Recenzje - Masło orzechowe - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Masło orzechowe z 100% orzeszków ziemnych zachwyci Cię swoim pysznym, orzechowym smakiem i kremową konsystencją. W składnikach nie znajdziesz dodanego cukru, soli, oleju palmowego ani innych niepotrzebnych dodatków. Wręcz przeciwnie, jest to doskonałe źródło białka, nienasyconych tłuszczów i błonnika. Dodaj je do swojej ulubionej owsianki, deseru lub przyrządź typowe amerykańskie PB&J.

19,90 zł(19,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Masło orzechowe - GymBeam

4.8
Średnia z 4915 recenzji
(4311 recenzji)
(340 recenzji)
(121 recenzji)
(56 recenzji)
(70 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Opinie o 100% maśle orzechowym są w przeważającej części bardzo pozytywne, a większość klientów chwali wyrazisty smak orzeszków ziemnych, czysty skład bez dodatku cukru oraz satysfakcjonującą, kremową konsystencję. Wiele osób wspomina o naturalnym rozdzielaniu się oleju i że po wymieszaniu wszystko staje się idealne. Część klientów zauważa, że wersje gładka lub z kawałkami lepiej odpowiadają różnym preferencjom. Mniejsza grupa podkreśla, że nowsze opakowanie jest trudniejsze w użyciu oraz że od czasu do czasu zdarzają się partie, które mogą smakować lub wyglądać nieco inaczej.

  • Wyrazisty smak orzeszków ziemnych
    |
  • Bez dodatku cukru
    |
  • Kremowa, gładka konsystencja
    |
  • Naturalne rozdzielanie się oleju
    |
  • Łatwe w użyciu po wymieszaniu
    |
  • Wersja chrupiąca z kawałkami

Wygenerowano przez AI z 4915 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Catalin R.

Zweryfikowany zakup
chociaż w rzeczywistości jest bardziej płynny, jak mówią moi poprzednicy, ma smak 100% orzeszków ziemnych i nie zawiera cukru (można go spróbować). W handlu tradycyjnym znajdziesz maksymalnie 85%
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Tereza

Zweryfikowany zakup
Zamawiałam to masło regularnie. Teraz przyszło nowe opakowanie i nie mogę przestać się dziwić. Zostały mi jeszcze z poprzedniego opakowania i widziałam niesamowitą różnicę. Kolor 1 - ciemny,
Według smaku

Polskie recenzje (159)
Zweryfikowane zakupy (4248)
Pozytywnie (4721)
Negatywnie (139)
Recenzje w innych krajach (4756)
  • Marius

    Zweryfikowany zakup

    8.05.2019

    Smak: chrupiące
    Naturalny smak orzechowy. Nie zawiera dodatku cukru, oleju ani niczego innego i naprawdę daje takie uczucie. Lepszy od innych dostępnych na rynku, zwłaszcza, że w składnikach znajdziesz tylko „100% orzeszków ziemnych”. Zdrowe, smaczne, tanie.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kincső

    Niezweryfikowany zakup

    8.05.2019

    Zwykle dodaję go do płatków owsianych, najczęściej jem rano, jest bardzo sycący i dodaje mi energii. Kiedy mam ochotę na jedzenie, zjadam je samo, bo bardzo podoba mi się ten smak. Ostrożność! Można się do tego łatwo przyzwyczaić.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marcsi

    Niezweryfikowany zakup

    30.04.2019

    Próbowałam też masła orzechowego od kilku producentów, ale ten GymBemes jest bosko pyszny. Wersja gładka jest moją ulubioną, wypróbuj sam!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Md

    Niezweryfikowany zakup

    28.04.2019

    Smak: gładkie
    Najsmaczniejsze masło orzechowe jakie próbowałam, dobra cena i skład
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Márk

    Zweryfikowany zakup

    12.04.2019

    .
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Matej

    Niezweryfikowany zakup

    9.04.2019

    Smak: chrupiące, gładkie
    Najlepsze do twarogu
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Iva

    Niezweryfikowany zakup

    4.04.2019

    Smak: chrupiące
    Regularnie kupuję masło orzechowe, to od GymBeam ma świetny smak, a orzeszki ziemne nie są po prostu deklarowane, one faktycznie są w maśle. Co prawda masło w ostatniej dostawie było trochę za bardzo „smażone” i smakowało trochę inaczej niż do tego byłem przyzwyczajony. Mam nadzieję, że tak było w ostatniej serii i że następnym razem dostanę masło, do którego jestem przyzwyczajony.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • David

    Zweryfikowany zakup

    1.04.2019

    Smak: gładkie
    używamy go do koktajli i do pieczenia, świetnie. nie do końca nadaje się do patrzenia i dlatego mi się podoba (kobieta nie patrzy, haha)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Niki

    Niezweryfikowany zakup

    30.03.2019

    Kupuję regularnie (1 kg za 149 CZK, z kawałkami) jest rewelacyjny! Mam też masło orzechowe z białkiem o smaku solonego karmelu i muszę powiedzieć, że jest nawet lepsze, ale cena 289 CZK za 1 kg to przesada! (Kupiłem go w promocji za 149 CZK). To masło orzechowe jest o wiele lepsze niż np. orzechowe. masło od Myprotein (osobiście testowane kilka razy).
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Levi

    Niezweryfikowany zakup

    28.03.2019

    Zamówiłem kierując się opiniami. Bardzo dobrze się rozprowadza, w przeciwieństwie do innych maseł orzechowych, które zamówiłam. Nie zawiera żadnych niezdrowych dodatków, a smakuje bardzo dobrze :) Polecam!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również