Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Siarczan glukozaminy - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
92 %

Siarczan glukozaminy to w 100% czysty produkt naturalny, który może wspomagać regenerację tkanki po wystąpieniu uszkodzeń i tym samym przyczyniać się do przywrócenia funkcji i sprawności stawu. Glukozamina stanowi ważny składnik tkanki łącznej. Chroni kości, stawy i chrząstki przed zużyciem. Można ją również zażywać profilaktycznie.

Na stanie
Cena promocyjna   33,50 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Siarczan glukozaminy pomoże na bóle stawów

Glukozamina jest substancją endogenną, czyli wytwarzaną naturalnie w organizmie. Jak sama nazwa wskazuje, pochodzi ona od słowa „glukoza”, z której ostatecznie powstaje. Stopniowo tworzy ona łańcuchy związków znanych jako polisacharydy lub glikozoaminoglikany.

 

Siarczan glukozaminy - GymBeam

 

Siarczan glukozaminy pomaga zmniejszyć ból i zapalenie stawów, co ma wpływ na spowolnienie postępowania procesów zapalnych stawów. Należy pamiętać, że uśmierza bóle i łagodzi obrzmienia stawów kolanowych, palcowych, łokciowych i innych zajętych przez chorobę stawów. Redukuje również dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego. Glukozamina jest ogólnie określana jako suplement wspomagający ochronę stawów. Przyspiesza również gojenie uszkodzeń stawów, które mogą powstać na przykład w wyniku skręcenia kostki i jest stosowana jako profilaktyka w celu wzmocnienia stawów i ich ochrony przed dalszym uszkodzeniem, co jest ważne w zapobieganiu chorobom zwyrodnieniowym stawów.

 

Korzyści

  • skuteczna ochrona stawów
  • pomaga w odbudowie i regeneracji uszkodzonej chrząstki
  • wspomaga zdrowie stawów

 

Zalecane dawki

Do jednego z naszych shakerów wlej 250-350 ml wody lub soku owocowego. Następnie dodaj 1 g produktu, wstrząśnij i napój jest gotowy do spożycia. Spożywaj 2 razy dziennie. 

 

Wartości odżywcze

Wartości odżywczew 100 g
Siarczan glukozaminy 2KCL100 g

 

Składniki

100% Siarczan glukozaminy 2KCL.

 

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Powinien być przechowywany w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu w temperaturze 25°C. Należy go chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie jest zalecany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub przechowywania. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Recenzje klientów

Siarczan glukozaminy - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Siarczan glukozaminy - GymBeam

Smak

Zapytania od klientów

Siarczan glukozaminy - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź