Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Piankowy Wałek Prime Roller Pink - Power System

Producent: Power System

Piankowa rolka Prime Roller Pink to skuteczne narzędzie do masażu, które poprawia ogólną mobilność, poszerza zasięg ruchu mięśni i zmniejsza sztywność mięśniową. Wykonane jest z wysokiej jakości pianki odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Roller piankowy zmniejsza ryzyko urazów i pomaga w regeneracji po kontuzjach.

Prime Roller Pink - piankowy wałek do ćwiczeń i masażu mięśni, który poszerza zasięg ruchu mięśni i ułatwia powrót do zdrowia po urazach

Prime Roller Pink to narzędzie do masażu, które zwiększa ogólną mobilność, poszerza zasięg ruchu mięśni, poprawia równowagę i koordynację ruchową. Specjalna konstrukcja tego produktu pozwala na ukierunkowany masaż mięśni oraz mocną aktywację i stymulację mięśni. Piankowa rolka idealnie nadaje się do relaksacyjnego masażu - odciążenia i rozluźnienia napiętych i sztywnych mięśni w trakcie i po treningu, zmniejszenia bóli mięśni i stawów, zwiększenia ukrwienia i elastyczności mięśni.

 

  Valec na cvičenie Prime Roller Pink - Power System

Wymiary

WymiaryDługośćŚrednica
Rozmiar (cm)4515
 

Uwagi

Maksymalne obciążenie piankowego rollera wynosi 150 kg.

 

 

 

 

Recenzje klientów

Piankowy Wałek Prime Roller Pink - Power System

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Piankowy Wałek Prime Roller Pink - Power System
Dystrybutor
39
Kategoria prawna produktu
akcesoria
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Piankowy Wałek Prime Roller Pink - Power System

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź