Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sportowa torba Duffle Black - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
82 %

Torba sportowa Duffle Black to czarna torba na siłownię o wymiarach 53x23 cm, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu długo zachowuje swój cylindryczny kształt. Posiada odpinany i regulowany pasek na ramię oraz dwa uchwyty, które umożliwiają wygodne noszenie torby.

Długi termin niedostępny

Torba sportowa Duffle – praktyczna torba sportowa, która zapewnia dużo miejsca do przechowywania i jest wygodna do noszenia

Torba sportowa Duffle Black to czarna torba na siłownię o cylindrycznym kształcie, która nie tylko dobrze wygląda, ale jest wystarczająco duża, aby zmieścić w niej wszystko to, czego potrzebujesz na treningu. Począwszy od odzieży do ćwiczeń poprzez ręcznik a skończywszy na shakerach i suplementach diety. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu ma optymalną twardość i zachowuje swój pierwotny kształt. Posiada odpinany i regulowany pasek na ramię oraz dwa uchwyty, które umożliwiają wygodne noszenie torby.

 

Torba sportowa Duffle i jej zalety

  • wysokiej jakości torba na siłownię
  • zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania
  • wykonana jest z wysokiej jakości materiału
  • posiada odpinany i regulowany pasek na ramię
  • wygodna do noszenia

 

Jak dbać o torbę?

Czyścić wilgotną szmatką lub prać ręcznie. Nie należy używać żadnych detergentów ani wybielaczy. Przechowywać w suchym miejscu.

 

Wymiary

 DługośćSzerokość
Wymiary (cm)5323
Recenzje klientów

Sportowa torba Duffle Black - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Sportowa torba Duffle Black - GymBeam
Zapytania od klientów

Sportowa torba Duffle Black - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź