Mini pistolet do masażu Black - Climaqx

Ocena:
100 % of 100
100 % (1)
Producent: Climaqx

Mini pistolet do masażu jest idealnym narzędziem do masażu dla każdego domu. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i może pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni i powięzi, poprawiając krążenie krwi w masowanym obszarze, a tym samym przyspieszając ogólną regenerację. Jest mały i łatwy do przechowywania, co oznacza, że możesz go zabrać ze sobą dokąd tylko zechcesz.

Na stanie
609,00zł

Mini pistolet do masażu - kompaktowe narzędzie do poprawy regeneracji oraz zmniejszenia napięcia i sztywności mięśni

Mini pistolet do masażu to funkcjonalne narzędzie do masażu zarówno dla sportowców, jak i zwykłych użytkowników. Jego wszechstronność docenią również profesjonalni masażyści i fizykoterapeuci. Dzięki wysokiej wydajności, a zarazem cichej pracy i czterem charakterystycznym głowicom masującym, urządzenie to może pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni i powięzi. Jest to szczególnie przydatne po ciężkim treningu lub po długim dniu spędzonym w pozycji siedzącej przy biurku. Może pomóc w zwiększeniu krążenia krwi w masowanych mięśniach, poprawiając ogólne tempo regeneracji i powrotu do zdrowia po intensywnym wysiłku sportowym. Jest mały, łatwy do przechowywania i waży tylko 450 gram, co oznacza, że możesz go zabrać wszędzie tam, gdzie możesz go potrzebować - na trening, ważny mecz, czy wakacje.

                     

Podczas używania Mini pistoletu do masażu masz do wyboru cztery różne ustawienia prędkości, sięgającej do 3200 obr./min.  W zależności od wybranego poziomu prędkości, pistolet może pracować do czterech godzin. Jest łatwy w obsłudze, co oznacza, że możesz zafundować sobie satysfakcjonujący masaż, kiedy tylko zechcesz. Oprócz regeneracji, pistolet jest również przydatny do rozgrzania mięśni przed treningiem lub zawodami i może pomóc Ci zwiększyć wydajność. 

              

Zalety Mini pistoletu do masażu 

 • funkcjonalne narzędzie do masażu zarówno dla sportowców, jak i zwykłych użytkowników
 • cztery poziomy intensywności masażu, sięgającej do 3200 obrotów na minutę
 • bezprzewodowa bateria, która wystarcza nawet na 4 godziny pracy
 • waży tylko 450 g
 • dostarczany w praktycznym etui
 • zawiera cztery zdejmowane głowice masujące
 • idealny do masażu mięśni zesztywniałych po długim dniu pracy siedzącej
 • zmniejsza sztywność i napięcie mięśni 
 • poprawia krążenie krwi w masowanym obszarze

         

Dane techniczne
Maksymalna prędkość 3200 obr./min.
Bateria akumulator (3200 mAh)
Czas pracy baterii do 4 godzin (w zależności od wybranego poziomu intensywności masażu)
Funkcje 4 poziomy prędkości
Akcesoria 4 charakterystyczne głowice masujące, ładowarka, praktyczne etui
Poziom głośności 44-65 dB (w zależności od wybranego stopnia)
Waga 450 g

                                         

Jak używać pistoletu do masażu? 

Ładowanie:

 • Przed pierwszym użyciem produktu należy naładować baterię do pełna, co zajmuje około 6 godzin. Wystarczy podłączyć ładowarkę do standardowego gniazdka elektrycznego, a następnie włożyć wtyczkę do portu ładowania baterii, który znajduje się na spodzie rękojeści pistoletu do masażu, gdzie produkt posiada również włącznik i wyłącznik.
 • Po wykonaniu poprzednich instrukcji pasek LED na uchwycie zacznie migać na zielono, co oznacza, że bateria się ładuje. Gdy pasek LED przestanie migać i pozostanie zielony, oznacza to, że bateria jest w pełni naładowana.
 • Baterię można naładować w dowolnym momencie i przy dowolnym poziomie naładowania baterii (jeśli nie jest w pełni naładowana). 
 • Średni czas pracy baterii wynosi około 3-4 godzin, w zależności od wybranej prędkości programu masażu i stosowanego nacisku podczas użytkowania.
 • Po każdym ładowaniu należy odłączyć ładowarkę od gniazdka elektrycznego. 
 • W celu wyjęcia baterii należy nacisnąć plastikowy przycisk znajdujący się na wysokości rączki (bateria) i chłodzących otworów wentylacyjnych pistoletu, a następnie ostrożnie i z umiarkowaną siłą wyjąć uchwyt baterii. Podłącz uchwyt baterii do pistoletu do masażu poprzez proste wsunięcie uchwytu w takim samym ustawieniu w stosunku do pistoletu, jak po wyjęciu uchwytu.

       

Użytkowanie:

 • Wybierz głowicę masującą i delikatnie wsuń ją do środka. Upewnij się, że głowica masująca jest prawidłowo umieszczona.
 • Na spodzie uchwytu znajduje się przycisk "ON" i "OFF". Ustaw go w pozycji "ON".
 • Gdy urządzenie jest włączone, pasek LED na uchwycie zaświeci się na zielono i włączy się wyświetlacz LCD na urządzeniu.
 • Aby uruchomić pistolet do masażu, należy nacisnąć środkowy czerwony przycisk na wyświetlaczu LCD.
 • Użyj przycisków + i - na wyświetlaczu LCD, aby wybrać pożądaną intensywność (prędkość) działania urządzenia.
 • Użyj skali numerycznej do 1 do 99 w prawej części wyświetlacza, aby sprawdzić poziom naładowania baterii. Wartość 99 oznacza w pełni naładowaną baterię.
 • Używaj pistoletu do masażu tylko na suchych obszarach ciała w zakresie wymaganego nacisku i intensywności. Masuj pożądany obszar przez około 60 sekund, a następnie płynnie przejdź do następnej części ciała.
 • Aby zakończyć masaż, ponownie naciśnij środkowy czerwony przycisk na wyświetlaczu LCD.
 • W dolnej części uchwytu znajduje się przycisk "ON" i "OFF". Ustaw go w pozycji "OFF", aby wyłączyć urządzenie.
 • Następnie delikatnie wyjmij głowicę masującą.
 • Po użyciu pistoletu do masażu należy wytrzeć powierzchnię urządzenia i głowicę masującą lekko wilgotnym ręcznikiem, a następnie osuszyć miękką ściereczką.

                                 

Głowice masujące:

 • Głowica masująca Fork: zwykle stosowana do rozluźniania i masażu długich i wąskich mięśni, które znajdują się na przykład w okolicy kręgosłupa - mięśnie prostownika grzbietu. Umożliwia również ostrożny i powolny masaż okolic szyi, ścięgna Achillesa lub goleni.
 • Głowica masująca Bullet: pomaga w intensywniejszym i głębszym masażu mięśni. Głowica masująca nadaje się do masażu i aktywacji Punktów Spustowych.
 • Głowica masująca Flat: nadaje się do masażu całego ciała, szczególnie w obszarach z mięśniami płaskimi i wokół wrażliwych i kościstych miejsc. Jest odpowiednia do masażu mięśni pleców lub ramion.
 • Głowica masująca Adze: dzięki mniejszej powierzchni głowica masująca dociera do trudno dostępnych miejsc, takich jak odcinek kręgosłupa szyjnego, dłonie lub stopy. Nadaje się również do masażu mięśni pleców. Uwaga: Należy uważać na odcinek kręgosłupa szyjnego, stosować mniejszą prędkość, masować delikatnie i powoli.

                       

Gwarancja

Gwarancja obejmuje 2 lata od daty zakupu i wygasa w następujących przypadkach:

 • Uszkodzenia spowodowane wypadkiem, niewłaściwą obsługą, niewłaściwym użytkowaniem lub transportem.
 • Produkt został poddany nieautoryzowanej naprawie lub nieautoryzowanej obsłudze.
 • Produkt nie był używany zgodnie z zaleceniami.
 • Uszkodzenia przekraczają wartość produktu.
 • Uszkodzenie dostarczonego produktu wskutek niewłaściwego przechowywania, użytkowania lub pielęgnacji.                 

             

Uwagi

W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych, ostrych lub przewlekłych chorób, ciąży lub przebytego zabiegu endoprotezoplastyki stawów należy skonsultować się z lekarzem przez użyciem produktu. Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Nie należy używać pistoletu do masażu na stawach, głowie lub innych kościstych częściach ciała. Po użyciu mogą pojawić się siniaki. Gdy tylko poczujesz dyskomfort lub ból w masowanym miejscu, natychmiast zaprzestań używania produktu. Trzymaj włosy i inne część ciała z dala od ruchomej części urządzenia i chłodzących otworów wentylacyjnych znajdujących się z tyłu silnika, aby zapobiec ich wciągnięciu. Nie umieszczaj żadnych przedmiotów w chłodzących otworach wentylacyjnych znajdujących się z tyłu silnika. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku pod wodą, nawet w niebezpiecznych warunkach, gdzie istnieje ryzyko, że woda może dostać się do systemu wewnętrznego, na przykład przez otwory chłodzące silnika. Należy zawsze unikać możliwości przedostania się wody do wnętrza urządzenia. Produkt należy przechowywać i używać z dala od płynów i źródeł ciepła. Używaj wyłącznie ładowarki dołączonej do opakowania produktu. Sprawdź dokładnie urządzenie przed każdym użyciem. Nie należy w żaden sposób ingerować w działanie produktu. Nie uruchamiaj ani nie ładuj urządzenia bez nadzoru. Nie należy obsługiwać produktu w sposób niebezpieczny, który mógłby uszkodzić urządzenie lub zranić użytkownika. Nie należy wykręcać śrub ani podejmować prób demontażu produktu. Po dłuższym okresie pracy, należy wyłączyć urządzenie i pozostawić je w tym stanie przez pół godziny przed ponownym użyciem. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem, wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Więcej informacji
EAN 4260558436133
HS kod 90191010: -- Elektrické vibračné masážne prístroje
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Waga netto 0.78 kg
Waga brutto 0.78 kg
Długość 20.80 cm
Szerokość 20.80 cm
Wysokość 18.00 cm
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Pistolety do masażu
Inne kategorie Akcesoria
Sprzęt rehabilitacyjny

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Mini pistolet do masażu Black - Climaqx
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Mini pistolet do masażu Black - Climaqx
Twoja ocena
Warianty Cena Cena promocyjna Na stanie
pojedynczy wariant 859,00zł 609,00zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź