MUAY Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny od producenta MUAY to kategoria, która oferuje zróżnicowaną gamę akcesoriów idealnych do wykorzystania przed i po treningu. Świetnie sprawdzą się także podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych i tych wspomagających regenerację. Znajdziesz tu różnego rodzaju pistolety do masażu, wałki i piłki, które z pewnością docenią sportowcy i osoby szukające relaksu po długich godzinach siedzenia w pracy.

Jeśli borykasz się z kontuzją, zwróć uwagę na taśmy kinezjologiczne lub terapeutyczne ortezy typu Hot-Cold z efektem chłodzenia, lub rozgrzewania. Ponadto nie zapomnieliśmy o tych, którzy lubią kąpać się w zimnej wodzie przez cały rok. Mogą oni regularnie korzystać z kąpieli lodowej w naszej wannie z systemem chłodzenia.

Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, aktywną osobą, czy po prostu chcesz wspomóc regenerację, funkcjonowanie układu mięśniowo-szkieletowego i ogólny stan zdrowia, w tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 Pokaż więcej

 • Pistolety do masażu to innowacyjne narzędzia do samodzielnego masażu zaprojektowane w celu rozluźnienia napiętych mięśni całego ciała. Umożliwiają regulację intensywności i zmianę nasadki w zależności od potrzeb. Nadają się do stosowania przed i po treningu, a także do regeneracji i ogólnego dobrego samopoczucia.
 • Wałki do masażu, znane również jako wałki piankowe, doskonale nadają się do skutecznego masażu mięśni i rozluźniania punktów spustowych w całym ciele. Sportowcy mogą z nich korzystać przed i po treningu lub podczas regeneracji.
 • Akcesoria do masażu idealnie sprawdzą się podczas rozluźnienia sztywnych pleców lub relaksu po wymagającym dniu. Należą do nich piłki do masażu, zestawy do akupresury lub podkładki do rozluźniania i masażu pleców.
 • Pozostałe akcesoria rehabilitacyjne obejmują taśmy kinezjologiczne, które przydają się podczas rekonwalescencji po urazach. Ponadto dostępne są również ortezy terapeutyczne typu Hot-Cold, zapewniające efekt chłodzenia lub rozgrzewania, które przynoszą ulgę po nałożeniu na dotknięty obszar.

Sprzęt rehabilitacyjny znajdzie zastosowanie w każdej siłowni i gospodarstwie domowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zastosowaniu i efektach narzędzi do masażu, zapoznaj się z artykułem: Jak wspomagać regenerację za pomocą pistoletu do masażu i innych urządzeń?

 Pokaż mniej

Produkty 3

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (30)
 2. GAIAM (3)
 3. MUAY (3)
 4. Climaqx (2)
 5. Nutrend (1)
 6. VanaVita (1)
 7. Spokey (1)
Opakowanie (g)
 1. 100 g (1)
Kolor
 1. shadow (1)
Kategoria prawna produktu
Etykiety produktów
 1. Nowość (1)
Cena
FILTRUJ PO
 1. Namman Active cream - MUAY
  Krem Namman Active - MUAY
  100%
  100 % (3)
  69,90zł
 2. Namman Liniment Massage Oil - MUAY
 3. Namman CBD Roll-on Massage Emulsion - MUAY

Produkty 3