Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Wałek do ćwiczeń Fitness Roller PS-4050 - Power System

Producent: Power System
Ocena:
55 %

Piankowy wałek Fitness Roller jest skutecznym przyrządem do masażu pomocnym w polepszaniu ogólnej mobilności, zwiększaniu rozciągliwości mięśni oraz łagodzeniu sztywnienia mięśni. Wykonany jest z wysokiej jakości pianki otaczającej twardy, pusty rdzeń, odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Wałek ma typową powierzchnię 3D oraz mocną budowę bardzo długą trwałość. W rezultacie, zawsze będzie w stanie pomóc zmniejszyć ryzyko urazu i pomóc w odzyskiwaniu zdrowia po kontuzjach.


Na stanie
Cena promocyjna   75,49 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Fitness Roller - piankowy wałek do ćwiczeń i łagodzenia sztywności mięśni, zapewniający zwiększenie rozciągliwości mięśni oraz ułatwiający odnowę po kontuzjach

Piankowy wałek Fitness Roller jest przyrządem do masażu dla poprawiania ogólnej ruchliwości, zwiększania rozciągliwości mięśni, rozwijania poczucia równowagi i chodzenia. Specjalny design tego produktu pozwala masować wszystkie mięśnie jak i poszczególne grupy mięśni. Piankowy wałek masujący jest przeznaczony do samodzielnego stosowania relaksacyjnych technik automasażu - uśmierzania i relaksacji naciągniętych lub sztywnych mięśni podczas treningu lub po nim, zmniejszania bólu w układzie mięśniowym i stawach, polepszania krążenia krwi oraz przywracania elastyczności mięśniom.

Fitness foam Roller - piankowy wałek do ćwiczeń

 

Regularne używanie zmniejsza ryzyko urazu, pomaga odzyskać zdrowie po kontuzji, a także przygotowuje mięśnie do przyszłych obciążeń treningowych i maksymalizuje wydajność. Piankowy wałek Fitness Roller jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać ciągłe, intensywne i wielokrotne użycie bez odnoszenia uszkodzeń. Jest wykonany z wysokiej jakości pianki EVA, zaś jego twardy, pusty rdzeń jest z tworzywa ABS (polimeru akrylonitrylowego, butadienu i styrenu), odpornego na uszkodzenie mechaniczne. Solidny, pusty środek zapewnia mocną konstrukcję i długą trwałość. Wałek ma typową powierzchnię 3D, która symuluje dłoń masażystki - szerokie, płaskie, podłużne, puste kształty symulują dotyk palca, zaś małe, lite kształty - dotyk opuszkami palców. Materiały te tworzą wysoce wytrzymały produkt, idealny do niezbędnego, codziennego ćwiczenia i masażu.

Recenzje klientów

Wałek do ćwiczeń Fitness Roller PS-4050 - Power System

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Wałek do ćwiczeń Fitness Roller PS-4050 - Power System
Zapytania od klientów

Wałek do ćwiczeń Fitness Roller PS-4050 - Power System

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź