Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein Combat 100% Whey - MusclePharm

Producent: Muscle Pharm
Ocena:
100 %

Protein Combat 100% Whey to białko serwatkowe o niskiej zawartości sacharydów i 76% białka. Zawiera izolat i koncentrat białka serwatkowego. Ma wspaniały smak i minimalna zawartość tłuszczu, małą zawartość sodu, zapewnia lekkostrawne źródła protein, abyś mógł zbudować i zachować masę mięśniową.

Brak w magazynie

Combat 100% Whey: 76% bezglutenowe białko serwatkowe z minimalną zawartością tłuszczu

Protein Combat 100% Whey to białko serwatkowe o niskiej zawartości węglowodanów i 76% białka. Ma wspaniały smak i minimalna zawartość tłuszczu, małą zawartość sodu, zapewnia lekkostrawne źródła protein, abyś mógł zbudować i zachować masę mięśniową.

 

Combat 100% Whey łączy w sobie dwa z najszybciej trawionych komponentów białkowych, najsilniejsze i najczystsze dostępne źródła białek: izolat białka serwatkowego i koncentrat białka serwatkowego. Białko serwatkowe ma najwyższą biodostępność ze wszystkich protein (białko, które zawiera pełny profil aminokwasowy wszystkich 9 aminokwasów endogennych) i ma najwyższy współczynnik wchłaniania ze wszystkich białek.

  Protein Combat 100% Whey - MusclePharm

 

Izolat białka serwatkowego to skoncentrowane białko serwatkowe: molekularnie „wyizolowane”, aby usunąć nieczystości, jak tłuszcze i cukry. Ten proces, który redukuje rozmiary cząsteczek, sprawia, że ciało lepiej wchłania i trawi to białko. W dodatku MusclePharm COMBAT 100% WHEY ma niską zawartość sodu (tylko 65 mg w jednej porcji). To zmniejsza ryzyko nadmiernej retencji wody.

 

Protein Combat 100% Whey i jego zalety

  • 25 gramów najwyższej jakości białka
  • gluten
  • 1 g cukru
  • nie zawiera sztucznych barwników

 

Skład

Izolat białka serwatkowego, koncentrat białka serwatkowego, kakao w proszku, naturalne i sztuczne dodatki smakowe, guma celulozowa, guma ksantanowa, sukraloza, acesulfam K, lecytyna sojowa.

 

Dawkowanie

Zmieszać jedną do 1,5 miarki z około 200-300 ml wody (dla smaku), przyjmować 1-3 raza dziennie zależnie od zapotrzebowania na białko.

 

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze (smak mleczna czekolada)1 porcja (33 g)w 100 g

Kalorie

130 kcal

394 kcal

Kalorie z tłuszczów

10 kcal

30,3 kcal

Tłuszcze

1,5 g

4,55 g

 tłuszcze nasycone

0,5 g

1,52 g

 tłuszcze trans

0 g

0 g

Cholesterol

35 mg

106 mg

Sód

70 mg

212,12 mg

Potas

300 mg

909,1 mg

Węglowodany

3 g

9,1 g

 błonnik

1 g

3,03 g

 cukry

1 g

3,03 g

Białka

25 g

75,8 g

Witamina A, Witamina C, Wapń, Żelazo

 

Ostrzeżenie

Żywność specjalnej suplementacji - wskazana dla sportowców. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nieodpowiednie dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze 5-25 stopni C. Spożyć do 120 dni od otwarcia. Nie zawiera substancji dopingowych. Producent nie jest odpowiedzialny za szkody powstałe w wyniku nieodpowiedniego stosowania i przechowywania. W przypadku problemów zdrowotnych, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. 

Informacja o alergenach: Zawiera mleko i soję (lecytyna). Wykonano w ośrodku, który przetwarza również jajka, orzechy, sezam, orzeszki ziemne, ryby, skorupiaki i produkty z pszenicy. 

Recenzje klientów

Protein Combat 100% Whey - MusclePharm

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Protein Combat 100% Whey - MusclePharm

Smak

Zapytania od klientów

Protein Combat 100% Whey - MusclePharm

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź