Recenzje - Magnez Shot - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content
Rozpocznij realizację swoich celów! Wiosenna wyprzedaż w pełnym rozkwicie! Rabaty do 80%!

Magnez Shot to praktyczny shot z wysoką zawartością magnezu i witaminy B6. Obydwie te substancje przyczyniają się do redukcji zmęczenia oraz prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego.

Szczegóły
Testy laboratoryjne
Recenzje

Magnez Shot - GymBeam

4.8
Średnia z 221 recenzji
(183 recenzje)
(22 recenzje)
(8 recenzji)
(1 recenzja)
(1 recenzja)

Doświadczenia klientów:

Klienci w przeważającej mierze opisują ten zastrzyk z magnezem jako skuteczny do szybkiej ulgi w skurczach mięśni i zmęczeniu; często zauważają wyraźne efekty w ciągu kilku minut do około godziny. Jest powszechnie chwalony jako praktyczny do noszenia i łatwy w użyciu „w biegu”, bez konieczności mieszania. Smak jest często określany jako przyjemny zarówno w wersji cytrynowej, jak i pomarańczowej; zazwyczaj bez sztucznych aromatów. Główną powtarzającą się wadą jest to, że butelki mogą być trudne do otwarcia.

  • szybka ulga w skurczach
    |
  • praktyczny w podróży
    |
  • przyjemny smak cytryny i pomarańczy
    |
  • nie wymaga mieszania
    |
  • szybkie wchłanianie
    |
  • skuteczny na zmęczenie

Wygenerowano przez AI z 221 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

B

Niezweryfikowany zakup
Otwarcie fiolki wymaga krwi i potu trzech kolegów, jednej kontuzji, machnięcia magiczną różdżką i 2 dni roboczych. Poza tym dobry magnez.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Malicky24

Zweryfikowany zakup
Chutnâ veľmi dobre.... Jediné, čo by sa dalo vytknúť, je to, že sa to len veľmi ťažko otvára. Viackrát je potrebné odrezat vrchnú časť.... čo je veľmi nepraktické....
Polskie recenzje (9)
Zweryfikowane zakupy (201)
Pozytywnie (213)
Negatywnie (2)
Recenzje w innych krajach (209)
  • Ladislav

    Zweryfikowany zakup

    30 listopada 2020

    Smak: cytrynowy, pomarańczowy
    zastrzyk magnezu
    Ten zastrzyk magnezu stanowi doskonałą pierwszą pomoc w przypadku ciężkiego zmęczenia pracą lub treningiem. Bardzo szybko się wchłania i jest całkiem smaczny. Sprzedawany jest w dwóch smakach: cytrynowym i pomarańczowym. Bardziej podoba mi się smak pomarańczowy, ale cytrynowy też jest bardzo smaczny. Trzeba uważać przy robieniu tego shota, bo czasami ma on tendencję do przesady, gdy jest brany po posiłku. Mimo to wchłanianie jest niskie, jeśli połączysz go z jedzeniem. Idealnie jest zażyć go na pusty żołądek bezpośrednio po wysiłku fizycznym i pozostawić na chwilę do wchłonięcia. Efekt można odczuć już po godzinie, przyjemnie uspokaja, odpręża i regeneruje organizm, szczególnie w warunkach, gdy pojawiają się skurcze. Na wszelki wypadek zabieram go ze sobą na trening, ale nie muszę go używać cały czas. Jako środek zapobiegawczy wolę brać tabletki zawierające magnez.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Martina

    Zweryfikowany zakup

    28 października 2020

    Smak: pomarańczowy
    magnez
    Jestem bardzo zadowolony z produktu, smak pomarańczowy smakuje prawie jak stan świeżo wyciśnięty, bez sztuczności. Lubię słodycze, więc nie przeszkadza mi, że shot jest słodszy. Dla mnie shot jest lepszy niż tabletka, jakoś już przyzwyczaiłam się do połykania całości na raz :) Spróbuję też cytryny. Kupiłam też całe opakowanie dla mamy, sama się chwaliła, podobno jest dużo spokojniejsza. Dla mnie - polecam
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Veronika

    Zweryfikowany zakup

    25 września 2020

    Smak: cytrynowy, pomarańczowy
    Dobry produkt - polecam
    Zamówiłam oba smaki na próbę, bo magnez uzupełniam tabletkami, a jeszcze nie brałam go w postaci płynnej. Shot jest w porządku, zarówno cytryna, jak i pomarańcza są dość słodkie, gdybym miała zamawiać ponownie, wolałabym pomarańczę smak. Polecam przynajmniej spróbować produktu, ze względu na słodycz produktu wolę pozostać przy formie tabletek, ale to osobiste preferencje :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kika

    Zweryfikowany zakup

    29 sierpnia 2020

    strzał
    Próbowałem obu smaków, bardzo przyjemne, bez chemicznego posmaku. Na początku próbowałem tylko dla smaku, później oczywiście po każdym treningu na regenerację mięśni i mogę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolony, jest praktyczny, smaczny i działa nie tylko na mięśnie, ale także na układ nerwowy, ja czułem się spokojniejszy
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jan

    Zweryfikowany zakup

    17 sierpnia 2020

    Smak: cytrynowy, pomarańczowy
    Bardzo dobry
    Bardzo dobry smakowo i funkcjonalnie.Większość „magneshotów” jest dla mnie dość kwaśna. Są fajne i działają szybko. Testowane w terenie podczas jazdy pod górę.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Pytania
    Warianty produktu
    Blog
    Więcej informacji

    Inni wybierają również