Recenzje - Erytrytol 1000 g - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Erytrytol jest zamiennikiem cukru, który cieszy się szczególną popularnością wśród miłośników zdrowego stylu życia. Nie zawiera kalorii i nadaje się do słodzenia, na przykład podczas odchudzania, gdy pilnujesz każdego grama cukru w diecie. Doskonale nadaje się do potraw i napojów.

32,90 zł(32,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Erytrytol 1000 g - GymBeam

4.8
Średnia z 512 recenzji
(463 recenzje)
(28 recenzji)
(6 recenzji)
(6 recenzji)
(8 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Większość klientów opisuje ten erytrytol jako niezawitą alternatywę cukru o smaku bardzo zbliżonym do białego cukru oraz bez nieprzyjemnego posmaku u wielu osób. Recenzje podkreślają jego wszechstronność w wypiekach i deserach, a także stosowanie w kremach, jogurcie, herbacie i kawie, wraz z niskokalorycznym pozycjonowaniem, które pasuje do diet oraz dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi. Mniejsza część zwraca uwagę na różnice w preferencjach smakowych, wskazując, że może być potrzebna większa ilość niż cukru, a niektórzy wspominają, że należy go unikać do karmelu lub syropu.

  • Smak zbliżony do cukru
    |
  • Brak nieprzyjemnego posmaku
    |
  • Sprawdza się do wypieków
    |
  • Świetny do deserów
    |
  • Miesza się z kremami
    |
  • Dobry do diety

Wygenerowano przez AI z 512 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Петя

Zweryfikowany zakup
Gotuję na nim dla mojego taty, który jest cukrzykiem i jesteśmy bardzo zadowoleni! Świetny produkt dla osób na diecie lub z bardziej specyficznymi potrzebami w przystępnej cenie. Polecam obiema
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Honza

Zweryfikowany zakup
Obojętnie gdzie go dodam zostawia okropny posmak. Zarówno w kawie jak i w herbacie. To tani słodzik, ale na pewno nie kupię go ponownie.
Polskie recenzje (27)
Zweryfikowane zakupy (471)
Pozytywnie (493)
Negatywnie (15)
Recenzje w innych krajach (485)
  • Ади

    Zweryfikowany zakup

    12.10.2023

    Jest to jedna z najniższych cen za tego typu słodzik. Poleciłem zakup większości moich znajomych.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Велислава

    Zweryfikowany zakup

    7.09.2023

    Smak: bez smaku
    Gorąco polecam erytrytol. Słodzi i jednocześnie nie szkodzi. Zawsze korzystam z promocji ;)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Юля

    Zweryfikowany zakup

    11.07.2023

    Smak: bez smaku
    nie ma nieprzyjemnego posmaku, ja lubię z twarogiem
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ondra

    Zweryfikowany zakup

    29.06.2023

    Smak: bez smaku
    Idealny zamiennik cukru, smak jest taki sam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Flory

    Niezweryfikowany zakup

    22.06.2023

    Nie ma różnicy w smaku pomiędzy cukrem a tym produktem.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Petr

    Zweryfikowany zakup

    17.06.2023

    Smak: bez smaku
    W przeciwnym razie smakuje dobrze. Odzwyczaiłam się od cukru, więc używam go niemal oszczędnie. Nie mogę więc powiedzieć, jak dobrze komponuje się z gotowaniem. Użyłam go kilka razy do kawy z mlekiem i po prostu ją osładza.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lukáš

    Zweryfikowany zakup

    15.04.2023

    Smak: bez smaku
    do góry diety
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Дар

    Niezweryfikowany zakup

    3.04.2023

    Bardzo dobry
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Václav

    Zweryfikowany zakup

    27.02.2023

    Mogę go polecić, ale po kilku negatywnych opiniach tutaj, mogę tylko powiedzieć, że wolę go nie używać do niektórych celów. Na szczęście kawy nie słodzę, więc używam jej do wypieków (nie czuję różnicy w smaku w stosunku do cukru) i do budyniu, u mnie sprawdziło się, bo połowę wymaganej ilości cukru zastąpiłem erytrytolem.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Timea

    Zweryfikowany zakup

    24.01.2023

    Jak dla mnie dobra jakość, ja głównie używam go do osłabienia twarogów/jogurtów, ale do ciast nie próbowałam... Nie polecam jako słodzik do kawy/herbaty
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również