Gh Max 180 tab - Universal Nutrition

Ocena:
70 % of 100
70% (4)

Gh MAX jest silnym anabolikiem, który zwiększa wytwarzanie hormonu wzrostu, powiększa objętość masy mięśniowej, zmniejsza proporcję tkanki tłuszczowej w organizmie i jednocześnie chroni mięśnie przed rozpadem z powodu ciężkiej aktywności fizycznej. Naturalne zwiększanie poziomu produkcji hormonów przez sam organizm jest najskuteczniejszym sposobem na poprawę aktywności, siły i zdrowia. Dużą zaletą jest też to, iż dostarcza on sprawdzonego i certyfikowanego połączenia argininy i ornityny w stosunku 2:1


W magazynie
145,90zł
0,00zł

GH Max pobudza produkcję hormonu wzrostu, zwiększa objętość masy mięśniowej oraz chroni mięśnie przed rozpadem

Gh Max jest silnym anabolikiem, który pobudza wytwarzanie hormonu wzrostu, powiększa objętość masy mięśniowej, a jednocześnie działa antykatabolicznie, a tym samym chroni przed utratą mięśni z powodu ciężkiego wysiłku fizycznego. 

   

Gh Max 180 tab - Universal Nutrition

     

Poziom ludzkiego hormonu wzrostu zmniejsza się u mężczyzn po 30 roku życia, ale może być zwiększony w sposób naturalny poprzez trening albo wytężoną aktywność fizyczną, odpowiednią żywność albo suplementy. Naturalne zwiększanie produkcji hormonu wzrostu przez sam organizm jest najskuteczniejszym sposobem na poprawienie aktywności, siły oraz zdrowia bez efektów ubocznych, które są powodowane przez anaboliczne hormony wzrostu na bazie syntetycznej lub wyciągów. 

    

Hormon wzrostu i ludzki hormon wzrostu (HGH) - stosowanie tych hormonów jest zazwyczaj bardzo cenione w kręgach dzisiejszych zawodowych kulturystów. Jeden z najbardziej anabolicznych hormonów, GH, lub somatotropina, jest hormonem peptydowym (grupa 191 wzajemnie powiązanych aminokwasów, wytwarzanych przez przednią część (płat) przysadki mózgowej w ciągu całego dnia i w powtarzających się cyklach). Wśród jej anabolicznych/antykatabolicznych skutków znajdują się zwiększona retencja azotu, polepszona synteza białka oraz zmniejszenie katabolizmu białka. GH może nawet wspierać spalanie tłuszczu przy pomocy lipolizy ponieważ powoduje ona wytwarzanie energii poprzez wykorzystanie tłuszczów. 

 

Gh MAX i jego zalety

  • zwiększa stosunek masy mięśniowej
  • zmniejsza stosunek tkanki tłuszczowej
  • wspomaga otrzymywanie hormonu wzrostu za pomocą wyselekcjonowanego połączenia substancji, witamin, steroli roślinnych, boru i innych substancji odżywczych
  • dostarcza farmakologicznie potwierdzonego połączenia argininy i orrnityny w stosunku 2:1

 

Skład

Fosforan wapnia, serwatka (mleko), kwas stearynowy, stearynian magnezu, soja (z fitosterolu), glazura farmaceutyczna.

 

Dawkowanie

Zażywaj 6 kapsułek dziennie na pusty żołądek, 4 kapsułki od razu po treningu oraz 2 przed snem. W dniach beztreningowych, 2 kapsułki rano, 2 w południe, 2 bezpośrednio przed snem. 

 

Tabela informacji żywieniowych

Informacje żywieniowe1 dawka (6 kapsułek)
Witamina B6 (pirydoksyna HCI) 20 mg
Alfa-ketoglutaran L-argininy 5 g
L-ornityna HCI 2,5 g
Sterole roślinne (beta-sitosterol) 100 mg
Karnityna (fumaran L-karnityny) 100 mg
Gamma-oryzanol (z otrębów ryżowych) 50 mg

 

Ostrzeżenie

Produkt żywnościowy specjalnego przeznaczenia odpowiedni dla sportowców. Nie jest odpowiedni dla dzieci, ciężarnych oraz karmiących piersią kobiet.

Ostrzeżenie o alergenach: Produkowany w zakładach, który przetwarza również mleko, soję, jaja, orzechy ziemne, orzechy, ryby, skorupiaki oraz pszenicę.

Więcej informacji
Główna kategoria Zamienniki Sterydów
Wyprodukowany w Stany Zjednoczone
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Kategoria prawna produktu suplement diety
Ilość sztuk w opakowaniu 12
Forma tabletka
Mieszanka mieszanka
Wegański nie
Wegetariański tak
Bez laktozy nie
Bezglutenowy tak
BIO nie
Bez GMO nie
Bez sztucznego słodzika tak
Bez opakowania z tworzywa sztucznego nie
Recenzje klientów Gh Max 180 tab - Universal Nutrition
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Gh Max 180 tab - Universal Nutrition
Twoja ocena
Tabs Cena Cena promocyjna W magazynie
180 tab 175,99zł 145,90zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź