Recenzje - ZERO SYROP czekoladowy - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

ZERO SYROP czekoladowy to słodka polewa bez cukru i tłuszczu, którą pokochasz ze względu na jej smak i gładką konsystencję. Ponieważ jest niskokaloryczny, słodzi i aromatyzuje posiłki bez dodawania dodatkowych kalorii. Doskonały do naleśników, owsianki i popularnych deserów.

16,90 zł(52,81 zł/ l)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

ZERO SYROP czekoladowy - GymBeam

4.1
Średnia z 2014 recenzji
(1245 recenzji)
(267 recenzji)
(165 recenzji)
(98 recenzji)
(236 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Klienci w dużej mierze pozytywnie oceniają ten syrop czekoladowy bez kalorii, ponieważ dodaje smak czekolady do deserów bez ciężkiej, przesadnie słodkiej nuty. Wiele osób wspomina, że świetnie sprawdza się na naleśnikach, owsiance, jogurcie, twarogu, a nawet w mleku lub z lodami i owocami. Kilka osób zauważa również, że ma rzadszą, bardziej płynną konsystencję, którą łatwo skropić.

  • Wyrazisty smak czekolady
    |
  • Działa na deserach
    |
  • Niskokaloryczny zastrzyk słodyczy
    |
  • Przyjemny z jogurtem
    |
  • Łatwy do skrapiania
    |
  • Dobrze do wypieków

Wygenerowano przez AI z 2014 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Daniel

Zweryfikowany zakup
Jest smaczne, ale nie do końca smakuje jak czekolada, ale i tak jest blisko, zwłaszcza, że nie ma kalorii. Spróbuj z lodami i bananami.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

cryst_nikolka

Zweryfikowany zakup
Bardzo niechętnie zamawiałem ten produkt kierując się opiniami. Zamówiłem, leży w lodówce prawie nietknięty przez pół roku, bo szkoda mi wyrzucić pieniądze do kosza. Jak już wspomniano, jest kwaśny,
Polskie recenzje (87)
Zweryfikowane zakupy (1772)
Pozytywnie (1654)
Negatywnie (335)
Recenzje w innych krajach (1927)
  • Buva

    Zweryfikowany zakup

    7.07.2023

    Doskonały smak, wystarczy trochę dosłodzić. Na pewno zamówię ponownie!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Мария

    Zweryfikowany zakup

    4.07.2023

    Nie taki smak czekolady, jakiego się spodziewasz. Jednakże świetnie nadaje się do deserów jogurtowych/skire.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Іріна

    Niezweryfikowany zakup

    2.07.2023

    Smak, szczególnie dla mnie, był nieodpowiedni, konsystencja była rzadka. Być może brązowe, ale meni jest bez niego takie piękne.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Petr

    Zweryfikowany zakup

    29.06.2023

    Używam go wszędzie, gdzie tylko mogę. Np. do słodzenia i aromatyzowania kawy, w owsiance, zmieszanej z mlekiem, po prostu spryskanej ustami, aby ugasić ochotę na coś słodkiego itp.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • AnnaM

    Zweryfikowany zakup

    25.06.2023

    Kupiłam go z obawą, jaki będzie w smaku i rzeczywiście dość mocno czuć tę sztuczność i wcale nie jest to czekolada. Dodatkowo ma rzadszą konsystencję, więc przyjęła się moja intencja użycia go do placków i naleśników. W każdym razie po przeczytaniu tutaj recenzji spróbowałem go w jogurcie i tam działa i smakuje naprawdę dobrze. Zacząłem go również używać do kaw mrożonych i tam również mogę go polecić.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Андрій

    Zweryfikowany zakup

    18.06.2023

    Niezły temat
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jan

    Zweryfikowany zakup

    13.06.2023

    Świetny substytut diety
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • T

    Zweryfikowany zakup

    31.05.2023

    To, co najlepsze
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • vcxvbc

    Zweryfikowany zakup

    24.05.2023

    Ma konsystencję rzadkiego budyniu. Nie jest zaskakująco słodki, raczej lekko kwaśny, smak jest bardzo chemiczny i niezbyt czekoladowy. Nie da się tego zjeść samodzielnie, na pewno nie smakuje dobrze i w niczym nie przypomina pikao ani klasycznej polewy. Wygląda na to, że dostałem inny produkt niż pozostałe. Próbowałam też spróbować puree, tam jest znośne, ale pewnie dlatego, że jest na tyle mdłe i mało skoncentrowane, że musiałabym nabrać większą ilość.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Andrei

    Zweryfikowany zakup

    24.05.2023

    Niezastąpiony o poranku od płatków owsianych. Pasuje także do naleśników
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również