Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pasy do Podnoszenia Powerhook - Chiba

Producent: CHIBA

Pasy do Podnoszenia Powerhook to wytrzymałe pasy ze stali nierdzewnej z mocnym pokryciem włókienniczym dla jeszcze lepszego chwytu sztangi. Pasy do podnoszeń pomagają poprawić i wzmocnić chwyt, wspomagają poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i zwiększają wydajność siłową.

Brak w magazynie Przewidywana dostawa: 24.09.2021
Szacowana cena 79,90 zł

Pasy do Podnoszenia Powerhook - niezwykle wytrzymałe pasy ze stali nierdzewnej dla wzmocnienia chwytu, zwiększenia siły oraz poprawienia techniki wykonywania ćwiczeń

Pasy do Podnoszenia Powerhook to wytrzymałe pasy ze stali nierdzewnej z mocną powłoką włókienniczą. Dzięki zapięciu na rzep Velcro możesz szybko zapiąć pasy i jednocześnie dostosować je do swoich potrzeb. Głównym zadaniem pasów do podnoszenia jest wzmacnianie i poprawianie chwytu, wspomaganie wysiłku siłowego i poprawianie techniki wykonywania ćwiczeń. Oprócz do trójboju siłowego możesz je również wykorzystywać do podnoszenia ciężarów lub ćwiczeń CrossFitowych. Ich maksymalna nośność wynosi do 100 kg. Opakowanie zawiera 2 pasy do podnoszenia.

Recenzje klientów

Pasy do Podnoszenia Powerhook - Chiba

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Pasy do Podnoszenia Powerhook - Chiba
Twoja ocena
Dystrybutor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
4250024510511
Ilość sztuk na palecie
200 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu
200 szt.
Waga brutto
0.37 kg
Długość
21.00 cm
Szerokość
28.00 cm
Wysokość
5.50 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Pasy do Podnoszenia Powerhook - Chiba

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź