Chiba Trening w domu

Trening w domu od producenta Chiba To kategoria, w której znajdziesz wszystko, aby skutecznie ćwiczyć i regenerować swoje całe ciało w domu. Dla osób skupionych na maksymalnym wzroście mięśni i siły mamy sprzęt dla entuzjastów treningu siłowego. Ale nie martw się, praktycy jogi i Pilatesu również znajdą niezbędny sprzęt do swoich aktywności. Przyrządy do domowych treningów są idealne także dla sportowców wydolnościowych chcących poprawić swój fitness, szybkość oraz siłę eksplozywną, aby dawać z siebie wszystko podczas zawodów i zwyciężać. W związku z tym musisz tylko wybrać produkty z różnych podkategorii, które są odpowiednie dla twoich aktywności sportowych.

 Pokaż więcej

 • Skakanki są idealne do rozgrzania się przed ćwiczeniem, jak i również podczas treningu wydolnościowego lub HIIT, który poprawi twój poziom fitnessu i pomoże spalić znaczącą ilość kalorii, wspierając utratę wagi. Ponadto jeśli nie lubisz monitorować lub liczyć skoków, to możesz wybrać wersję smart, która zrobi to za ciebie. 
 • Taśmy oporowe, znane także jako gumy treningowe, pomogą ci skutecznie wzmacniać wszystkie mięśnie i sprawią, że treningi w domu i na siłowni będą większym wyzwaniem lub łatwiejsze. Łatwo łączy się je z ekspanderami. 
 • Piłki do ćwiczeń i platformy do balansowania plasują się pośród przyrządów do domowego treningu, które pomagają poprawić ogólną stabilność, równowagę i postawę. Są doskonałe do treningu siłowego, relaksacji oraz rozciągania całego ciała.
 • Rollery do masażu, obojętnie czy klasyczne, czy wibrujące, są używane do masażu własnego ciała, relaksacji, poprawiania zakresu ruchu oraz regeneracji mięśni po treningu lub o jakiejkolwiek innej porze. Mogą także wspierać krążenie krwi w masowanym obszarze, co jest korzystne dla ogólnej wydajności fizycznej. 
 • Maty do ćwiczenia są używane podczas Pilatesu, jogi, treningu siłowego, masażu, rozciągania lub medytacji.
 • Ciężarki zapewniają dodatkowy opór dla bardziej wymagających treningów. Są użyteczne dla budowania siły i masy mięśniowej. Przykładem są kamizelki z obciążeniem, kettlebell, worki treningowe i pozostałe przyrządy. 
 • Sztangi i hantle to "niezbędnik" da każdego sportowca siłowego. Po prostu wybierz tradycyjne czy regulowane hantle lub sztangę z talerzami z obciążeniem odpowiadającym twoim możliwościom i możesz od razu zabierać się za trening. 
 • Taśmy treningowe mogą być używane zarówno w domu, jak i podczas treningów poza domem. To, że są przenośne, jest ich ogromną zaletą, jako iż możesz z łatwością je spakować i zabrać na wyjazdy, aby być w stanie zrobić trening całego ciała, kiedy tylko masz na to ochotę. 
 • Drążki do podciągania i poręcze treningowe są szczególnie popularne pośród entuzjastów treningu na świeżym powietrzu. Dzięki temu ten sprzęt pomaga poprawiać jeszcze bardziej ich umiejętności, nawet z zacisza ich własnego domu. 
 • Joga & Pilates bazują na ćwiczeniach na matach do ćwiczeń (maty do jogi, maty piankowe), taśmach oporowych, platformach do balansowania oraz innych akcesoriach. Pomagają one ułatwiać ćwiczenia oraz relaksować umysł i wspierać regenerację. 
 • Przyrządy do ćwiczeń smart to innowacyjne akcesoria do fitnessu na treningi w domu, które mogą sprawić, że ćwiczenie będzie przyjemniejsze i mogą je nieco podkręcić. W tej kategorii znajdziesz wielofunkcyjne przyrządy do potreningowej regeneracji oraz wagi smart, które monitorują twój progres w dążeniu do celu.
 • Klatki treningowe i stojaki umożliwiają ci włączenie dziesiątek nowych ćwiczeń na całe ciało do twoich treningów. Jeśli masz już w domu hantle, to ci metalowi towarzysze są kolejnym krokiem do zwiększenia twojego domowego sprzętu do ćwiczenia.
 • A jeśli czujesz, że żadne ze wspomnianych powyżej kategorii nie mają sprzętu, którego potrzebujesz, to sprawdź naszą kategorię z pozostałymi akcesoriami do domowego treningu. Znajdziesz tam przyrządy takie jak wzmacniacze uchwytu, izolatory bicepsa lub spadochrony treningowe do trenowania szybkości biegu. 

Domowe treningi także mogą pomagać ci osiągać najlepsze rezultaty, a domowe przyrządy do ćwiczenia mogą skutecznie ci w tym towarzyszyć. Jeśli nie jesteś pewien, które będą dla ciebie idealne, to możesz zainspirować się naszym artykułem: Niezbędne akcesoria do twojej domowej siłowni.

 Pokaż mniej

Produkty 2

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Kategoria
 • Sztangi i hantle (1)
 • Trening w domu inne (2)
Producent
 1. GymBeam (131)
 2. Spokey (17)
 3. GAIAM (10)
 4. BeastPink (9)
 5. YAKIMASPORT (7)
 6. Climaqx (5)
 7. STRIX (3)
 8. CHIBA (2)
 9. Tesla (2)
 10. MADMAX (1)
Kolor
 1. Czarny (2)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
 1. Barbell bar pad - Chiba
 2. Neck Trainer - Chiba
  Brak w magazynie

Produkty 2