Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tauryna - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
96 %

Tauryna jest aminokwasem biogennym i substancją pobudzającą, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Jednocześnie zwiększa sprawność fizyczną i psychiczną, opóźnia występowanie zmęczenia i uczucia wyczerpania, poprawia koncentrację, przyspiesza regenerację mięśni po treningu i uzupełnia utraconą energię. Suplementacja tauryny podczas treningu pozwala osiągnąć szybszy transport węglowodanów do komórek mięśniowych, dając w rezultacie większą siłę mięśniową. Dedykowany produkt to 100% tauryna w proszku.

Na stanie
Cena promocyjna   12,50 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Tauryna - substancja pobudzająca, która zwiększa sprawność fizyczną i psychiczną, opóźnia występowanie zmęczenia i uczucia wyczerpania

Tauryna jest aminokwasem biogennym i substancją pobudzającą, która przyczynia się do powstawania nowych komórek mózgowych i wspomaga pracę układu nerwowego. W efekcie poprawia również sprawność umysłową i fizyczną. Opóźnia występowanie zmęczenia, i uczucia wyczerpania, przyspiesza reakcje, poprawia koncentrację i co ciekawe naśladuje działanie insuliny, transportując wszystkie aminokwasy i niezbędne składniki odżywcze do komórek i pobudzając mięśnie do wzrostu. Zapewnia to lepszą przemianę węglowodanów, podobnie jak w przypadku insuliny, bez obniżania poziomu cukru we krwi czy hipoglikemii. Tauryna uczestniczy w transporcie glukozy i aminokwasów do komórek mięśniowych przyspieszając tym samym regenerację po treningu i uzupełniając utraconą energię. W połączeniu z węglowodanami (dekstroza, maltodekstryna) przyczynia się do wzmocnienia koncentracji i czujności. Suplementacja tauryny podczas treningu pozwala osiągnąć szybszy transport węglowodanów do komórek mięśniowych, dając w rezultacie większą siłę mięśniową i wydajność organizmu.

 


Taurín - GymBeam

 

Tauryna jest zalecana:

 • podczas intensywnej aktywności fizycznej
 • dla zwiększenia wydajności organizmu
 • przy większym zmęczeniu i wyczerpaniu
 • gdy chcesz przyczynić się do wzrostu komórek i poprawić koncentrację
 • podczas pracy lub nauki, wymagającej koncentracji
 • w celu ochrony przed ewentualnym stresem fizycznym lub psychicznym
 • dla lepszej hydratacji
 • dla wsparcia zdrowia komórek, serca i wątroby
 

Tauryna i jej korzyści:

 • poprawia koordynację i koncentrację oraz pomaga zarządzać zarządzanie stresem
 • opóźnia wystąpienie zmęczenia i uczucia wyczerpania
 • stymuluje wzrost komórek mózgowych
 • obniża ciśnienie krwi, reguluje przepływ krwi
 • poprawia koncentrację
 • zapobiega marskości i stłuszczeniu wątroby
 • zwiększa aktywność białych krwinek
 • wspomaga produkcję hormonu wzrostu GH
 • zwiększa aktywność insuliny
 • zwiększa nawodnienie komórek
 

Wpływ Tauryny na ludzki organizm

Efekty działania tauryny podczas treningu
 
Wysiłek fizyczny powoduje znaczne zmniejszenie stężenia tauryny w mięśniach szkieletowych. Prawdopodobnie wiele razy spotkałeś się już z napojami energetycznymi zawierającymi taurynę, która stanowiła jeden z ich głównych składników. Wiele osób uważa, że to właśnie kofeina dostarcza energii i zwiększa wytrzymałość mięśni. Tymczasem to tauryna jest odpowiedzialna za znaczną część tych efektów. Opóźnia występowanie zmęczenia, zwiększa wydajność, ponieważ działa jak katalizator dla insuliny i dlatego przenosi nadmiar glukozy z krwi do tkanek mięśniowych. W ten sposób przyczynia się do zwiększenia siły i poprawy witalności.
 

 

 

Wpływ tauryny na wytrzymałość organizmu

Tauryna odgrywa bardzo ważną rolę w zapobieganiu ubytkom tkanki mięśniowej i zwiększeniu siły. Produkcja tauryny we włóknach mięśniowych zmniejsza się zarówno podczas ćwiczeń, jak i wysiłku siłowego. Stosowanie tauryny przed treningiem sprawia, że siła prawie się nie zmniejsza i często dochodzi do jej niewielkiego zwiększenia. Ponieważ tauryna może obniżyć ilość kwasu mlekowego produkowanego w mięśniach, może również zwiększyć ich wytrzymałość. 

 

Tauryna a cholesterol

Cholesterol występuje we krwi w dwóch postaciach: jako lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) i o wysokiej gęstości (HDL). Wzrost poziomu LDL może prowadzić do wielu chorób układu krążenia, w tym zawałów serca i miażdżycy tętnic. HDL jest stosowany w celu ochrony przed chorobami serca i układu naczyniowego. Tauryna znacznie obniża poziom cholesterolu LDL i jednocześnie zwiększa poziom cholesterolu HDL, co jest korzystne dla zdrowia serca. Tauryna wspiera również optymalną funkcję woreczka żółciowego.

 

Składniki

100% Tauryna.

 

Dawkowanie

Dodaj 1-3 gramy tauryny do 250-350 ml wody lub soku owocowego i wymieszaj w shakerze. Stosuj 1-2 razy dziennie 30 minut przed lub nawet po treningu, aby wspomóc organizm po aktywności fizycznej. 

 

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywczew 100 g
Tauryna100 g

 

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Powinien być przechowywany w suchym, niedostępnym dla dzieci, miejscu w temperaturze 25°C. Należy go chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie jest zalecany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub przechowywania produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Termin przydatności zawarty na opakowaniu.

Recenzje klientów

Tauryna - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Tauryna - GymBeam
Kategoria prawna produktu
suplement diety
HS kod
21069098
Grupa smakowa
naturalny
Wysokość
26.00 cm
Szerokość
4.00 cm
Długość
18.50 cm
Waga brutto
0.27 kg
Ilość sztuk w opakowaniu
100 szt.
Ilość sztuk na palecie
2400 szt.
Waga netto
0.25 kg
EAN
8588006485516
Forma
proszek
Bez opakowania z tworzywa sztucznego
nie
Bez sztucznego słodzika
tak
Bez GMO
tak
Bio
nie
Bezglutenowe
tak
Bez laktozy
tak
Wegetariański
tak
Wegańskie
tak
Mieszanka
czysty
Główna kategoria
Zapytania od klientów

Tauryna - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź