Torebka do podgrzewania jedzenia - Adventure Menu

0%
0% (0)
Producent: Adventure Menu

Torebka do podgrzewania jedzenia to specjalnie wykonane akcesorium, dzięki któremu możesz przygotować gorące posiłki z pomocą bezpłomieniowego podgrzewacza bez potrzeby używania ognia lub kuchenki. Korzystanie z torebki jest bardzo proste, naprawdę każdy może to zrobić. Przydaje się również podczas przeziębienia. Żadna pogoda nie stanie pomiędzy Tobą a ciepłym posiłkiem. Co więcej, Torebka do podgrzewania jedzenia może być używana wielokrotnie i stanie się Twoim niezastąpionym partnerem podczas wielu przygód.

Na stanie
15,90zł

Torebka do podgrzewania jedzenia - praktyczne akcesorium dla wszystkich miłośników wędrówek i poszukiwaczy przygód, którzy chcą cieszyć się gorącym posiłkiem bez konieczności używania ognia czy kuchenki

Torebka do podgrzewania jedzenia jest bardzo praktyczna i wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które wytrzymuje wysokie temperatury i inne trudne warunki. Za pomocą bezpłomieniowego podgrzewacza będziesz mógł wygodnie przygotować gorący posiłek marki Adventure Menu. W celu wytworzenia ciepła dochodzi do reakcji egzotermicznej, za którą odpowiada tlenek wapnia i woda. Nie musisz jednak martwić się o swoje bezpieczeństwo. Torebka do podgrzewania jedzenia jest szczelnie zamknięta, więc wszystkie reakcje chemiczne zachodzą tylko wewnątrz. W torebce podgrzejesz do dwóch posiłków jednocześnie. Dzięki temu możesz delektować się obiadem ze swoim partnerem w górach, bez konieczności dzielenia się swoją porcją. 

            

Czas podgrzewania zmienia się w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy. Sterylizowane danie podgrzewa się w zaledwie około 12 minut. Natomiast suszona mieszanka będzie gotowa w 20 minut ze względu na konieczność dodania wody. Torebka do podgrzewania jedzenia jest bardzo wytrzymała i może być używana wielokrotnie. Oznacza to, że możesz jej używać do podgrzania kilkudziesięciu posiłków. Dzięki temu będzie Ci dobrze służyć podczas wielu wędrówek czy biwaków. W przypadku, gdy chcesz przygotować ciepły posiłek podczas zimnej pogodzie, zalecamy umieszczenie torebki na plecaku lub ubraniu, aby ciepło nie rozproszyło się na ziemię. Po wszystkim możesz delektować się wysokiej jakości gorącym posiłkiem, który Cię rozgrzeje i dostarczy energii na dalsze wędrówki.       

                  

Zalety Torebki do podgrzewania jedzenia

 • wytrzymała plastikowa torebka do podgrzewania żywności Adventure Menu
 • może być używana wielokrotnie
 • może jednocześnie podgrzać 2 posiłki marki Adventure Menu
 • w jej wnętrzu zachodzą reakcje egzotermiczne
 • podgrzewanie trwa 12 lub 20 minut w zależności od rodzaju posiłku
 • nie ma potrzeby używania ognia ani kuchenki
 • możesz delektować się ciepłym posiłkiem nawet w chłodne dni

              

Zalecane użycie

Torebka do podgrzewania jedzenia to specjalna torebka, w której podgrzejesz posiłki Adventure Menu za pomocą bezpłomieniowego podgrzewacza.

Wykonana jest z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa sztucznego, aby wytrzymać wysokie temperatury i trudne warunki w naturalnym środowisku. Torebka wyposażona jest w cztery otwory odprowadzające nadmiar pary wodnej podczas reakcji egzotermicznej.     

     

Jak działa Torebka do podgrzewania jedzenia? 

 1. Przygotuj torebkę do podgrzewania jedzenia, bezpłomieniowy podgrzewacz oraz posiłek Adventure Menu. 
 2. Wyjmij z opakowania bezpłomieniowy podgrzewacz i umieść go na dnie torebki. Nie wyrzucaj opakowania, będzie Ci jeszcze potrzebne. 
 3. Jeśli przygotowujesz sterylne danie, umieść je bezpośrednio w torebce. Suszona mieszanka wymaga użycia wody, zamknięcia i umieszczenia w torebce do podgrzewania jedzenia. 
 4. Jako miarki użyj opakowania bezpłomieniowego podgrzewacza. Nalej wody do wskazanej linii, a następnie wlej odmierzoną ilość do torebki. Zamknij ją dokładnie, aby mogła zajść reakcja egzotermiczna. 
 5. W przypadku podgrzewania sterylizowanego posiłku, należy odczekać około 12 minut. Suszona mieszanka może zająć nawet 20 minut ze względu na konieczność dodania wody. 
 6. Po upływie określonego czasu, otwórz torebkę do podgrzewania jedzenia i wyjmij swój posiłek. Posiłek prawdopodobnie będzie cieplejszy na dnie, dlatego dokładnie go wymieszaj.
 7. Posiłek gotowy. Delektuj się ciepłym i pysznym daniem. 
Więcej informacji
EAN 8595648620021
HS kod 39232100: -- Z polymérov etylénu
Dystrybutor Koubkova 399/10, 120 00 Praha 2, Česká republika
Waga netto 0.30 kg
Ilość sztuk w opakowaniu 50 szt.
Waga brutto 0.02 kg
Długość 24.50 cm
Szerokość 0.10 cm
Wysokość 30.30 cm
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Pozostałe popularne kategorie
Inne kategorie Żywność funkcjonalna
Dania gotowe
Żywność dietetyczna

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Torebka do podgrzewania jedzenia - Adventure Menu
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Torebka do podgrzewania jedzenia - Adventure Menu
Twoja ocena
Opakowanie (g) Cena Cena promocyjna Na stanie
30 g 19,90zł 15,90zł
na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź