Wałek do ćwiczeń Fitness Roller PS-4050 - Power System

Ocena:
55 % of 100
55 % (7)
Producent: Power System

Piankowy wałek Fitness Roller jest skutecznym przyrządem do masażu pomocnym w polepszaniu ogólnej mobilności, zwiększaniu rozciągliwości mięśni oraz łagodzeniu sztywnienia mięśni. Wykonany jest z wysokiej jakości pianki otaczającej twardy, pusty rdzeń, odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Wałek ma typową powierzchnię 3D oraz mocną budowę bardzo długą trwałość. W rezultacie, zawsze będzie w stanie pomóc zmniejszyć ryzyko urazu i pomóc w odzyskiwaniu zdrowia po kontuzjach.


Długoterminowo niedostępny

Fitness Roller - piankowy wałek do ćwiczeń i łagodzenia sztywności mięśni, zapewniający zwiększenie rozciągliwości mięśni oraz ułatwiający odnowę po kontuzjach

Piankowy wałek Fitness Roller jest przyrządem do masażu dla poprawiania ogólnej ruchliwości, zwiększania rozciągliwości mięśni, rozwijania poczucia równowagi i chodzenia. Specjalny design tego produktu pozwala masować wszystkie mięśnie jak i poszczególne grupy mięśni. Piankowy wałek masujący jest przeznaczony do samodzielnego stosowania relaksacyjnych technik automasażu - uśmierzania i relaksacji naciągniętych lub sztywnych mięśni podczas treningu lub po nim, zmniejszania bólu w układzie mięśniowym i stawach, polepszania krążenia krwi oraz przywracania elastyczności mięśniom.

Fitness foam Roller - piankowy wałek do ćwiczeń

 

Regularne używanie zmniejsza ryzyko urazu, pomaga odzyskać zdrowie po kontuzji, a także przygotowuje mięśnie do przyszłych obciążeń treningowych i maksymalizuje wydajność. Piankowy wałek Fitness Roller jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać ciągłe, intensywne i wielokrotne użycie bez odnoszenia uszkodzeń. Jest wykonany z wysokiej jakości pianki EVA, zaś jego twardy, pusty rdzeń jest z tworzywa ABS (polimeru akrylonitrylowego, butadienu i styrenu), odpornego na uszkodzenie mechaniczne. Solidny, pusty środek zapewnia mocną konstrukcję i długą trwałość. Wałek ma typową powierzchnię 3D, która symuluje dłoń masażystki - szerokie, płaskie, podłużne, puste kształty symulują dotyk palca, zaś małe, lite kształty - dotyk opuszkami palców. Materiały te tworzą wysoce wytrzymały produkt, idealny do niezbędnego, codziennego ćwiczenia i masażu.

Więcej informacji
EAN 4050001700009
HS kod 90191090: -- Ostatné
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Kategoria prawna produktu akcesoria
Ilość sztuk na palecie 1 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu 1 szt.
Waga brutto 0.66 kg
Długość 14.00 cm
Szerokość 14.00 cm
Wysokość 34.00 cm
Wyprodukowany w Chiny
Główna kategoria Wałki i rollery do masażu
Inne kategorie Akcesoria
Prezenty
Trening w domu

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Wałek do ćwiczeń Fitness Roller PS-4050 - Power System
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Wałek do ćwiczeń Fitness Roller PS-4050 - Power System
Twoja ocena
Kolor Cena Cena promocyjna Na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź
1. Pytanie:
Iwona Rokosz
Iwona Rokosz
Witam. Bardzo proszę o wymiary wałka do ćwiczeń i masażu. Pozdrawism
Odpowiedź
Czy to pytanie jest przydatne?
Odpowiedź:
Iwona Rokosz
Odpowiedź:
Cześć Iwona :) Dziękujemy za pytanie. Wymiary: długość 14 cm, szerokość 14, wysokość 34 cm. Pozdrawiamy Zespół GymBeam !
Czy to pytanie jest przydatne?