Mata do Jogi z Juty Performance - GAIAM

0%
0% (0)
Producent: GAIAM

Performance Jute Yoga Mat to mata o grubości 5 mm, odpowiednia do jogi, pilatesu, ćwiczeń rozciągających lub rehabilitacyjnych. Wykonana jest z naturalnej juty, która doskonale pochłania pot i wilgoć, dzięki czemu będziesz czuć się komfortowo podczas treningu. Jednocześnie posiada antypoślizgową i bardzo miękką powierzchnię, która pozytywnie wpływa na stawy i ogólną stabilność podczas ćwiczeń.

W magazynie
274,90zł
0,00zł

Performance Jute Yoga Mat - praktykuj jogę, pilates lub oddaj się rozciąganiu na macie z naturalnej juty, która doskonale wchłania pot i wilgoć

Performance Jute Yoga Mat to wyjątkowa mata do ćwiczeń o grubości 5 mm, która może być wykorzystywana do jogi, pilatesu, ćwiczeń rozciągających lub rehabilitacyjnych. Wykonana jest z naturalnej juty, znanej ze swojej zdolności do doskonałego wchłaniania potu i wilgoci. Ponadto mata posiada antypoślizgową i bardzo miękką powierzchnię, dzięki czemu będzie wygodna dla Twoich stawów.

Materiał

Naturalna juta i TPE (elastomer termoplastyczny). Nie zawiera lateksu.

Wymiary

173 x 61 x 0,5 cm.

Pielęgnacja & Utrzymanie

Maty do jogi wydzielają bardzo silny, ale nieszkodliwy zapach po pierwszym rozpakowaniu. Przed pierwszym użyciem należy rozwinąć matę i pozostawić ją na 2-3 dni do przewietrzenia. Matę należy czyścić wilgotną szmatką zimną wodą i delikatnym detergentem. Suszyć na płasko. Mata może wyblaknąć, stać się łamliwa i nie nadawać się do użytku, jeśli będzie wystawiona na działanie promieni słonecznych przez dłuższy okres czasu. Zalecamy przechowywanie maty w torbie na matę lub w suchym miejscu, gdy nie jest używana.

Więcej informacji
Główna kategoria Joga i pilates
Wyprodukowany w EU
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu akcesoria
Recenzje klientów Mata do Jogi z Juty Performance - GAIAM
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Mata do Jogi z Juty Performance - GAIAM
Twoja ocena
Variants Cena Cena promocyjna W magazynie
single_variant 355,90zł 274,90zł
do 5 szt. na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź