Nootropic Power - Applied Nutrition

0%
0% (0)

Nootropic Power to zaawansowany, kompleksowy lek nootropowy, który został zaprojektowany i stworzony, aby wspomagać koncentrację i inne funkcje mózgowe podczas psychicznie i fizycznie wymagających zadań. Zawiera funkcjonalną mieszankę 12 starannie wyselekcjonowanych substancji o udowodnionym działaniu, które zagwarantują dodatkową dawkę energii o każdej porze dnia.

Długoterminowo niedostępny

Nootropic Power - kompleksowy lek nootropowy dla maksymalnej psychicznej i fizycznej wydajności

Nootropic Power to kompleksowy lek nootropowy w formie kapsułki, który zawiera mieszankę 12 aktywnych składników stworzonych, aby wspierać maksymalną wydajność, która wymaga maksymalnej uwagi i wyczulonych funkcji mózgowych. Docenisz jego działanie podczas aktywności wymagających psychicznie, jak i fizycznie. Istnieje powód, dlaczego leki nootropowe określa się jako "mądre leki." Jedna porcja tego leku nootropowego zawiera 300 mg aktywnej formy choliny w formie A-GPC, który jest prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny istotnej dla optymalnego działania funkcji poznawczych i aktywności nerwowo-mięśniowej. Kolejne 300 mg substancji nazywanej cytokoliną (CDP-cholina) ponadto zwiększa całkowitą dawkę choliny, jednocześnie zwiększając jej ogólne działanie. Przypływ psychicznej i fizycznej energii jest również zagwarantowany przez 100 mg kofeiny, która zaczyna działać stopniowo dzięki dawce 100 mg l-teaniny. Ponadto otrzymasz również 200 mg aminokwasu l-tyrozyny w jednej porcji, która jest prekursorem katecholaminy adrenaliny i noradrenaliny oraz 150 mg ekstraktu z miłorzębu dwuklapowego. Jest on bogaty w antyoksydanty, flawonoidy oraz jest popularną częścią produktów wspierających funkcjonowanie mózgu.

Nootropic Power jest również źródłem 50 mg różeńca górskiego (Rhodiola Rosea), który ma działanie adaptogenne, a substancje należące do adaptogenów mogą pomagać łatwiej radzić sobie ze stresem jak i również pozytywnie wpływają na funkcje poznawcze i witalność. AstraGin® i BioPerine® to substancje, które mają zdolność maksymalizowania przyswajania, dzięki czemu cała mieszanka ma większą bioprzyswajalność. Ostatnimi substancjami zawartymi w produkcie są witamina B6 i witamina B12. Te witaminy wspomagają optymalny metabolizm energii, który jest istotny dla produkcji energii oraz zmniejsza zmęczenie i wyczerpanie.

Dzięki szerokiemu spektrum i funkcjonalnym składnikom Nootropic Power jest idealny dla osób uprawiających e-sporty, studentów, osób z wymagającą psychicznie pracą oraz sportowców dla zwiększenia energii przed treningiem lub meczem.

Nootropic Power i jego zalety

  • funkcjonalny lek nootropowy w formie praktycznych kapsułek
  • zawiera kompleks 12 aktywnych składników dla maksymalnej wydajności psychicznej i fizycznej
  • wspomaga zmniejszanie zmęczenia i wyczerpania
  • wspomaga optymalny metabolizm energii
  • idealny dla osób uprawiających e-sporty, sportowców i innych dla otrzymania energii dla najlepszej wydajności

Składniki

Cytokolina (Cytydyno-5'-difosfocholina), Alpha GPC (L-alfa-glicerylofosforylcholina), Acetylo-L-karnityna, L-Teanina, L-Tyrozyna, Ekstrakt z Miłorzębu Dwuklapowego, Kofeina Bezwodna, AstraGin® (Ekstrakt z Traganka Błoniastego i Żeń-szenia fałszywego), Ekstrakt z Różańca Górskiego, Witamina B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny), BioPerine® (Ekstrakt z Czarnego Pieprzu), Witamina B12 (Cyjanokobalamina).

Zalecane spożycie

Spożyj 1 porcję (2 kapsułki) rano, najlepiej z jedzeniem.

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze1 porcja (2 kapsułki)
Cytokolina 300 mg
Alpha GPC 300 mg
L-Karnityna 300 mg
L-Teanina 200 mg
L-Tyrozyna 200 mg
Miłorząb Dwuklapowy 150 mg
Kofeina Bezwodna 100 mg
AstraGin® 50 mg
Różaniec Górski 50 mg
Witamina B6 10,5 mg
BioPerine® 5 mg
Witamina B12 12,5 mg

Ostrzeżenie

Jeśli jesteś poniżej 18 roku życia, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, lub jeśli zażywasz jakiekolwiek leki na receptę, skonsultuj się z wykwalifikowanym specjalistą medycznym przed zastosowaniem tego produktu. Przechowywać produkt w chłodnym, suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Produkt zawiera kofeinę (100 mg w jednej porcji). Ten produkt nie powinien być stosowany w połączeniu z kofeiną lub stymulantami z innych źródeł. Nie należy przekraczać dziennego spożycia kofeiny wynoszącego 400 mg na dzień. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Więcej informacji
Wyprodukowany w EU
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Kategoria prawna produktu suplement diety
Forma kapsułka
Mieszanka mieszanka
Wegański nie
Wegetariański tak
Bez laktozy tak
Bez glutenu tak
BIO nie
Bez GMO tak
Bez sztucznego słodzika tak
Bez opakowania z tworzywa sztucznego nie
Główna kategoria Nootropy
Inne kategorie Inne suplementy
Suplementy i odżywki
Diety
Produkty bezglutenowe
Produkty bez laktozy
Produkty wegetariańskie

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Nootropic Power - Applied Nutrition
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Nootropic Power - Applied Nutrition
Twoja ocena
Kapsułki Cena Cena promocyjna Na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź