tellmeGen Testy DNA

Testy DNA od producenta tellmeGen to kategoria, w której znajdują się domowe zestawy do badania DNA, które pomogą Ci odkryć więcej informacji na temat Twojego zdrowia, odżywiania i stylu życia. DNA jest jak kod genetyczny, który zawarty jest w każdej żywej komórce. Kod ten funkcjonuje jako program i mówi naszemu organizmowi, jak ma prawidłowo funkcjonować. Dlatego genetyka może wpływać praktycznie na każdy aspekt naszego życia. DNA decyduje o naszym wyglądzie, sukcesach w sporcie, ale także dyktuje predyspozycje do wykonywania konkretnego zawodu. Może jednak wpływać również na sposób, w jaki organizm metabolizuje i toleruje niektóre substancje.

 Pokaż więcej

Nie możemy po prostu zajrzeć do swojego DNA bez żadnej pomocy. Dlatego warto sięgnąć po domowe zestawy do badania DNA, które mogą być doskonałym środkiem, aby zajrzeć do swojego DNA i lepiej zrozumieć funkcjonowanie pewnych procesów w organizmie.

W czym mogą pomóc domowe zestawy do badania DNA?

 • wykryć zmiany na poziomie DNA, które mogą być przyczyną różnych chorób
 • odkryć predyspozycje do osiągania lepszych wyników w sportach wytrzymałościowych lub siłowych
 • wskazać idealny sport, zgodny z Twoimi predyspozycjami genetycznymi
 • określić, jak Twój organizm reaguje na poszczególne składniki odżywcze i zasugerować dostosowanie diety
 • szczegółowo przeanalizować gen ADIPOQ, który jest związany z otyłością i sukcesami w utracie wagi
 • określić optymalne spożycie witamin i minerałów
 • ujawnić nietolerancje pokarmowe lub skłonność do uzależnienia od alkoholu
 • określić wrażliwość na stres i pomóc w ustaleniu optymalnego harmonogramu snu
 • zalecić optymalną pielęgnację skóry

Jak korzystać z domowego testu DNA?

Do każdego zestawu do testu DNA dołączona jest dokładna instrukcja, a także wszystkie potrzebne akcesoria. Przykładem jest Zaawansowany zestaw testów DNA. Zwykle polegają na pobraniu próbki śliny z wewnętrznej strony policzka i umieszczeniu jej w dołączonej do zestawu probówce, którą odbierze kurier. Następnie wystarczy poczekać na analizę wyników, które będzie dostępna np. na stronie internetowej producenta lub w aplikacji mobilnej. Niektóre testy oferują również możliwość odbycia konsultacji online ze specjalistami, którzy pomogą w lepszej interpretacji wyników. Co więcej, mogą oni zalecić Ci również pewne modyfikacje, dzięki którym poprawisz jakość swojego życia pod każdym względem.

Jeśli dokonasz niezbędnych korekt zgodnie z wynikami analizy DNA, możesz poprawić swoje zdrowie, łatwiej schudnąć, dostosować dietę i zwiększyć wydajność sportową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o domowych testach DNA, sprawdź nasz artykuł: Wszystko, co musisz wiedzieć o domowych testach DNA.

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GenePlanet (4)
 2. tellmeGen (1)
Kategoria prawna produktu
FILTRUJ PO
 1. Advanced DNA Test Kit - tellmeGen
  Zaawansowany zestaw testów DNA - tellmeGen
  100%
  100 % (1)
  699,00zł

Pozycja 1