Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Opaski na kolana Red Line - Harbinger

Producent: Harbinger

Opaski na kolana Red Line to klasyczne bandaże, które są używane do wzmacniania i stabilizowani kolan podczas wykonywania ćwiczeń. Opaski na kolana mają 198 cm długości, co umożliwia pełen zakres napięcia podczas używania taśm i ustawienie kolan, możesz je również z łatwością dopasować w zależności od twoich potrzeb. Elastyczny, ale i jednocześnie wytrzymały materiał zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Opaski na kolana są doskonałe do wykonywania ćwiczeń z dużym obciążeniem, do crossfitu oraz do trójboju siłowego.

 
Cena promocyjna 132,90 zł Cena normalna: 0,00 zł
Rekomendowana cena detaliczna
Darmowa dostawa

Opaski na kolana Red Line - wytrzymałe taśmy wykonane z elastycznego materiału dla ochrony, ustawienia i ustabilizowania kolan podczas wykonywania ćwiczeń

Opaski na kolana to praktyczne akcesorium do fitnessu, które pomaga wzmocnić, chronić i stabilizować twoje kolana podczas treningu. Te klasyczne taśmy mają do 198 cm długości, co umożliwia pełen zakres napięcia oplatających taśm i pozycjonowanie kolan, możesz również z łatwością dopasować je do twoich potrzeb. Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu są zagwarantowane przez elastyczny, ale i jednocześnie niezwykle wytrzymały materiał. Bandaże na kolana są doskonałe do wykonywania ćwiczeń z dużym obciążeniem, do trójboju siłowego i crossfitu. Długość opasek na kolana wynosi 198 cm. opakowanie zawiera 2 opaski.

Knee Wraps Red Line - Harbinger

Recenzje klientów

Opaski na kolana Red Line - Harbinger

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Opaski na kolana Red Line - Harbinger
Twoja ocena
Dystrybutor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
3700006361194
Ilość sztuk na palecie
200 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu
200 szt.
Waga brutto
0.50 kg
Długość
27.00 cm
Szerokość
16.00 cm
Wysokość
4.00 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Opaski na kolana Red Line - Harbinger

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź