Przedtrenigówka DR. Jekyll Pump shoty w płynie - Prosupps

0%
0% (0)
Producent: Prosupps

Pre-workout Dr. Jekyll Pump Shots to przedtreningówka w formie płynnej, która nie zawiera żadnych stymulantów. Z drugiej strony, zawiera substancje, które zwiększają przepływ krwi do mięśni i nawodnienie organizmu. Dzięki temu do aktywnych mięśni przenoszona jest większa ilość tlenu i składników odżywczych, które są niezbędne do przekraczania granic Twojej wydajności sportowej.  

Brak w magazynie
Szacowana cena 77,99zł

Pre-workout Dr. Jekyll Pump Shots - przedtreningówka bez stymulantów dla bardziej efektywnego przepływu krwi i nawodnienia

Pre-workout Dr. Jekyll Pump Shots w jednej porcji 15 ml zawiera ponad 5,5 g funkcjonalnej mieszanki wspomagającej lepsze ukrwienie mięśni i nawodnienie organizmu. Zawiera nieistotny aminokwas jabłczan l-cytruliny, który wspomaga produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. Ma działanie rozszerzające naczynia krwionośne, a tym samym wspomaga krążenie krwi w organizmie, nawet w tkankach obwodowych. Dzięki temu zapewnia lepszą dystrybucję przepływu krwi do mięśni, które otrzymują więcej tlenu i składników odżywczych, które organizm może wykorzystać do wspierania wydajności sportowej. Uzyskany efekt jest dodatkowo wzmacniany przez Nitrosigine®, który ma podobny mechanizm działania jak jabłczan l- cytruliny.

       

Tylko optymalnie nawodniony organizm może zapewnić maksymalną wydajność sportową. Dlatego produkt zawiera glicerol i HydroMax®Obie substancje wspomagają efektywne nawodnienie organizmu, dzięki czemu przyspiesza on wszystkie procesy biochemiczne, w tym metabolizm energetyczny. Ostatnią substancją zawartą w produkcie jest tauryna, która jest niezbędna do regulacji objętości komórek i procesów w układzie nerwowym.

     

Przedtreningówka Dr. Jekyll Pump Shots może być również łączona z innymi przedtreningówkami, które z kolei zawierają stymulanty, a tym samym wzmacniają uzyskany efekt. Produkt ma postać praktycznego shota i może być stosowany nawet przed treningiem wieczornym bez negatywnego wpływu na sen.

             

Dr. Jekyll Pump Shots - Prosupps
      

Pre-workout Dr. Jekyll Pump Shots i jej zalety

  • przedtreningówka w formie płynnej bez stymulantów
  • zawiera jabłczan l-cytruliny i Nitrosigine® 
  • poprawia ogólny przepływ krwi
  • zwiększa dostarczanie składników odżywczych
  • odpowiednia dla wytrzymałości, siły i intensywnej wydajności sportowej
  • nadaje się również przed treningiem wieczornym
  • może być łączona z przedtreningówką zawierającą stymulanty lub spalaczem tłuszczu
         

Składniki

Potrójnie filtrowana woda, guma arabska, sukraloza, aromaty naturalne i sztuczne, acesulfam potasu, sorbinian potasu, benzoesan sodu.                

          

Sugerowane użycie

Spożywać 1 porcję (15 ml / 1 łyżka) 20-30 minut przed lub w trakcie ćwiczeń. Dla uzyskania maksymalnego efektu należy przyjąć 2 porcje z odpowiednią ilością wody.

   

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze1 porcja (15 ml)
Jabłczan L-Cytruliny 2000 mg
Glicerol 2000 mg
Glicerol (proszek) 65 % (HydroMax®) 650 mg
Nitrosigine® - krzemian argininy stabilizowany inozytolem 500 mg
Tauryna 500 mg

                            

Uwaga

Ten produkt jest przeznaczony dla osoby zdrowej w wieku powyżej 18 roku życia. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. W przypadku stosowania produktu na receptę lub bez recepty, wskazana jest konsultacja ze specjalistą. Nie należy stosować produktu w przypadku przyjmowania leków na nadciśnienie. Przekroczenie zalecanej porcji może mieć niekorzystne skutki zdrowotne. PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. Data wygaśnięcia jest podana w formacie amerykańskim (pierwsza cyfra symbolizuje miesiąc).

Więcej informacji
Główna kategoria Odżywki przedtreningowe
Wyprodukowany w Stany Zjednoczone
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu suplement diety
Forma płyn
Mieszanka mieszanka
Wegański nie
Wegetariański tak
Bez laktozy tak
Bezglutenowy tak
BIO nie
Bez GMO nie
Bez sztucznego słodzika nie
Bez opakowania z tworzywa sztucznego nie
Recenzje klientów Przedtrenigówka DR. Jekyll Pump shoty w płynie - Prosupps
Napisz własną recenzję

Smak

Teraz recenzujesz:Przedtrenigówka DR. Jekyll Pump shoty w płynie - Prosupps
Twoja ocena
Opakowanie (ml) Smak Ocena Cena Cena promocyjna W magazynie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź