Witamina D Test – Cerascreen

Ocena:
100 % of 100
100 % (1)
Producent: Cerascreen

Witamina D Test to prosty test diagnostyczny, który wykrywa poziom witaminy D3 w twoim organizmie. Analiza obejmuje także spersonalizowane zalecenia, które pomogą ci określić optymalny poziom spożycia tego kluczowego składnika odżywczego.

Na stanie
320,00zł

Witamina D Test - prosty, domowy test diagnostyczny, określający poziom witaminy D3 w twoim organizmie

Witamina D Test to praktyczny przyrząd diagnostyczny do użytku w domu. Mierzy koncentrację witaminy D3 w twojej krwi i pomaga wykryć jej potencjalny niedobór. Witamina D3 jest szczególnie ważna dla poprawnego funkcjonowania twojego układu odpornościowego oraz mięśni, jak i również dobrego zdrowia twoich kości i zębów. Ma również znaczący wpływ na twoje ogólne zdrowie, w związku z czym zachowanie jej odpowiedniego poziomu jest absolutnie konieczne dla dobra twojego całego organizmu. Wegetarianie, weganie oraz osoby starsze są szczególnie narażone na niedobór witaminy D3.

Witamina D3 jest naturalnie pozyskiwana ze słońca, w związku z czym jeśli ludzie nie spędzają wystarczająco czasu na zewnątrz, to są narażeni na większe ryzyko jej niedoboru. Niski poziom tego niezbędnego składnika odżywczego występuje szczególnie w okresach pomiędzy jesienią i wiosną, kiedy jest dużo mniej światła słonecznego.

Analiza, którą otrzymasz po przeprowadzeniu tego testu, obejmuje także spersonalizowane rekomendacje. Będą to praktyczne, indywidualne zalecenia, które pomogą ci osiągnąć optymalny poziom witaminy D3 w twoim organizmie. Dostaniesz rekomendacje dotyczące żywienia i suplementów diety, które powinieneś stosować (w określonych ilościach), aby utrzymać zdrowy poziom tej witaminy.

Domowy test diagnostyczny to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem i dbać o nie w najlepszy możliwy sposób. Opierając się na spersonalizowanych rekomendacjach, będziesz w stanie dostosować swoje spożycie kluczowych składników odżywczych, takich jak witamina D3. Opakowanie testu oraz instrukcje są dostępne wyłącznie w języku angielskim.

Zalety Witamina D Test

 • domowy test diagnostyczny, który określa twój poziom witaminy D
 • zawiera zestaw testowy do pobrania próbki w domu
 • przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu
 • określa poziom witaminy D3 w twojej krwi
 • jest w stanie określić niedobór witaminy D3 w organizmie
 • może pomóc ci poprawić swój styl życia
 • zapewnia spersonalizowane rekomendacje żywieniowe
 • dostarcza użytkownikowi zaleceń dotyczących suplementów odżywczych, które mogą pomóc zachować zdrowy poziom witaminy D3
 • dostarcza wskazówki, ja utrzymać zdrowy poziom witaminy D3 w twoim organizmie
 • wspiera pozytywną zmianę stylu życia
 • idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce odpowiednio zadbać o swoje zdrowie

Jak to działa?

 1. Kiedy otrzymasz zakupiony test, stwórz konto użytkownika w aplikacji My Cerascreen lub na stronie Cerascreen. Następnie zarejestruj się przy użyciu identyfikatora znajdującego się przy karcie aktywacyjnej. Po zalogowaniu się odpowiedz na kilka pytań, niezbędnych dla późniejszego dostosowania wyników do twoich indywidualnych rekomendacji.
 2. Postępując zgodnie z załączonymi instrukcjami, pobierz małą próbkę krwi ze opuszka palca. Kiedy próbka zostanie pobrana, umieść ją w załączonej kopercie zwrotnej, którą wyślesz do wskazanego laboratorium bez dodatkowych kosztów (adres jest już wpisany). Prosimy nie odsyłać koperty do nas.
 3. Akredytowane laboratorium przeprowadzi specjalistyczną analizę twojej próbki krwi.
 4. Kiedy twoja próbka zostanie zbadana, otrzymasz wyniki za pośrednictwem aplikacji My Cerascreen lub logując się na swoje konto użytkownika na stronie internetowej producenta. Przegląd twoich spersonalizowanych rekomendacji znajdziesz w swoim telefonie lub na komputerze osobistym, z których poziomu możesz go również wydrukować.
Więcej informacji
EAN 4251620703802
HS kod 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Waga netto 0.11 kg
Ilość sztuk na palecie 9856 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu 10 szt.
Waga brutto 0.07 kg
Długość 3.00 cm
Szerokość 11.50 cm
Wysokość 18.50 cm
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Inne testy
Inne kategorie Prezenty
Pozostałe kategorie
Prezenty dla niej
Prezenty dla niego
Testy diagnostyczne
Prezenty dla rodziny

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Witamina D Test – Cerascreen
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Witamina D Test – Cerascreen
Twoja ocena
Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
pojedynczy wariant 400,00zł 320,00zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź