Tri-Creatine Malate - GymBeam

Ocena:
81 % of 100
81% (17)
Producent: GymBeam

Jabłczan kreatyny to nowa, unikatowa forma kreatyny, która poprawia siłę, wytrzymałość i objętość mięśni wspierając ich przyrost i przyspieszając regenerację. Kreatyna wspierana przez cząsteczki kwasu jabłkowego, który zapewnia lepszą wchłanialność i efektywność kreatyny. Ta forma kreatyny jest łatwo rozpuszczalna w wodzie, nie powoduje problemów żołądkowych i jest nawet bardziej efektywna w cyklu ATP.


Długoterminowo niedostępny

100% Jabłczan Kreatyny to unikatowa forma kreatyny, która efektownie poprawia siłę, objętość mięśni i przyspiesza ich regenerację

Jabłczan kreatyny to nowa i unikatowa forma kreatyny, która doskonale poprawia siłę eksplozywną, masę mięśniową i skraca czas regeneracji między treningami poprzez regenerację energii ATP, która jest wykorzystywana przez organizm podczas skurczów mięśni. [1] Jabłczan kreatyny powstaje poprzez łączenie trzej cząsteczkę kreatyny z jedną cząsteczką kwasy jabłkowego. To łączenie jest rozrywane przez kwas żołądkowy i uwalnia czystą kreatynę i kwas jabłkowy, które są natychmiast wchłaniane w jelitach. Kwas jabłkowy wspiera produkcję enegii, która jest ważna podczas pracy mięśni i wspiera produkcję ATP. Co więcej, poprawia też czas wchłaniania i skuteczność dawki. To skutkuje poprawą siły, wytrzymałości i masy mięśniowej. [3] [4]

   Tri-Creatine Malate - GymBeam

 

Jabłczan kreatyny to idealne rozwiązanie dla kulturystów oraz sportowców trenujących siłowo i wytrzymałościowo. Kreatyna naturalnie występuje w mięśniach, a jej główną zaleta leży w procesach energetycznych, które prowadzą do komórkowych skurczów mięśni. [5] Pomimo faktu, iż ludzkie ciało ma możliwość syntezy kreatyny w procesie reakcji glicyny i argininy, otrzymywana w niej ilość może być niewystarczająca dla potrzeb sportowców. 

  

W porównaniu do monohydratu kreatyny jabłczan kreatyny jest lepiej rozpuszczalny, chroni przed problemami żołądkowymi i jest skuteczniejszy w cyklu ATP. Sole kreatyny nie zachowują wody, jak monohydrat kreatyny, gdyż nie zawierają cząsteczek wody. Tak więc całe nawodnienie i przyrost objętości odbywa się w komórkach mięśniowych, nie w brzuchu, co zapobiega poczuciu wzdęcia. [2] Osoby, które próbowały jabłczanu kreatyny, potwierdzają wzmożoną wytrzymałość i szybszą regenerację po intensywnych treningach.

   

Tri-Creatine Malate - GymBeam

    

Jabłczan kreatyny i jego zalety

  • 100% Jabłczan kreatyny
  • poprawia siłę i wydolność
  • wspiera budowę mięśni
  • przyspiesza okres regeneracji
  • wspiera produkcję ATP
  • łatwo się wchłania
  • nie wchłania wody
  • nie powoduje wzdęć
  • doskonała rozpuszczalność

   

Składniki

100% Jabłczan kreatyny

   

Dawkowanie

Przyjmować 3 g zmieszane z 200 ml wody lub soku raz dziennie.

 

Wartości odżywcze

Wartości odżywczew 100 g
Jabłczan kreatyny 100 g

   

Ostrzeżenie

Produkt ten nie jest substytutem zbilansowanej i zróżnicowanej diety Przechowywać w suchym miejscu poniżej 25°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim światłem słonecznym. Nieodpowiednie dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Producent nie jest odpowiedzialny za szkody powstałe w wyniku nieodpowiedniego stosowania i przechowywania. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Zawiera produkty nabiałowe.

Ostrzeżenie o alergenach: Może zawierać ślady mleka, soi, orzechów i jaj.

Więcej informacji
Bez sztucznego słodzika tak
Bez GMO tak
Bez opakowania z tworzywa sztucznego nie
Waga brutto 0.53 kg
EAN 8588006485868
Length (cm) 18.50 cm
Width (cm) 5.00 cm
Height (cm) 26.00 cm
Główna kategoria Kreatyna

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Tri-Creatine Malate - GymBeam
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Tri-Creatine Malate - GymBeam
Twoja ocena
Balenie Príchuť Cena Cena promocyjna W magazynie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź