Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Magnezja w Kostce - GymBeam

Producent: GymBeam

Magnezja w Kostce to praktyczna kostka magnezji, znana również jako kreda sportowa lub kreda siłowniana. Jej głównym celem jest poprawa chwytu i zapewnienie bezpiecznego treningu. Charakteryzuje ją zdolność doskonałego wchłaniania potu i wilgoci, co umożliwia tarcie pomiędzy palcami. Właśnie w ten sposób zapewnia siłę chwytu podczas trwania całego ćwiczenia. Posłuży ci nie tylko a siłowni i na treningu CrossFitu, ale i również podczas boulderingu i aktywności wspinaczkowych.

 
Cena promocyjna   8,90 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa od 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Magnezja w Kostce - wzmocnij swój chwyt i zwiększ bezpieczeństwo podczas treningu, CrossFitu lub boulderingu z pomocą magnezji w praktycznej kostce

Magnezja w Kostce to praktyczna kostka magnezji, którą możesz znać również jako kredę sportową i kredę siłownianą. Jej przeznaczeniem jest poprawa i wzmocnienie chwytu, dzięki czemu będziesz w stanie cieszyć się poprawnym, ale i jednocześnie bezpiecznym treningiem. Jej główną cechą jest zdolność doskonałego wchłaniania wilgoci i odprowadzania potu, co powoduje tarcie pomiędzy palcami. Oprócz bycia twoim wiernym kompanem podczas treningu podnoszenia dużych ciężarów pomoże ci również lepiej sobie radzić z CrossFitem, boulderingiem, wspinaniem się po ściance lub po górach. Możesz kupić kostkę pojedynczo lub w opakowaniu zawierającym 8 kawałków Magnezji w Kostce.

Chalk Block Magnesium - GymBeam

Składniki

100 % węglanu magnezu.

Wymiary

SzerokośćWysokośćDługość
10 cm6 cm10 cm
Recenzje klientów

Magnezja w Kostce - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Magnezja w Kostce - GymBeam
Etykiety produktów
Nowa
Dystrybutor
28
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
8586022211126
Waga brutto
0.06 kg
Długość
9.00 cm
Szerokość
4.50 cm
Wysokość
9.00 cm
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Magnezja w Kostce - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź