, ale i jednocześnie bardzo lekki bloczek do jogi ma specjalnie zaprojektowany kształt dla łatwego chwytu podczas ćwiczenia. Antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje bezpieczeństwo, zwiększoną stabilność oraz równowagę. Podczas ćwiczeń możesz umieścić go pod dłońmi, nogami lub pośladkami, gdzie posłuży jako wsparcie.

W magazynie
65,90zł
0,00zł

Zielony Bloczek do Jogi - bloczek do jogi zaprojektowany z uwzględnieniem antypoślizgowej powierzchni dla maksymalnego bezpieczeństwa, stabilizacji i równowagi podczas uprawiania jogi

Zielony Bloczek do Jogi to praktyczny przedmiot do ćwiczeń związanych z jogą, rehabilitacją i rozciąganiem. Bloczek do Jogi jest wykonany z wytrzymałego, ale jednocześnie bardzo lekkiego materiału. Ma specjalnie zaprojektowany kształt, który zapewnia pewny chwyt podczas ćwiczeń. Unikatowa powierzchnia antypoślizgowa zapewnia bezpieczeństwo, stabilizację i równowagę. Możesz umieścić go pod rękoma, stopami lub pośladkami, gdzie będzie pełnił rolę wsparcia dla początkujących i zaawansowanych sportowców.

Wymiary

DługośćSzerokośćWysokość
23 cm 10 mm 15 cm
Więcej informacji
Główna kategoria Joga i pilates
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu akcesoria
Recenzje klientów Zielony Bloczek do Jogi - GAIAM
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Zielony Bloczek do Jogi - GAIAM
Twoja ocena
Variants Cena Cena promocyjna W magazynie
single_variant 85,90zł 65,90zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź