Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Matrix 2270g - Syntrax

Producent: Syntrax
Ocena:
89 %

Matrix to rewolucyjne białko, które ma skład identyczny do struktury białka znajdującego się w mleku matki. Jest lekkostrawne i ma doskonały efekt anaboliczny. Łączy w sobie szybkie i wolne proteiny w optymalnej proporcji 1:3 oraz zawiera peptydy glutaminy. Składa się w 74,19% z protein.

Na stanie
Cena promocyjna   135,00 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Matrix: rewolucyjne białko, które ma skład identyczny do struktury białka znajdującego się w mleku matki

Matrix to rewolucyjne białko, które zostało opracowane na podstawie wieloletnich badań. Jego struktura opiera się na strukturze białek mleka matki w kwestii bioaktywności białek oraz dostępności czasowej wchłaniania aminokwasów. MATRIX to nowość na współczesnym rynku produktów białkowych i jeden z najsilniejszych legalnych suplementów diety na przyrost masy mięśniowej.  

 

Matrix 2270g - Syntrax

 

Wszystkie składniki białka MATRIX zostały przetworzone tak, aby uniknąć skażenia termalnego i zachować ich właściwości bioaktywne, które posiadają jedynie całkowicie świeże białka. Niezrównane trawienie i silny efekt anaboliczny, który jest kilkukrotnie wyższy w porównaniu do klasycznych form białek serwatkowych. Białko Matrix ma maksymalny potencjał anaboliczny. Proporcja szybkich białek do tych wolniejszych wynosi optymalne 1:3, co jest identyczne do przypadku białka w mleku matki. Ta proporcja w połączeniu z peptydami glutaminy oferuje najsilniejszy potencjał anaboliczny w ludzkim organizmie.


Matrix i jego zalety

  • rewolucja w sferze kulturystyki - silny efekt anaboliczny, kilkukrotnie wyższy w porównaniu do klasycznych form (białka serwatkowego)
  • opatentowana mieszanka bioaktywna MATRIX
  • koncept bazowy MATRIX oparty na strukturze mleka matki, która składa się z optymalnej proporcji szybkich protein w stosunku do wolnych wynoszącej 3:1
  • wszystkie składniki MATRIX zostały przetworzone tak, aby nie ulec uszkodzeniom termicznym, dzięki czemu zachowują te same właściwości co całkowicie czyste białka!
  • daj nam 8 tygodni, a my zapewnimy ci znaczący wzrost masy mięśniowej

 

Skład

baza została stworzona z nieuszkodzonych (bioaktywnych) białek serwatkowych, nieuszkodzonej (bioaktywnej) kazeiny białkowej, nieuszkodzonej (bioaktywnej) albuminy jaj oraz bioaktywnych peptydów glutaminy w wolnej formie (8,4 g w 100 g!). Białko serwatkowe znajduje się na liście legalnych środków skoncentrowanych dzięki zachowaniu składników bioaktywnych (peptydów, laktoferryny, etc...), jednak nie zawiera śladowych ilości laktozy, jak to ma się w przypadku klasycznych koncentratów.

 

Dawkowanie

Zmieszać jedną dawkę (35 mg) Matrix z 3-4 dcl wody lub chudego mleka. Stosować 2-3 razy dziennie. Środek najlepiej spożywać rano na pusty żołądek, 20 minut po treningu oraz przed snem.  


Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze100 g
Wartość energetyczna387,1 kcal
Białka74,19 g
Węglowodany9,68 g
Cholesterol129,03 mg
Tłuszcze6,45 g
Potas870,97 mg
Sód483,87 mg

 

Profil aminokwasowy

Aminokwasy100 g
Izoleucyna5,8 g
Leucyna10,3 g
Lizyna8,7 g
Metionina2,2 g
Fenyloalanina3,6 g
Treonina6,4 g
Tryptofan1,9 g
Walina6 g
Arginina2,5 g
L-glutamina8,4 g
L-histydyna2,1 g

 

Ostrzeżenie

Produkt stworzony dla zdrowych osób dorosłych. Jeśli przyjmujesz leki, skonsultuj się z lekarzem. Nie należy stosować produktu podczas ciąży oraz paląc papierosy. Zaprzestań stosowania lub skonsultuj się z lekarzem, jeśli zauważysz niepożądane efekty. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Zaprojektowane z myślą o specjalnej suplementacji. Produkt nie jest wskazany dla dzieci! Trzymać poza zasięgiem małych dzieci. Nie zawiera substancji o charakterze dopingowym.  

 

Przechowywać w suchym miejscu poniżej 25 °C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim światłem słonecznym. Trzymać poza zasięgiem małych dzieci. Producent nie jest odpowiedzialny za szkody powstałe w wyniku nieodpowiedniego stosowania i przechowywania. Produkt przetwarzany w ośrodku, który przetwarza również mleko, soję, jajka, skorupiaki, orzechy i orzeszki ziemne.  

Recenzje klientów

Matrix 2270g - Syntrax

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Matrix 2270g - Syntrax

Smak

Zapytania od klientów

Matrix 2270g - Syntrax

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź