Reflex Nutrition Glukozamina

Glukozamina od producenta Reflex Nutrition to kategoria produktów zawierających glukozaminę, która pełni funkcję podstawowego budulca chrząstki i innych części układu mięśniowo-szkieletowego. Najczęściej kojarzona jest ze wspomaganiem siły i elastyczności stawu kolanowego, a także chrząstki.

Jednak wraz z wiekiem ilość glukozaminy obecnej w organizmie maleje, co może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie chrząstki. Suplementy diety z glukozaminą mogą pomóc utrzymać optymalny poziom tej ważnej substancji w organizmie, a tym samym pomóc chronić chrząstkę przed przedwczesnym zużyciem. Tego typu suplementy stosowane są również dla lepszej mobilności i ochrony przed uszkodzeniem stawów przy nadmiernym obciążeniu. Dzięki temu idealnie nadają się dla biegaczy, osób podnoszących ciężary, piłkarzy i innych sportowców, a także osób o wymagającej fizycznie pracy, pracy wykonywanej w jednostronnej lub wymuszonej pozycji ciała i osób starszych.

 Pokaż więcej

W suplementach glukozamina występuje najczęściej w postaci siarczanu glukozaminy, który zazwyczaj ma lepszą przyswajalność niż np. chlorowodorek glukozaminy. Stosuje się go w tabletkach lub w formie rozpuszczalnego napoju w proszku. Glukozamina jest często łączona z chondroityną i MSM, które również stanowią integralną część stawów, ścięgien i więzadeł i mają korzystny wpływ na cały układ mięśniowo-szkieletowy. Wszystkie te substancje możesz przyjmować oddzielnie lub w kombinacji w naszym kompleksowym suplemencie diety na stawy.

 

Dowiedz się więcej o glukozaminie w artykule Glukozamina i wszystko, co musisz o niej wiedzieć.

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (2)
 2. OstroVit (2)
 3. NOW Foods (1)
 4. Reflex Nutrition (1)
Kolor
 1. violet (1)
Kapsułki
 1. 90 kaps (1)
Forma
 1. kapsułka (1)
Mieszanka
 1. mieszanka (1)
Kategoria prawna produktu
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (1)
Bez glutenu (1)
Bez laktozy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez sztucznego słodzika (1)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Glukozamina i Chondroityna - Reflex Nutrition
  Glukozamina i Chondroityna - Reflex Nutrition
  100%
  100 % (5)
  62,90zł

Pozycja 1