Flameless Ration Heater - Adventure Menu

0%
0% (0)
Producent: Adventure Menu

Flameless Ration Heater to wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu możesz cieszyć się gorącym posiłkiem nawet wysoko w górach. Do jego przygotowania nie będziesz potrzebował nawet ognia czy kuchenki. Wszystko czego potrzebujesz to ten jednorazowy bezpłomieniowy podgrzewacz, torba zamykana na suwak i jedzenie, które chcesz podgrzać. Bezpłomieniowy podgrzewacz racji żywnościowych jest niezbędnym wyposażeniem każdego dobrego wędrowca lub biwakowicza, który chce cieszyć się gorącym jedzeniem z Adventure Menu, a tym samym dostarczać organizmowi wysokiej jakości składników odżywczych.

Na stanie
9,90zł

Flameless Ration Heater - praktyczne narzędzie na dłuższe wyprawy, które podgrzeje jedzenie nawet w największe mrozy

Flameless Ration Heater to niezbędne wyposażenie każdego dobrego turysty. Dzięki niemu można przygotować ciepły posiłek w mgnieniu oka i bez użycia ognia czy kuchenki. Ta specjalna 60 g saszetka może ugotować w torbie z suwakiem do dwóch sterylnych dań z wyboru Adventure Menu w zaledwie 12 minut. Suszona mieszanka zajmuje około 20 minut, ze względu na niezbędne nawodnienie. I nie martw się, nie stracisz swojej gorącej porcji nawet w największym mrozie. Ten jednorazowy, bezpłomieniowy podgrzewacz racji żywnościowych działa zawsze i wszędzie. W przypadku, gdy chcesz przygotować gorący posiłek w zimne dni, zalecamy umieszczenie torby na suwak na plecaku lub ubraniu, aby ciepło nie rozproszyło się do ziemi.

             

Bezpłomieniowy ogrzewacz racji żywnościowej opiera się na reakcji egzotermicznej która jest spowodowana przez tlenek wapnia i wodę. Wszystko odbywa się w zamkniętej na zamek błyskawiczny torbie, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Jeśli jesteś fanem wielodniowych wędrówek lub po prostu chcesz biwakować i cieszyć się gorącym posiłkiem z Adventure Menu, bezpłomieniowy podgrzewacz racji żywnościowej zdecydowanie powinien być częścią twojego wyposażenia. 

                     

Flameless Ration Heater & jego zalety

 • jednorazowe narzędzie do podgrzania posiłku
 • waży tylko 60 g
 • może jednocześnie podgrzać 2 posiłki marki Adventure Menu
 • wykorzystuje reakcję egzotermiczną do podgrzania żywności
 • podgrzanie żywności zajmuje 12-20 minut w zależności od rodzaju potrawy
 • nie wymaga ognia ani kuchenki
 • pozwala cieszyć się ciepłym posiłkiem nawet w zimne dni

                 

Zalecane użycie

60 g bezpłomieniowy podgrzewacz jest odpowiedni dla 2 x 400g porcji głównego posiłku. Może być używany tylko ze specjalną torbą z zamkiem błyskawicznym, która służy jako piekarnik, w którym odbywa się całe podgrzewanie.     

       

Jak działa bezpłomieniowy podgrzewacz racji żywnościowych? 

 1. Przygotuj bezpłomieniową grzałkę racji żywnościowej, torbę z zamkiem błyskawicznym i posiłek Adventure Menu. 
 2. Wyjmij bezpłomieniową grzałkę racji żywnościowej z saszetki i umieść ją na dnie torby z zamkiem błyskawicznym. Nie wyrzucaj jeszcze saszetki, nadal będzie ci potrzebna. 
 3. W przypadku przygotowywania sterylnego dania, umieść je bezpośrednio w torbie z zamkiem błyskawicznym. Sucha mieszanka wymaga, aby najpierw wlać do niej wskazaną ilość wody, zamknąć ją i dopiero wtedy umieścić w torbie z zamkiem błyskawicznym. 
 4. Użyj saszetki z bezpłomieniowego podgrzewacza racji żywnościowej jako miarki. Wlej wodę do wskazanej linii, a następnie wlej odmierzoną ilość do torby z zamkiem błyskawicznym. Zamknij ją dokładnie, aby mogła zajść reakcja egzotermiczna.
 5. W przypadku podgrzewania wysterylizowanego naczynia należy odczekać około 12 minut. W przypadku suszonej mieszanki może to potrwać do 20 minut ze względu na niezbędne nawodnienie. 
 6. Po upływie określonego czasu otwórz torbę z zamkiem błyskawicznym i wyjmij posiłek. Posiłek będzie prawdopodobnie cieplejszy na dnie, więc dokładnie go wymieszaj.
 7. Przygotowanie jest zakończone. Ciesz się ciepłym i pysznym posiłkiem.   
Więcej informacji
EAN 8595648620069
HS kod 28259019: --- Ostatné
Dystrybutor Koubkova 399/10, 120 00 Praha 2, Česká republika
Waga netto 0.60 kg
Ilość sztuk w opakowaniu 1 szt.
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Pozostałe popularne kategorie
Inne kategorie Pozostałe kategorie

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Flameless Ration Heater - Adventure Menu
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Flameless Ration Heater - Adventure Menu
Twoja ocena
Opakowanie (g) Cena Cena promocyjna Na stanie
60 g 6,97zł 9,90zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź