Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Zielony Bloczek do Jogi - GAIAM

Producent: GAIAM

Zielony Bloczek do Jogi to praktyczne akcesorium do jogi, rehabilitacji oraz rozciągania. Ten wytrzymały, ale i jednocześnie bardzo lekki bloczek do jogi ma specjalnie zaprojektowany kształt dla łatwego chwytu podczas ćwiczenia. Antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje bezpieczeństwo, zwiększoną stabilność oraz równowagę. Podczas ćwiczeń możesz umieścić go pod dłońmi, nogami lub pośladkami, gdzie posłuży jako wsparcie.

Brak w magazynie
Szacowana cena 65,90 zł

Zielony Bloczek do Jogi - bloczek do jogi zaprojektowany z uwzględnieniem antypoślizgowej powierzchni dla maksymalnego bezpieczeństwa, stabilizacji i równowagi podczas uprawiania jogi

Zielony Bloczek do Jogi to praktyczny przedmiot do ćwiczeń związanych z jogą, rehabilitacją i rozciąganiem. Bloczek do Jogi jest wykonany z wytrzymałego, ale jednocześnie bardzo lekkiego materiału. Ma specjalnie zaprojektowany kształt, który zapewnia pewny chwyt podczas ćwiczeń. Unikatowa powierzchnia antypoślizgowa zapewnia bezpieczeństwo, stabilizację i równowagę. Możesz umieścić go pod rękoma, stopami lub pośladkami, gdzie będzie pełnił rolę wsparcia dla początkujących i zaawansowanych sportowców.

Wymiary

DługośćSzerokośćWysokość
23 cm 10 mm 15 cm
Recenzje klientów

Zielony Bloczek do Jogi - GAIAM

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Zielony Bloczek do Jogi - GAIAM
Twoja ocena
Dystrybutor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
018713591869
Ilość sztuk na palecie
200 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu
12 szt.
Waga brutto
0.18 kg
Długość
22.50 cm
Szerokość
10.00 cm
Wysokość
14.50 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Zielony Bloczek do Jogi - GAIAM

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź