Recenzje - Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe wyprodukowane z mleka krów karmionych trawą wzbogacone o wybrane witaminy, minerały i enzymy trawienne. Zawiera funkcjonalne połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. W zależności od smaku, może pochwalić się nawet 76% zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz prawidłowego stanu kości.

141,90 zł(141,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam

4.7
Średnia z 6401 recenzji
(5330 recenzji)
(588 recenzji)
(172 recenzje)
(87 recenzji)
(192 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Wiele opinii chwali Just Whey za świetny, niezbyt słodki smak (zwłaszcza milkshake czekoladowy, wanilię i słony karmel), doskonałą rozpuszczalność bez grudek oraz gładką, kremową konsystencję w wodzie lub mleku. Wielu użytkowników zgłasza dobrą trawienność, uczucie lekkości z mniejszym wzdęciem oraz widoczne efekty po tygodniach. Mniejsza część wskazuje sporadyczne zmiany smaku lub problemy z rozpuszczalnością, a także ma obawy dotyczące przejrzystości dotyczącej substancji słodzących (stevia plus sukraloza) i preferencji co do składu.

  • Doskonała rozpuszczalność
    |
  • Świetny niezbyt słodki smak
    |
  • Gładka, kremowa konsystencja
    |
  • Dobra trawienność
    |
  • Widoczne efekty treningu
    |
  • Wiele wariantów smakowych

Wygenerowano przez AI z 6401 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

MJ

Zweryfikowany zakup
Białko Just Whey ma absolutnie pyszny smak, dobrze się tłucze i nie grudkuje, a rezultaty są widoczne nawet po około miesiącu stosowania. Absolutna satysfakcja.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Iulian

Zweryfikowany zakup
Próbowałem smaków czekoladowych (tani smak kakaowy), solonego karmelu (prawie bez smaku) i tam, gdzie miałem największe oczekiwania w stosunku do białej czekolady z kokosem. Obrzydliwe, nie mogę nawet
Według smaku

Polskie recenzje (293)
Zweryfikowane zakupy (5580)
Pozytywnie (6020)
Negatywnie (309)
Recenzje w innych krajach (6108)
  • A

    Zweryfikowany zakup

    28.01.2025

    Smak: kokos biała czekolada
    w mleku smakuje fantastycznie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Monica

    Niezweryfikowany zakup

    27.01.2025

    Smak: lody waniliowe
    Bardzo, bardzo dobre, smak jest cudowny, a jeśli przygotujesz napój z mlekiem, będzie jeszcze lepiej! Pierwszy raz spożywam takie białko i mam duże emocje co do smaku (to główny problem z tego co wyczytałem robiąc rozeznanie rynku :).
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Денис

    Zweryfikowany zakup

    27.01.2025

    Smak: banan, czekoladowy koktajl mleczny
    Brav o smaku czekolady i banana, ogólnie doskonałe białko, nie męczy się i dobrze rozpuszcza, szybka i wysokiej jakości dostawa
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Олексій

    Zweryfikowany zakup

    25.01.2025

    Smak: jogurt jagodowy
    Chciwe białko o bardzo chemicznym smaku. Po pierwszym razie musiałam go wyrzucić, grosze wyrzucone w błoto
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marius

    Zweryfikowany zakup

    25.01.2025

    Smak: banan, czekoladowy koktajl mleczny, kokos biała czekolada
    To pierwsza odżywka białkowa jaką kiedykolwiek próbowałam i jestem całkiem zadowolona. Stosuję go zazwyczaj wtedy, gdy nie mogę dostarczyć wystarczającej ilości białka z diety. Smaki są bardzo dobre, mój ulubiony to ten z białą czekoladą i kokosem, ponieważ bardzo dobrze oddaje kokosowy smak i nie wywołuje mdłości, niezależnie od tego, jak go użyję. Próbowałem także smaku „czekoladowego koktajlu mlecznego”, ale wydaje mi się to trochę dziwne, gdy jest zrobiony na wodzie. Jednak ten smak świetnie komponuje się z płatkami owsianymi i ciastami.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dany24

    Zweryfikowany zakup

    24.01.2025

    Smak: kokos biała czekolada
    Terrible taste, very artificial, highly do not recommend buying.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Артем

    Zweryfikowany zakup

    23.01.2025

    Opinia dla tych, którzy będą zamawiać ten prot po raz pierwszy. Przed tym protem piłem tylko ON Whey Gold i Biotech iso Whey Zero, bomba naprawdę przypomina milkshake, jednocześnie w smaku jest bardzo lekka i nie klei się w ogóle nudne w porównaniu do tego co piłem wcześniej, jednak nie było z tym problemów, wchłania się Z łatwością mogę dokończyć drugą puszkę 2 kg, dostawa jest dobra, jakość jest super, szczególnie w stosunku do ceny.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Zdeněk

    Zweryfikowany zakup

    23.01.2025

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny, lody waniliowe
    Pod względem funkcjonalności, pewności jakości produktu i smaku najlepsze białko na rynku. Najbardziej lubię czekoladowy koktajl mleczny, wanilia była dla mnie trochę za słodka i wymagała większego rozcieńczenia. Niestety przez ostatnie kilka miesięcy cena została zupełnie nieadekwatnie podwyższona, gdy nie jest już tego warta w porównaniu do konkurencyjnych produktów, więc zaczynam brać białka gdzie indziej :-(
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kristina

    Niezweryfikowany zakup

    22.01.2025

    Smak: banan, lody waniliowe, słony karmel
    Smak lodów waniliowych jest absolutnie na topie ????. Delektowanie się takim białkiem to prawie grzech.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jozef

    Niezweryfikowany zakup

    21.01.2025

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny, kokos biała czekolada
    Białko katastrofy! Najgorsze jakie kiedykolwiek piłem! A twoje krople flobbera też nie pasują do przeboju! ???? Polecam każdemu białka od CFM, od razu poznacie różnicę w stosunku do tego odpadu!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również