Recenzje - Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe wyprodukowane z mleka krów karmionych trawą wzbogacone o wybrane witaminy, minerały i enzymy trawienne. Zawiera funkcjonalne połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. W zależności od smaku, może pochwalić się nawet 76% zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz prawidłowego stanu kości.

141,90 zł(141,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już poniedziałek 29.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam

4.7
Średnia z 6434 recenzje
(5357 recenzji)
(592 recenzje)
(173 recenzje)
(87 recenzji)
(193 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Wiele opinii chwali Just Whey za świetny, niezbyt słodki smak (zwłaszcza milkshake czekoladowy, wanilię i słony karmel), doskonałą rozpuszczalność bez grudek oraz gładką, kremową konsystencję w wodzie lub mleku. Wielu użytkowników zgłasza dobrą trawienność, uczucie lekkości z mniejszym wzdęciem oraz widoczne efekty po tygodniach. Mniejsza część wskazuje sporadyczne zmiany smaku lub problemy z rozpuszczalnością, a także ma obawy dotyczące przejrzystości dotyczącej substancji słodzących (stevia plus sukraloza) i preferencji co do składu.

  • Doskonała rozpuszczalność
    |
  • Świetny niezbyt słodki smak
    |
  • Gładka, kremowa konsystencja
    |
  • Dobra trawienność
    |
  • Widoczne efekty treningu
    |
  • Wiele wariantów smakowych

Wygenerowano przez AI z 6434 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

MJ

Zweryfikowany zakup
Białko Just Whey ma absolutnie pyszny smak, dobrze się tłucze i nie grudkuje, a rezultaty są widoczne nawet po około miesiącu stosowania. Absolutna satysfakcja.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Iulian

Zweryfikowany zakup
Próbowałem smaków czekoladowych (tani smak kakaowy), solonego karmelu (prawie bez smaku) i tam, gdzie miałem największe oczekiwania w stosunku do białej czekolady z kokosem. Obrzydliwe, nie mogę nawet
Według smaku

Polskie recenzje (294)
Zweryfikowane zakupy (5581)
Pozytywnie (6021)
Negatywnie (309)
Recenzje w innych krajach (6140)
  • Всеволод

    Zweryfikowany zakup

    9.07.2019

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny, bez smaku, lody waniliowe, kokos biała czekolada
    Doskonały produkt pod względem stosunku ceny do jakości, niedawno zacząłem go zażywać, smak jest bogaty, dobre efekty!! Polecam każdemu
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Стилиян Радев

    Niezweryfikowany zakup

    9.07.2019

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny
    Witam, wziąłem białko o którym piszę komentarz, metalowy shaker, gumki recepturki i dwa słodziki. Jednym słowem nie jestem usatysfakcjonowany. Białko rozpuszcza się idealnie, ale smaku prawie nie czuję (ja wzięłam czekoladę). Shaker bardzo mi się podoba, ale nie jest to najlepsza produkcja, bo jak jest dokręcony, to obraca się końcówka, która się obraca. Gumki są świetne. Słodziki - wzięłam dwie - białą czekoladę i zwykłą. biały ma bardzo słaby smak i nawet czuję się trochę zniesmaczony.Czarny jest trochę lepszy, ale z czekoladą w ogóle nic. Ogólnie za te pieniądze jakie zapłaciłem (78) jest to do zaakceptowania, ale najprawdopodobniej tak zrobię nie zamawiaj u nich po raz drugi.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Milan

    Zweryfikowany zakup

    8.07.2019

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny, kokos biała czekolada
    najpopularniejsze białko, smak bombowy, lekkostrawne...nie tak obciążające dla żołądka jak inne. zdecydowanie polecam to białko.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • ANA

    Zweryfikowany zakup

    8.07.2019

    Białka kupiłam w promocyjnej cenie, polecam czekoladowy koktajl mleczny
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Elena

    Zweryfikowany zakup

    8.07.2019

    Najsmaczniejszy słoiczek proteinowy:)), czekoladowy koktajl mleczny to mój ulubiony smak
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Марина

    Zweryfikowany zakup

    7.07.2019

    Dobre białko, dobra cena, europejski producent
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Дима

    Zweryfikowany zakup

    7.07.2019

    Doskonałe białko w kategorii cena-jakość, szczerze mówiąc nawet lepsze od Skyteka i Optimum
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Петър

    Zweryfikowany zakup

    5.07.2019

    Jestem bardzo zadowolona, zmieniam już 4 opakowanie. Super jakość i widoczny wpływ na masę mięśniową! Gorąco polecam!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dalibor

    Zweryfikowany zakup

    5.07.2019

    Smak: bez smaku, kokos biała czekolada, lody waniliowe, czekoladowy koktajl mleczny
    obecnie moje ulubione białko, świetny skład, przystępna cena, wszystkie smaki już piłem, wanilia jest najlepsza, jaką kiedykolwiek piłem...
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Сергей Д.

    Zweryfikowany zakup

    4.07.2019

    Smak: lody waniliowe, kokos biała czekolada
    Często robię zakupy na tej stronie i jestem bardzo zadowolony z jakości tego białka - różnica jest wyczuwalna! Wysoce zalecane!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również